Şimdi Ara

TRENDYOL DA SATIŞ YAPANLAR BAKABİLİRMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Trendyol, amazon, hepsiburada da satış yapmaktayım. Ancak bazı ürünlerin dükkanda satılan fiyatta teendyol da satan mağazalar görüyorum, acaba benmi yanlış hesap yapıyorum da trendyol satış fiyatım yüksek oluyor.

Kısaca bir ürün satış örneğim,

Bana kalmasını istediğim tutar 85 tl
    Trendyolda satışa sunduğum fiyat 185 tl.

Sattığım ürün kozmetik alanı.

Hesaplamama göre bu fiyata satarsam bana istediğim tutar kalıyor.Yani 85 tl (trendyol komisyonu, trendyol hizmet bedeli, kargo, kdv)

Ben bu hesaplara göre fiyatlandırıp satışa. Sunuyorum, ancak bazı mağazalar benim dükkanda sattığım fiyata veya az bi altına bile satan var.

Sormak istiyorum, benmi hata yapıyorum,yada yanlış hesapmı yapıyorum...
    çünkü dükkanda satılan o fiyata, trendyolda satınca elde bişey kalmıyor, bu satan insanlar zarar ediyor bana göre..

Hata veya yanlışım varsa yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BerAd -- 7 Mayıs 2024; 0:14:30 >

• Parayı kazanan malı satanlar değil artık, aracı platformlar elini sürmeden malı satandan daha fazla kar elde ediyor. Bu sistemin değişmesi gerektiğini düşünüyorum.
  • Laazzz kullanıcısına yanıt
    O konu bambaşka bir şey, hemfikirim sizinle.. Düşünün hiçbirşey yapmadan kahvenizi içerken hesaba milyonlar geliyor hergün...şimdi zengin-züğürt konusu ayrı..

Sorum hakkında fikri olan arkadaşlardan tasiye bekliyorum.
  • BerAd kullanıcısına yanıt

Konuyu hortlatmış olabilirim. Büyük ihtimal toptancı olabilir bahsettiğiniz kişiler. Trendyol da komisyonu özel tutuyor olabilir. Başka mantıklı açıklaması olamaz. Ya da para aklıyorlar :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.