Şimdi Ara

TUMER YINE KONUSTU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
2.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: @pi

quote:

Orjinalden alıntı: crunch_xxx

quote:

Orjinalden alıntı: fatih53

neden inönüye gelemesin... ne olacak öldürecekmisiniz adamı altı üstü stada girip çıkanakadar küfür edeceksiniz ki buda tümeri hırslandırmaktan başka bi işe yaramaz....

Televizyon Karsısında Tümeri İzleyen Annesi Babası Sülaleside Hırslancak dimi

Bunu savunuyosan sana helal olsun. Gün gelir baska takımın tribünleri de sizin sülalenize sayar onlar da hırslanır o zaman tv basından.

Benim Onu Savunduğum Yok Ama Böyle Birşeyin Olacağını Sende Çok İyi Biliyorsun

• puhahahahha koparttın beni gece gece

quote:

Orjinalden alıntı: emredici

ben de bir forumda okudum ribery demişki
    "gönlüm türkiyede kaldı."

• quote:

hocam sana yakıştıramadım bu yorumu.tümer ömrünün hatasını yaptı.bedelini de zaman içerisinde çekeceği pişmanlıklar ile ödeyecektir.(bknz,sergen,alpay,oktay,feyyaz ki tümerin yaptığının belki onda birini yapmadılar) ama ailesi özlelikle eşi ve annesi küfürü hiçbir şekilde haketmiyorlar.şahsına küfür etmek belki bizi biraz rahatlatacak ancak annesine,babasına,eşine küfür etmek bence önce insanlığa sonra da erkekliğe sığmaz gibi geliyor.yanlış yapanındır bizde onun seviyesine düşmeyelim.

tümer in yaptığı yorum hakkında ise şu kadarını söyleyebilirim;dervişin fikri neyse zikride odur.herkesi de kendi gibi bilir.

• quote:

Orjinalden alıntı: nihat-kahveci

TÜMER: "Benim Aldığım Paranın %1 ni Beşiktaş Taraftarına Verseler Fener Diye Bağırırlar"..

Bu cümleyi Tümer kendi ağzıyla söylemiş....
    bu sözüyle Beşiktaş taraftarını töhmet altında bırakan ve herkesi kendi gibi gören bu insanı ayıplıyorum...

BİZM CEBİMİZ DEĞİL GÖNLÜMÜZ TÜMER
  • quote:

TÜMER: "Benim Aldığım Paranın %1 ni Beşiktaş Taraftarına Verseler Fener Diye Bağırırlar"..

bu sözüyle Beşiktaş taraftarını töhmet altında bırakan ve herkesi kendi gibi gören bu insanı ayıplıyorum...

Tümer demez öyle şey yaa. Fener'e gitti çok üzdü, kırdı filan ama hala eskisi kadar olmasa bile seviyoruz. Bu kadarını da demez yani.. Bu haberin kaynağı kesin mi kardeş? Eğer dediyse bitmiştir o adam zaten. NE biçim kişiliği var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyBeRBoY -- 4 Temmuz 2006; 22:13:28 >
  • kardeş bjk yi satan bi herifin kısılıgı nasıl olur????

hemde fener e oda bısey degıl PARA ICIN

karıyer olsa neyse...
  • Hemde ne biçim sattı, ben BJKtan başka kulüpte oynamam yok burası benim yuvam filan hesabı çekti sonra sattı. Satmasının nedeni yine o küfürlük Aziz Yıldırım. Söz vermiş Tümer'e senin askerlik sorununu çözücez diye, ee tabi Tümer'de çok takıyodu o sorunu ee gitti de noldu Azize'nin gücü yeter mi orduya mafyalık bi yere kadar, Tümer paşa paşa askerliğini yapıcakmış.. Yani sonuçta biraz içinde patladı bu olay Tümer'in.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyBeRBoY -- 4 Temmuz 2006; 23:01:24 >
  • tumerin boyle bısey diyebilecegıne inan mıyorum ama dedıyse kı besıktasın ve taraftarın onun ustundekı haklarını haram ettıgını bılmesını isterim i... tümer
  • quote:

kardeş bjk yi satan bi herifin kısılıgı nasıl olur????

hemde fener e oda bısey degıl PARA ICIN

karıyer olsa neyse...

Tamamda kardeşim sana haberin asıllığını soruyorlar sadece,lafı öğütüp öğütüp duruyorsun...Bu haber yalansa boşu boşuna atıp tutuyor kendini küçültüyor olucaksın...
  • tümer böyle bir şey demişse çok büyük ayıp etmiş yıllarca ekmeğini kazandığı kulübe karşı böyle bir saygısızlık yapmaz bence,yapmamıştır
  • quote:

Orjinalden alıntı: marcopasa

tümer böyle bir şey demişse çok büyük ayıp etmiş yıllarca ekmeğini kazandığı kulübe karşı böyle bir saygısızlık yapmaz bence,yapmamıştır

sadece ekemegını degıl onu buralara getıren samsundan cıkaran unlu yapan mıllı takım forması gıydıren taraftarın aklbıne gıren bırı bunu yatı işte yapmadısı kalmadı yaptı

• quote:

Orjinalden alıntı: killemall

quote:

hocam sana yakıştıramadım bu yorumu.tümer ömrünün hatasını yaptı.bedelini de zaman içerisinde çekeceği pişmanlıklar ile ödeyecektir.(bknz,sergen,alpay,oktay,feyyaz ki tümerin yaptığının belki onda birini yapmadılar) ama ailesi özlelikle eşi ve annesi küfürü hiçbir şekilde haketmiyorlar.şahsına küfür etmek belki bizi biraz rahatlatacak ancak annesine,babasına,eşine küfür etmek bence önce insanlığa sonra da erkekliğe sığmaz gibi geliyor.yanlış yapanındır bizde onun seviyesine düşmeyelim.

tümer in yaptığı yorum hakkında ise şu kadarını söyleyebilirim;dervişin fikri neyse zikride odur.herkesi de kendi gibi bilir.

Hocam Anlatamadım Galiba Ben Tümerin Ailesine Küfür Edilmesinden Yana Değilim. O lafları Kullandıysa GERÇEKTEN o Onun Seviyesizliğidir . Anlatmak İstediğim İnönü Stadına Gelen Tümerin Annesine Ailesine Küfür Edilecektir.

• kendi hayal ettiğin şeye yine kendin cevap veriyosun çok ilginç
    quote:

quote:

• FENER'e gelebilir ne olacak yasak mı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkingfb

kendi hayal ettiğin şeye yine kendin cevap veriyosun çok ilginç
    quote:

quote:

yaw bu fenerliler neden tumer bunlara gelınce sevmeye basladılar onceden hiç sevmiyodunuz seviyoduk felan demeyın yalan soylersınız tumerde bunları dedı forbesiktas forumundada cıktı daha ne olsun gercı su an tumer fenerde dıye koruyosunuz ama 1 seneye kalmaz bızı yane BEŞİTAŞ ımızı çok arıcak fener nere besıktas nere arada galaksıler kadar fark var

• tumer öle bişi dememiştir........

amma dedi dielim o saman inönuden çıkamaz o bizim nasıl bir çarşımız olduğunu bilir....
    herkezin içi rahat olsun...

• Bu alemde ÇARŞI alayına karşı
  • bu yazıyı nerede okudun
    yoksa soylerken tümerin yanındamiydin
    bunu bir açıklasan da biz de gorsek
    bizi boşu boşuna tumer e düşman etme
  • radyo programında söylemiş..
  • quote:

Orjinalden alıntı: J.P.Montoya

tumer öle bişi dememiştir........

amma dedi dielim o saman inönuden çıkamaz o bizim nasıl bir çarşımız olduğunu bilir....
    herkezin içi rahat olsun...

aklı olsa bunları soylemezdı aklı olmadıgı ıcınde gelır bu ınonuye sonra futbolu bırakır sanırm

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.