Şimdi Ara

Tpa ların gideri var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet gençler alırsam 2 tanesini alıcam.. Pulsefire Ez var TPA nın kinide alayım mı ? ayrıca Yellow Jacket Shen Var yanına onunda TPA alam mı ? gerek var mıdır sizce ?

• Ben nunu ve orianna aldım,nunu gercekten guzel olmus onun dısında mundo da guzel olmus balta yerine kupa fırlatıyo ve ses efektleride degismis.Mundo ve nunu yu oneririm.
  • kardeşim tpa skinleri bidaha satışa sunulmayacak diye biliyorum takıma özel yapılmışlardı bi seferlik satışa sunuluyorlar.
    limited skin bunlar. yanlışım varsa söyleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rou

Ben nunu ve orianna aldım,nunu gercekten guzel olmus onun dısında mundo da guzel olmus balta yerine kupa fırlatıyo ve ses efektleride degismis.Mundo ve nunu yu oneririm.

Demolisher Better
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustacix

kardeşim tpa skinleri bidaha satışa sunulmayacak diye biliyorum takıma özel yapılmışlardı bi seferlik satışa sunuluyorlar.

Limited tamam da Limited diye herşey alınmaz 2 tane söyledim onların gideri olup olmadığını sordum
  • TPA nunu'nun yetisi daha yaratıcı ve hangisi limited?
  • Skinler Limited değil beyler uydurmayın.Skinler legacy tekrardan satılma ihtimalleri var
  • Demolisherı daha çok seviyorum.. Boşa rp harcamaya gerek yok Nunu için bana yeter Demolisher Efekt değişmiyo sonuçta TPA da ekstradan o yüzden Demolisher ideal
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsliyim

Skinler Limited değil beyler uydurmayın.Skinler legacy tekrardan satılma ihtimalleri var

tpa biaha şampiyon olursa belki bence ama limited diye biliyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rou

quote:

Skinler Limited değil beyler uydurmayın.Skinler legacy tekrardan satılma ihtimalleri var

tpa biaha şampiyon olursa belki bence ama limited diye biliyorum ben

http://na.leagueoflegends.com/news/tpa-season-2-world-champions-commemorative-skins

quote:

After June 1, these five skins and the bundle will be retired to the legacy vault.

• Ezreal ve Mundo aldım iyi.Mundo bence en iyisi olmuş.Shen'de fena değil.
  • quote:

legacy ne demek bilmiyorsun sanırım. legacy eskiyip kaldırılan skinler. bunlar iki günde eskimediğine göre limited. ayrıca neden tekrar satılsın ki? sonuçta tpa sezon 2 şampiyonu oldu, sezon 4 te falan satılması saçma olmaz mı? yani şu anda sezon 1 şampiyonu fnatic in skinleri falan satılsa çok anlamsız olmaz mı?

sonuç: bildiğin limited skin bunlar. bi daha da satışa çıkmaz.
  • Bana shen güzel gözüktü . Diğerleri açıkçası beğenmedim .
  • mundoyu aldım kupa fırlatıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackmolla

quote:

Orijinalden alıntı: mustacix

kardeşim tpa skinleri bidaha satışa sunulmayacak diye biliyorum takıma özel yapılmışlardı bi seferlik satışa sunuluyorlar.

Limited tamam da Limited diye herşey alınmaz 2 tane söyledim onların gideri olup olmadığını sordum

Zamanında senin gibi düşündüğüm için Cadı Nid ve haunting noc almadım. Şuan o almayan ellerimi kırasım var. Al hemen bundleyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asterisk*

quote:

legacy ne demek bilmiyorsun sanırım. legacy eskiyip kaldırılan skinler. bunlar iki günde eskimediğine göre limited. ayrıca neden tekrar satılsın ki? sonuçta tpa sezon 2 şampiyonu oldu, sezon 4 te falan satılması saçma olmaz mı? yani şu anda sezon 1 şampiyonu fnatic in skinleri falan satılsa çok anlamsız olmaz mı?

sonuç: bildiğin limited skin bunlar. bi daha da satışa çıkmaz.

Legacy ne demek sen bilmiyorsun.Kaldırılan değil sadece satışı durdurulan ve belli zamanlarda geri gelen skinler.Ah şu çok bilmişler...Eski bi player değilsin büyük ihtimal görmedim senin nicki s1 s2 de felan eğer eski playersan legacy lerin tekrar satıldığı eventları bilmen gerekiyor.Ayrıca riot tan iyi biliyormuşun kardeş riot senin sanırım yada o egon gözünü gör etmişte daha üstteki mesajımı okumamışsın

quote:

http://na.leagueoflegends.com/news/tpa-season-2-world-champions-commemorative-skins

quote:

After June 1, these five skins and the bundle will be retired to the legacy vault.

Çok bilmişlik yapma bi daha

Edit: Fnatic in skini yok bu arada nasıl uydurduysan...Bu skinlerde tpa yene şampiyon olursa felan çıkacak geri diye tahmin ediyorum legacy olduğuna göre Skin S2 şampiyonluğu için değil tpa şampiyonluğu için yapılmış bi skin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsliyim -- 27 Mayıs 2013; 12:40:04 >

• Bence mundo ve shenin gideri var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.