Şimdi Ara

TTNET İptal bedeli hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bugün Ttnet den başka firmaya geçiş için başvurdum Ttnet le taahhütüm yok fatura dışında herhangi bi kapatma ücreti vs alıyorlar mı? Bu konuda bilginiz var mı acaba?

• tahattüt bitiyse sanmam neye geçtin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

tahattüt bitiyse sanmam neye geçtin?

Doping'e başvurdum neyin nesidir pek bilmiyorum ama taahhütsüz olduğu için kafama yattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omeraydn

quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

tahattüt bitiyse sanmam neye geçtin?

Doping'e başvurdum neyin nesidir pek bilmiyorum ama taahhütsüz olduğu için kafama yattı.

onermem çok kıl bi firma bi ara battı bile diyorlardı zaten....fiber alıyosan bilemem tabi..
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Fiber alıcaktım ama hattım desteklemiyomuş, ttnet taahhütüm bitti diye 8 mbitlik kullandığım tarifeyi 67 liraya çıkarmış e bende kesinlikle taahhütsüz bağlatmak istiyorum o yüzden en iyisi bu kampanya gibi beğenmezsem kapattırırım hocam teşekkürler yinede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Fiber alıcaktım ama hattım desteklemiyomuş, ttnet taahhütüm bitti diye 8 mbitlik kullandığım tarifeyi 67 liraya çıkarmış e bende kesinlikle taahhütsüz bağlatmak istiyorum o yüzden en iyisi bu kampanya gibi beğenmezsem kapattırırım hocam teşekkürler yinede

dopping den memnun olan yok hocam pek benden söylemesi....bence düşünmeden uydunet e geç derim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulent 73

quote:

dopping den memnun olan yok hocam pek benden söylemesi....bence düşünmeden uydunet e geç derim ben

Teşekkürler yorum için,
    Uydunet şuan sadece avrupa yakasına hizmet veriyormuş hocam bide taahhütsüz paketi yok saırım.
    Varsa taahhütsüz başka önerebileceğiniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bulent 73

quote:

Teşekkürler yorum için,
    Uydunet şuan sadece avrupa yakasına hizmet veriyormuş hocam bide taahhütsüz paketi yok saırım.
    Varsa taahhütsüz başka önerebileceğiniz sevinirim.

valla hocam çoğu sağlayıcıda tahattüt var bildiğim kadarı ile...bir tek dediğin gibi dopping de var ama hiçç bulaşma derim...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.