Şimdi Ara

tr serveri qq değildir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce rankeda girdim milletin ne alcağını bekledim herneyse blitz amumu shen banladık hero seçtik bana support kaldı buraya kadar herşey normal ne olduysa oyunda oldu Brand mid gitmek yerine bota geldi yanımdaki varusa sen mid git dedi varusda direk mide gitti ben dedim kule altı oyna last hit yap last hit neki diyor(Ranked maç) hadi herneyse dedim son vuruşu yapıcan minyona dedim dahada hiçbişey yazmadım bu sırada oyunun 8.dk sıydı oyun 17.dkya geldiğinde brandın last hite baktım 29 karşıdaki adc 63 farmlamıştı 2dk sonra brand uzaktan skil atmaya başladı adamlara biraz geri gittiler sonra bakın burası önemli 290hpsi kalan ve yanında soraka olan vayneye brand kule altı girdi öldü adam diyor çocukta olabilir bilmiyorum 'onun canı çok azdı ya nasıl ölmedi ve birden bire hpsi doldu' bu sözü duyduğum anda bişey yapmamaya karar verdim zaten 1-9 yeniliyorduk karşı takımın farmı 140+ bizim takımda jungler hariç 90 farmı geçen yok 28.dkda sur verdirttirdim şükür onu kabul ettiler bu sırada skor 3-24 dü ben hiç ölmedim support halimle 0/0/3 yaptım bendeki slow skili sayesinde öldürdüler 3 kişiyide diyebilirim

• burası dh biliyosun herkes okumaz bunu
  • brandın bot gelmesi zaten başlı başına bir olay . farm yapmamasımı şaşırttı seni :D
    bende türkteyim bu tür insanları görünce lanet ediyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.