Şimdi Ara

tr server ve dereceli oyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 ay önce başladım lol'a ve derecelide kafayı yemek üzereyim şu an seviye olarak hemen her oyun skorum ölümümden fazla oluyor arada oyun taşıyorum falan neyse şimdi dereceli giriyorum 0.5 saniyede herkes koridor yazıyo kavgalar başlıyor kimse sup almak istemiyor, ben her koridorda oynuyorum ama en fazla mid oynarım neyse, sup alıyorum adc dk 20 de 40 farmda oluyor top feedliyor falan jungel alıyorum koridordakilere kill bırakıyorum adamlar altında önde olmasına rağmen yine ölüp oyun sonunda skora bak deyip bana sövüyor mid de zaten tek başına taşıması zor oluyor ,adc ile çok düşük ihtimal düzgün sup oynayan biri gelince taşıyabiliyorum, gece 3 te bile anancılar iş aşında oluyor , arkadaşım var altın küme 3 te o benden iyi oynuyor ama aramızda aman aman bir fark yok ona sorunca arklarla girdim ben dereceliye diyor, bu oyunda nasıl lig çıkıcaz abi biri anlatsın ltüfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asosyalsinek -- 30 Eylül 2013; 17:06:35 >

• 3 ay önce başlayıp hemen girdiğin için öyle oldu.

bir de serwer
  • W op once kendin ogren yazini okumadim serwer i gordukten sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Sheeper

3 ay önce başlayıp hemen girdiğin için öyle oldu.

bir de serwer
    iyi olduğunu düşünüyosan saga sola kill bırakmayacaksın.
  • isminin hakkını veriyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyalsinek

isminin hakkını veriyosun
    Sen kendi koridorunu ez yeter. Kaybetsen bile ben koridorumda iyiydim dersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

W op once kendin ogren yazini okumadim serwer i gordukten sonra.
    Hemen ranked girmemen gerekiyor. Hem kendi oyununu hemde başkalarının oyununu mahvedersin. Bütün rollerde ustalaştıktan sonra ranked girmeye başladım. Gerçi hala jungle yapamıyorum da
  • quote:

3 ay önce başladım lol'a ve derecelide kafayı yemek üzereyim şu an seviye olarak hemen her oyun skorum ölümümden fazla oluyor arada oyun taşıyorum falan neyse şimdi dereceli giriyorum 0.5 saniyede herkes koridor yazıyo kavgalar başlıyor kimse sup almak istemiyor, ben her koridorda oynuyorum ama en fazla mid oynarım neyse, sup alıyorum adc dk 20 de 40 farmda oluyor top feedliyor falan jungel alıyorum koridordakilere kill bırakıyorum adamlar altında önde olmasına rağmen yine ölüp oyun sonunda skora bak deyip bana sövüyor mid de zaten tek başına taşıması zor oluyor ,adc ile çok düşük ihtimal düzgün sup oynayan biri gelince taşıyabiliyorum, gece 3 te bile anancılar iş aşında oluyor , arkadaşım var altın küme 3 te o benden iyi oynuyor ama aramızda aman aman bir fark yok ona sorunca arklarla girdim ben dereceliye diyor, bu oyunda nasıl lig çıkıcaz abi biri anlatsın ltüfen

Serwer op.
    Hemen her oyun skorum ölümden fazla oluyor op.
    Midde tek başına taşıması zor op.

Midde tek başına oyun taşıyamıyorsan mid oynama .

• quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

quote:

3 ay önce başladım lol'a ve derecelide kafayı yemek üzereyim şu an seviye olarak hemen her oyun skorum ölümümden fazla oluyor arada oyun taşıyorum falan neyse şimdi dereceli giriyorum 0.5 saniyede herkes koridor yazıyo kavgalar başlıyor kimse sup almak istemiyor, ben her koridorda oynuyorum ama en fazla mid oynarım neyse, sup alıyorum adc dk 20 de 40 farmda oluyor top feedliyor falan jungel alıyorum koridordakilere kill bırakıyorum adamlar altında önde olmasına rağmen yine ölüp oyun sonunda skora bak deyip bana sövüyor mid de zaten tek başına taşıması zor oluyor ,adc ile çok düşük ihtimal düzgün sup oynayan biri gelince taşıyabiliyorum, gece 3 te bile anancılar iş aşında oluyor , arkadaşım var altın küme 3 te o benden iyi oynuyor ama aramızda aman aman bir fark yok ona sorunca arklarla girdim ben dereceliye diyor, bu oyunda nasıl lig çıkıcaz abi biri anlatsın ltüfen

Serwer op.

maşallah dh deki herkes elmasta falan cevaplara bakıcak olursak abicim ben orda pozitif oynuyorum demek istedim anladın mı doğru düzgün cevap vericeksen ver vermiceksen ağzımı bozdurma

• quote:

quote:

quote:

Serwer op.

maşallah dh deki herkes elmasta falan cevaplara bakıcak olursak abicim ben orda pozitif oynuyorum demek istedim anladın mı doğru düzgün cevap vericeksen ver vermiceksen ağzımı bozdurma

Ben senin nasıl bir oyuncu olduğunu anladım. Ağzımı bozdurma gibi atardan yaşın ele verildi. Bunu geçtim.

Ben şu anda hala ranked girmedim. 1-2 aydır 30 levelım ama hala girmedim kendimi geliştiriyorum. Senin olduğun lige gelmemek için .

El başında mid or afk-troll yazıyorsundur çünki genel olarak mid oynuyorum demişsin başka türlü midi alamazsın.

Sonrada demişsinki midde oyun taşıyamıyorum peki taşıyamıyorsunda ne için mid aldın ? Neden mid gittin senden daha iyileri olacağı büyük ihtimalken ? Niye ısrarla mid gidersin ? Oynayamıyorsan mid gitme. Git botlarda kendini geliştir ben artık az biraz oynuyorum diyince geç mide ama takımı taşıyamazken çoğu elinin mid olması neden ?

• quote:

isminin hakkını veriyosun

Ne yazdigini anladim cunku 3 ay oynayip ranked girdiysen adam akilli heron ve rune yoktur ve noobsundur.
  • Normal oyunda 12 lvlle 30 lvl nasıl beraber girer?
  • Julimezar kullanıcısına yanıt
    sihirdar adını versene bi ?
  • quote:

Yaz : Uzunkavaklaraltındayoğurtyiyenabdulmuttalip123 .
  • quote:

"Midde tek başına TV'de ilk kez LOLTv'de"
    http://1-media-cdn.foolz.us/ffuuka/board/tg/image/1356/75/1356755528765.gif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Napoleonfd -- 30 Eylül 2013; 17:57:10 >

• quote:

birde okudum şu sayfayı. 3 ay oynayıp direk rank girmek biraz gereksiz.
  • quote:

quote:

Yaz : Uzunkavaklaraltındayoğurtyiyenabdulmuttalip123 .

Alıntıları Göster
    Oyun taşıyabilcek karakterler al. Ve chatle ilgilenme . Baron drake dışında yazı yazma. İşine bak oyununu oyna zevk almaya çalış. Yoksa her zmn söylediğim gibi şans ın etkisi %80 .

Bir kere elektrik gitti afk kaldım 15 dk sonra geldim takım 17-1 önde ben jungler almıştım. Oyuncular iyise 4vs5 bile alınır.

• quote:

Orijinalden alıntı: 14Yaşındayım

Ss derslere bak 1+1 kac eder yavru kurt?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arconene

quote:

Orijinalden alıntı: 14Yaşındayım

Ss derslere bak 1+1 kac eder yavru kurt?

Tamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Sen kendi koridorunu ez yeter. Kaybetsen bile ben koridorumda iyiydim dersin

Katılmıyorum adamlar sonra tf başlatır ve senin skor gene güme gider laneler eziliyorsa ve mid adamda ise roam yapmasını öneririm fizz ahri kass gibi mobil champlar çok faydalı olur ganklerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaoBaLi -- 30 Eylül 2013; 19:04:22 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.