Şimdi Ara

Turbo Evo ile overclock

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar, ben de şu an x1055t x6 işlemci ve m4a89gtd ana kart ve 4 gb ram var. turbo evo programıyla extreme overclok yaptıgımda aşagıdaki değerlere ulaştım, yaklaşık 3.6 ya denk geliyor. 4 ve üstüne çıkaranlar varmış, nasıl bir yol izlemeliyim? değerlerde nasıl manual değişiklikler yapabilirim önerilerinizi bekliyorum.

Turbo Evo ile overclock

• Öncelikle auto tuning deneyin çok daha kolay şekilde işlemcinizin çıkabileceği stabil bir değer bulacaktır
  • bioasdan oc yapmanız daga sağlıklı olacaktır
  • bios için tecrübeli olmak gerek, ben basit bir yöntem arıyorum. auto tuning i deniyeceğim, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gacvokem

bioasdan oc yapmanız daga sağlıklı olacaktır

bu windows altında ayarı yapıyor uyguluma ıcın pcyi yeniden baslatıyor pek fark yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkeger

quote:

bu windows altında ayarı yapıyor uyguluma ıcın pcyi yeniden baslatıyor pek fark yok

quote:

Orijinalden alıntı: berkeger

quote:

o kadarını biliyoruz hocam kulanmadığımız program değil ama , en sağlıklısı biosdan yapılandır.

• Evet.ben biosla yaptim voltage auto da biraktim. Max62 derece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende sunbeam contact freezer var, 3.6 ya çıkardığımda boşa 25 derece yükte 35 derece oluyor, bu yüzden biraz daha overclock yapabilirmişim gibime geliyor. ama bios dan yapmak istediğimde sürekli mavi ekran alıyorum. daha stabil bir değer verebilecek var mı?
  • cevap verebilecek var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.