Şimdi Ara

Tüketiciler'den TTNET'e tepki var (Basına Yansıdı en sonunda) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende olsam aynı politikada satış yaparım,böyle müşteri potansiyeli başka hangi ülkede varki???
  • Bu tip işlerde mail protestosu çok etkili oluyor. Hazırlayalım ortak bir metin yollayalım ttnet'e şişsin mailbox'ları anlasınlar hanyayı konyayı sonra fax olayına geçelim yağmur gibi yağalım kasırga gibi eselim anasını satayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: bmnankara

Bu tip işlerde mail protestosu çok etkili oluyor. Hazırlayalım ortak bir metin yollayalım ttnet'e şişsin mailbox'ları anlasınlar hanyayı konyayı sonra fax olayına geçelim yağmur gibi yağalım kasırga gibi eselim anasını satayım

Zamanında 5-6 sayfalık bir mail protestosu olmuştu ama hiçbir işe yaramadı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: OstotheK

Sokaklara cikalim dicem ama neyse vazgectim demicem, kendi kendine konusana deli derler :P

quote:

Orjinalden alıntı: Glyph

Çıkarlar şimdi NTV'ye överler kendilerini yine

Suç onları oraya çıkarıp birşey yapıyorlarmış gibi konuşturanlarda!
  • söylenecek sözmü var:S:S:S
  • ttnete satana alana

oglu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Diapolice

Bende olsam aynı politikada satış yaparım,böyle müşteri potansiyeli başka hangi ülkede varki???

aynen kardeş yoluncak kaz çok olduktan sonra ...
    hükümet tt el ele verip millete geçiriyorlar.
  • Eve yeni telefonhattı alıp o telefon hattıyla bu kampanyadan yararlanamazmıyız ?

Bir de 2 sene dolmadan önce adsl i kapattıra biliyormuyuz? 2 sene boyunca ödememiz mi gerekiyor ?

2 sene çok uzun bir dönem neyin ne olacağı belli değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: eeemre

Eve yeni telefonhattı alıp o telefon hattıyla bu kampanyadan yararlanamazmıyız ?

Bir de 2 sene dolmadan önce adsl i kapattıra biliyormuyuz? 2 sene boyunca ödememiz mi gerekiyor ?

2 sene boyunca kampanyadan vaz geçemiyorsunuz. Kampanyalı fiyatlar 01 Ocak 2008'e kadar geçerlidir. Ardından normal fiyatlardan ücretlendirileceksiniz. Bu süre içinde abonelik iptali yaparsanız indirimlerin hepsini ve modem parasını geri ödemek zorundasınız...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Serdar

quote:

Orjinalden alıntı: eeemre

Eve yeni telefonhattı alıp o telefon hattıyla bu kampanyadan yararlanamazmıyız ?

2 sene boyunca kampanyadan vaz geçemiyorsunuz. Kampanyalı fiyatlar 01 Ocak 2008'e kadar geçerlidir. Ardından normal fiyatlardan ücretlendirileceksiniz. Bu süre içinde abonelik iptali yaparsanız indirimlerin hepsini ve modem parasını geri ödemek zorundasınız...

resmen sömürülüyoruz rekabet olmadıkça bu böyle gidecektir adsl iptal etsem napacağım başka bir sağlayıcı olsa ttnetten bağımsız anında geçerim

• arkadaşlar miting filan yapsak bir şeyelr yapmak lazım valal duyarsız kalamayız buna
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrebulgur

arkadaşlar miting filan yapsak bir şeyelr yapmak lazım valal duyarsız kalamayız buna

Kimsenin umrunda olurmuyuz?Başımızdakiler sizce internete giriyo mu?

Girseler bile onların özel bilmem kaç mbit lik bağlantıları vardır.oh ne güzel hızlı internet ne istiyolar daha derler "İnterjet" derler
  • Umarım sesimizi duyarlar şu tarifeleri düzeltirler, merakle bekliyorum ne gibi davranış göstereceklerini
  • bu indirimler ile önceden yapılan tarifelendirmeler ile ttnet nasıl fahiş fiyatlandırma yaptıklarını kendi kendilerini ele vermekte insan hiç mi düşünmez bunları bi tarife hazırlıyosun ve diyosun ki sen 2 sene bana bağlısın varmı böyle bi şey.Hani şehir dışında okuyan öğrenciler için adsl yi dondurma, askıya alma gibi bi uygulama sunucaklardı yalan hepsi
  • valla ben ıptal ettrcm telefonumu 2. telime yeni başvuru yapcam en mantıklısı o gibi görünüyor=))
  • quote:

Orjinalden alıntı: shadow006

Ben indirimden geçtim gelecek seneleri düşünüyorum. 256 ile nereye kadar gideceğiz. Bu sene her yere fiberoptik döşeyeceklerdi ne oldu o iş, bu konudaki gelişmelerden haber olan varmı. Bari yatırımları aksatmasalar.

Yatırımlarını hiç aksatırlar mı? Bugün haberlerde gördüm bizim telekom başka bir telekom şirketiyle ortaklaşa Arnavutluk Telekom'u satın alıyormuş. Yani bizden toplanan paralarla bize değil kendi ceplerine yatırım yapıyor adamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstolunay -- 20 Haziran 2007; 2:07:29 >
  • Türk Telekom"a
  • arkadaslar telekom altyapısını kullanan bir firma 6 ay 19 liraya veriyor bağlantı ücreti 1 ytl ama bir kaç yıllık sözleşme istiyormu bilmiyorum onu öğrenip telekomdan kurtulunabilir....
  • Turk Telekom a bukadar tepkilisiniz...Peki niye Kablo-net e geçmiyorsunuz arkadaşlar ?
  • tt bu kadar tepkili olmayalım arkadaşlar.Tt bilmem kaç tane okul bilmem kaç bin tane bilgisayar bağışladı eğitime.Hepsi sizin verdiğiniz paraların sayesinde oldu.Siz, biz verdik bu paraları.Eğitime katkımız oldu ,oluyor fena mı?Gerçi TT bunu vergiden %100 oranında düşüyor ama neyse olur o kadar
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.