Şimdi Ara

Transferler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar transferlerin olmasıyla ilgili bir bilgi vermek istiyorum. Bizşm basında gördüğümüz transferlerinin genelinin yalan çıkmasının sebebi yöneticilerdir. Yöneticiler gazetecilerle röpörtaj yapar ucu kapalı açıklama yaparlar. Mesele derler ki güney amerikalı bir forvet ile görüşüyoruz. Hemen 10-15 gazetede isim çıkar en çok verilenlerden biri patodur. Bunun nedeni yöneticilerin gündemde kalma isteği ve nabız yoklamasıdır. Eğer herkes o transfere olumlu bakarsa girişim yapılır sonuç alınır veya alınmaz. Sonra da derler ki şartlarımız uyuşmadı. O yüzden her habere inanmamak gerekir. Dikkat ederseniz ronaldinhonun uçağı yıllardır inemedi. Ben size en doğru haberleri iletmeye çalışıyorum. Hepinize şimdiden teşekkürler. Bu arada birkaç transfer haberi vereyim etoo yakın zamanda galayasaraya imza atacak bir aksilik çıkmazsa alex song ile 3 yıl için anlaşıldı forvet arayışı sürüyor. Teknik direktör terim ya da Alman bir isim olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Galatasaray'da transfer bitmez.
  • Yıllık olağan duyumcu konusuna hoşgeldiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şöyle twitter dan görüp konu açmıyorlar mı bahsettiği alman hocada schaaf
  • Merak etmeyin gençler ekran görüntüsü aldım transferler olunca konuya bekliyom

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tieyar T kullanıcısına yanıt
    Her sene aynı muhabbet. Bi iddia atiyonuz tutarsa 7/24 uplayip ovunuyonuz tutmazsa da yok olup gidiyonuz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

Her sene aynı muhabbet. Bi iddia atiyonuz tutarsa 7/24 uplayip ovunuyonuz tutmazsa da yok olup gidiyonuz..

son anda karısı istememiş.
  • Arkadaşlar transfer olur veya olmaz ama dediğim oyuncularla görüşme var. Hatta birkaç isim daha verim Galatasaray yabancılarla anlaşamazsa emre güral ve emrah başsanla sözleşme imzalayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enerji mühendisi

quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

son anda karısı istememiş.

Yok karısı istemiş kendisi istememiş..

• Önce bir Teknik direktör alsaydık?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.