Şimdi Ara

Turizm Bölümü Olan Liseler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bünyesinde turizm,aşçılık,konaklama,otel veya servis gibi ilişkili bölümleri olan liselere en kısa nasıl ulaşabilirim?
    Marmara Bölgesinde olması tercih sebebi olacaktır, bir yakınımıza gerekli.Şimdiden teşekkürler..

• ben turizm otelcilik lisesinden mezun oldum.Ankaradan.Özel okuldu bizimki.Hemen hemen her sene yurtdışına stajer yolluyordu.Öğretmen kadrosu abartmıyorum belki de Türkiyenin en iyi öğretmen kadrosudur.(st. josef, robert kolejinden sonra geliyor) Dediğim gibi st josef, robert koleji gibi liselerle kıyaslanıyor bizim okul hem imkanları, hem eğitim kalitesi, hem öğretmen kadrosu vb vb. diye daha zibilyon tane şey yazabilirim.Sadece aşçılık okulu konusunda mengen 1 numara.Yine 2. sırada bizim okul geliyor.Tanıdığınız turizme yönlenecekse ankara beşevler anadolu otelcilik turizm meslek lisesine kayıt yaptırsın.Yatılı okul.Şehir dışından öğrenciler kabul ediyor.Başka sorun varsa alabilirim.

Yalnız yalvarıyorum staj yerlerini ince eleyip sık dokuyun, çocuğa eğitim verebilecek, karakter gelişimine katkı sağlayacak işletmeye gönderin.Antalya ya sakın ama sakın göndermeyin.Çocuğu harcarlar orda.Ben harcandım.Şimdi hayata tutunmaya çalışıyorum.

Edit: Bir kaç sene önce okulun ismi Ankara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak değiştirilmiştir.Bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiazLou -- 2 Temmuz 2017; 1:26:24 >

• yorumunuz için teşekkürler fakat bölge değişimi istemiyorlar.o yüzden istanbul ya da tekirdağ en makbulu gözüküyor istanbul yüksek kaçarsa mesela tekirdağda ilçe olarak nerelerde vardır içerisinde turizm vs. bölümleri barındıran okullar?teşekkürler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.