Şimdi Ara

Trojan virusleri cokk acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisayarıma trojan girmiş ve temizleyemedim avast diye bir program kurdum calıştırdım ama buldu fakat temizleyemedi sizin tavsiye edebileceğiniz bir program varmı şimdiden sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar155 -- 26 Ağustos 2004, 11:58:58 >

• slm,
    hemen ad-aware se personal indir ve çalıştır.
  • md_7891@hotmail.com e-mail'im sana programı yükledikten sonra yapacalarını msn'de anlatayım daha iyi sen de bana gönder mail'ini.
  • antivir personal edition'u kurup güncelleyin zannedersem işe yarar.
  • tek program hepsini temizleyemiyo ben antivir ile ad-aware yi kullanıyorum once ad-aware sonrada antivir ile tarat bişeyciği kalmaz bilgisayarın tabi yeni tureyen bir trojan değilse o zaman işin çok zor format c:/q
  • önce herhangi virüs programı ile tarattır daha sonra spyboot prog.kur güncelle ve tarattır bulunan nesneleri açığa çıkartıp sil daha sonra qurantinayıda boşalt birşeyciğin kalmaz
  • microsoft un kendi sitesinde vewww.symantec.com dan bunlarla ilgili pek cok removal tool lar var...
  • Olmadı Spy Sweeper dene.
  • www.moosoft.com adresinden trojan cleaneri çek ve tara olmadı güvenli kpe geç bir daha tara ok
  • ad-aware iyi bir program en iyi bulan o herhalde.ama onun bulamadıklarıda oluyor.yeni güncellenmiş bir antivirüs ile tarat derim.mc-afie kullan.güncelle tarat.taratırken windowsun içini ayrı tarat.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Symmetrical

Kaspersky

http://www.avp.com.tr/Download.htm

+1
  • avast ve spybot + teatimer ikilisini öneririm.. bulamayacakları şey yok..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.