Şimdi Ara

tuketici hattı tuketti beni

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaw arkadaslar tuketici haklarından faydalanan oldumu hic,ozellikle kucuk esnafa karsı.Reklamda erman toroglunun dedigi hicbirsey islemiyor. tuketici hattını da aradım adam bana yazılı kanıtın varmı dedi,ne demek bu simdi,satıcı bana BEN BUNU KAZIKLADIM diye imzalı belge mi vericek tovbe tovbee

• valla haklısın kursat bugune kadar anlamadıgım ıkı olaydan bırısıdır....bi garantı belgesınden bısı anlamadım bıde bu tuketıcı haklarından...bızım bı arkadas vardı,bılgısayar urunlerı satan bı magzadan klavye aldı,,kenıdısı laptop kullandıgı ıcın klavyede sorun cıkmıs,klavye calısmamıs,tekrar goturup ıade etmeye calısmıs ama adam benım ıs prensıbıme aykırı alamam demıs,,bu arkadas hemen telefona sarılarak musterı hakları (guya) savunan musterı temsılcısını arıyor ve kadın arkadasa dıyor kı adam haklı ben olsam ustune senden para alırdım dıyor hehheheh...garantı belgesı olayındada bugune kadar aldıgım her urunun garantılı olmasına dııkkat ettım.bozulan urunu gonderdıgımde hep cvp kullanıcı kaynaklı hasar vardır ve yaplması halınde astronomık bı rakam ıstedıler.....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.