Şimdi Ara

TT 240 CM RADYATÖR + RPM SORUNU ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEYLER RADYATÖRDEKİ FANLAR YAVAS DÖNÜYOR....

BUNLARI HIZLANDIRAMAZMIYIZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_cash -- 30 Temmuz 2006; 11:04:22 >

• Fanlar yavaşlatılır ama 12 Volt'tan yukarsını vermek zor ve fan için tehlikeli olduğu için fanları değiştirmekten başka çaren yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun

Fanlar yavaşlatılır ama 12 Volt'tan yukarsını vermek zor ve fan için tehlikeli olduğu için fanları değiştirmekten başka çaren yok.
    radyatörün havayı emeceği kısmı duvara paralel deyilde ,dik şekilde koymalısın,hava sirkülasyonunu iyi sağlamalısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanımaKastımVar -- 30 Temmuz 2006; 13:58:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanımaKastımVar

radyatörün havayı emeceği kısmı duvara paralel deyilde ,dik şekilde koymalısın,hava sirkülasyonunu iyi sağlamalısın

Alıntıları Göster
    ne kadar güçlü fan takarsam takim oda sıcalığından çok çok aşağıya inemem galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_cash

ne kadar güçlü fan takarsam takim oda sıcalığından çok çok aşağıya inemem galiba

Alıntıları Göster
    fanlar muhtemelen 5v la çalışıyordur.kabloları 12 volta göre ayarlaman mümkün ama eminolki 12 voltta çok sesli oluyorlar en iyisi sen bir röle al öle ayarlı bir şekilde fanın voltajını ayarla
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: by_cash

Hocam oda sıcaklığından aşağı inmen imkansız!

• quote:

Orijinalden alıntı: niyekine

quote:

Hocam oda sıcaklığından aşağı inmen imkansız!

Alıntıları Göster
    DESENE HOCAM NANEYİ YEDİK YAW

YA ZATEN BENİM CPU YA KOCA TT TOWER 112 KOYDUM 43 LERDEYDİ O KOCA BAKIR YIĞINIYLA SU İŞLERİNE KARIŞTIK ŞİMDİDE 40 LARDA BU İŞE Bİ ÇARE BULMAMIZ LAZIM

BUNU CAMIN ÖNÜNE KOYUP HORTUMLARI İÇERİ ALIP PASİF OLARAK SOĞUTMAYI PLANLIYORUM

SIYIRMA Bİ FİKİR GİBİ AMA YAPICAM

• quote:

DESENE HOCAM NANEYİ YEDİK YAW

YA ZATEN BENİM CPU YA KOCA TT TOWER 112 KOYDUM 43 LERDEYDİ O KOCA BAKIR YIĞINIYLA SU İŞLERİNE KARIŞTIK ŞİMDİDE 40 LARDA BU İŞE Bİ ÇARE BULMAMIZ LAZIM

Alıntıları Göster
    quote:

Hoca, bu radyatöre şöyle sağlam, kuvvetli bir pompa kullanman lazım. Borulara bakılırsa dolan Allah dolan.
    Yüksekliği 30cm civarı olsa, 8-10 metre dolanıyor herhalde birden çok kanalla.
    Bir de; bu alet condenser sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: cavus78

quote:

Hoca, bu radyatöre şöyle sağlam, kuvvetli bir pompa kullanman lazım. Borulara bakılırsa dolan Allah dolan.
    Yüksekliği 30cm civarı olsa, 8-10 metre dolanıyor herhalde birden çok kanalla.
    Bir de; bu alet condenser sanırım.

Alıntıları Göster
    YOK DENEDİM POMPA GAYET İİ BASIOR EHEİM COMPACT 1000 POMPA AMA GERÇEKTENDE DOLAN ALLAH DOLAN BİŞEY BU

YOK CONDANSER DEİL SERPANTİN MİYDİ NEYDİ ADI NORMALDE İÇİNDEN GAZ GEÇİO KLİMALARDA KULLANILIOMUŞ

• Sonucu da bildir bari, muteşem fikir fakat kışın tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordfox

Sonucu da bildir bari, muteşem fikir fakat kışın tabi
    bakalım bişeyler yapıcam kışın düşünsenize kar yağmış üzeri karla kaplanmış hihihiiiii
  • quote:

bakalım bişeyler yapıcam kışın düşünsenize kar yağmış üzeri karla kaplanmış hihihiiiii

Alıntıları Göster
    GAZ yada BUZ olmadan oda sıcaklığının altına inebilme ihtimalini nasıl düşünüyosunuz çözemedim

• quote:

Alıntıları Göster
    BABA BENİM ANLATMAK İSTEDİĞİM O RADYATÖRÜ CAM ÖNÜNE MONTELERSEM O KIŞIN KAR YAĞDIĞINDA FİLAN MESELA ÜZERİ KAR KAPLAR VE DONAR ........ O DONAN SU HOOOP PC YE

• quote:

BABA BENİM ANLATMAK İSTEDİĞİM O RADYATÖRÜ CAM ÖNÜNE MONTELERSEM O KIŞIN KAR YAĞDIĞINDA FİLAN MESELA ÜZERİ KAR KAPLAR VE DONAR ........ O DONAN SU HOOOP PC YE

Alıntıları Göster
    dikkat et terleme yapmasın.. yoksa o ter damlacıklarıda hooopp vga'ya

• quote:

Orijinalden alıntı: kengurum

dikkat et terleme yapmasın.. yoksa o ter damlacıklarıda hooopp vga'ya

Alıntıları Göster
    AMA YAVAŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

• quote:

AMA YAVAŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

Alıntıları Göster
    ŞAKA Bİ YANA BEYLER OLMAZMI YAA
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

ne güzelde demişsin donan su diye nasıl hoop pc ye olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: DjiNN

quote:

ne güzelde demişsin donan su diye nasıl hoop pc ye olacak

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: arbiter

Alıntıları Göster
    abi orda misal olarak donan su dedim anlasana yani soğuk su
  • quote:

abi orda misal olarak donan su dedim anlasana yani soğuk su

Alıntıları Göster
    o fanları yüksek ihtimalle yanlış bağladın çünki zaaten en yüksek devirde yani fan mate kullanmadan direkt 12v ile epey sesli ve deviri yüksek olarak çalışır bağlantılarını kontrol et fanların sarı ve siyah olmalıdır 12 v için

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.