Şimdi Ara

TPS/FPS STEALTH GAME ÖNERISI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Stealth oyunlarını seviyorum bu yıl bir kaç tane bitirdim sizin sevdikleriniz varsa nasıl oyunlar olduklarını öğrenmek isterim tavsiye bekliyorum

• FPS olarak Dishonored.

TPS olarak Velvet Assassin, Splinter Cell serisi, Hitman serisi, Metal Gear Solid V Ground Zeroes.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Romulus

FPS olarak Dishonored.

TPS olarak Velvet Assassin, Splinter Cell serisi, Hitman serisi, Metal Gear Solid V Ground Zeroes.
    Ac serisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05471E679

Ac serisi

Alıntıları Göster
    The Elder Scrolls 5 Skyrim.
  • Skyrim stealh mı ki?

(Dishonoredi bitirdim ac serisinin ilk 4 oyununu oynadım sıktı belki syndicate iyi olursa alırım)
  • Skyrim'in türü rpg ister gizli ol ister bodoslama dal sana kalmış. Rpg diye oyna stealth oynarsan oyuna yazık edersin.

Onun dışında Thief serisi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tozuk

Skyrim stealh mı ki?

(Dishonoredi bitirdim ac serisinin ilk 4 oyununu oynadım sıktı belki syndicate iyi olursa alırım)

Skyrim'de karakterinizi nasıl şekillendirirseniz o şekilde olur. Gizlilik, kafa kafaya savaşma, uzaktan savaşma, büyücü vs.. İsterseniz bunları birleştirip kendi kafanıza göre de bir karakter oluşturabilirsiniz, size kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Software Fountain

Hitman

Edit: FPS olarak Alien Isolation oyna bu sefer olmuş bu oyun. Yaratık o kadar akıllı ki haritada koşmayı bırak yürüsen bile fark ediyor. Ben oyunu daha bitiremedim ama gerçekten zevkli bir oyun.

hacım bende max payne 3 tarzı tps oyun arıyorum hitmanı deniyim bari :) tşk
  • Ben daha çok eski çağ arıyorum yada en azından eski çağ ok ve kılıç bıçak kullanabildiğin

(Thiefi oynuyorum şu an)

(Alien isolationa bakıcam dostum saol)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tozuk -- 4 Ağustos 2015; 14:06:42 >
  • quote:

Ben daha çok eski çağ arıyorum yada en azından eski çağ ok ve kılıç bıçak kullanabildiğin

(Thiefi oynuyorum şu an)

(Alien isolationa bakıcam dostum saol)
    Shadow of Mordor da diyebiliriz.Gizli olmazsan 25 - 30 tane ork birden saldırıyor
  • Peki bu tür oyunlara ne deniyor fps değil tps değil rpg değil peki ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-674C86621

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Thief diyecektim ama zaten oynuyormuşsun.Metro olabilir tam gizlilik olmasa bile çoğu yerde kullanmak zorundasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen'in Pengueni

Thief diyecektim ama zaten oynuyormuşsun.Metro olabilir tam gizlilik olmasa bile çoğu yerde kullanmak zorundasın.

Alıntıları Göster
    Stealth oyun istiyosan bence Sniper Elite oyna, güzel detaylar var oyunda. Bide benim hoşuma giden yanı, görevleri yaparken farklı yollar da mevcut önümüzde.
  • tozuk kullanıcısına yanıt
    Eski çağda geçen Styx: Master of Shadows geldi aklıma oyunda bir goblini oynuyoruz, ok, kılıç kullanmak yok fakat farklı bir oyun gizlilik üzerine kurulu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ictopbasli

Peki skyrime şimdi başlasam bi sorun olur mu başlamalımıyım yoksa yeni bi oyun falan mı bekliyim (Witcher 3 v.b)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Romulus

Eski çağda geçen Styx: Master of Shadows geldi aklıma oyunda bir goblini oynuyoruz, ok, kılıç kullanmak yok fakat farklı bir oyun gizlilik üzerine kurulu.

Hocam tavsiye için saol ama videolarını izledim o daha çok strategy tarzı olmuş
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ictopbasli

Peki skyrime şimdi başlasam bi sorun olur mu başlamalımıyım yoksa yeni bi oyun falan mı bekliyim (Witcher 3 v.b)

Bence her insan en azindan bir kere Skyrim'i oynamasi lazim.
  • Peki stealth olan bi rpg varmı skyrim dışında mesela witcher fln
  • Fallout 3 ve New Vegas da stealth tarzında oynanabilir.
  • Oblivion. Morrowind'in mekaniklerini çözemedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.