Şimdi Ara

Türk Kahvesi Makinası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
3
Favori
10.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: screamtoronto

ARZUM KULLANIYORUZ 3 YILDIR SÜPER KÖÜP YAPIYOR. SANKİ KÖZDE PİŞMİŞ GİBİ.

selamlar.

arçelik 2li su depolu olanından kullanıyoruz. ve hiç de hoşumuza gitmiyor.

ya tadını tutturamadık yada bir yerde yanlış yapıyoruz.

arzumun hangi ürününü kullanıyorsun.

link verirmisin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

quote:

Orijinalden alıntı: screamtoronto

ARZUM KULLANIYORUZ 3 YILDIR SÜPER KÖÜP YAPIYOR. SANKİ KÖZDE PİŞMİŞ GİBİ.

selamlar.

arçelik 2li su depolu olanından kullanıyoruz. ve hiç de hoşumuza gitmiyor.

ya tadını tutturamadık yada bir yerde yanlış yapıyoruz.

arzumun hangi ürününü kullanıyorsun.

link verirmisin ?

genelde damacanadan su koyulduğunda öyle oluyormuş çeşmeden su koyunca daha iyi oluyormuş belki ondandır
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

k-3190P modelini almak istiyorum ama çok pahalı arçelik bayilerinde 360 tlden 320 tl ye kadar değişen fiyatları var uygun fiyata alabileceğim bir yer varmıdır?
    295 TL den kargo dahil verebiliriz hocam satıcıyım bende dilersen 25 TL indirim ceki ile

http://www.yokkiyok.com/arcelik-k-3190p-telve-turk-kahve-makinasi.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakanYavuz

quote:

k-3190P modelini almak istiyorum ama çok pahalı arçelik bayilerinde 360 tlden 320 tl ye kadar değişen fiyatları var uygun fiyata alabileceğim bir yer varmıdır?
    295 TL den kargo dahil verebiliriz hocam satıcıyım bende dilersen 25 TL indirim ceki ile

Teşekkürler aradığım fiyat 240 250 tl civarı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HakanYavuz

quote:

Teşekkürler aradığım fiyat 240 250 tl civarı

hocam 271 den son olacak fiyattır kargo dahil düşünürseniz özelden ulaşın

• Annem ve Cezvesi ... Üstüne Tanımam ...
  • En sonunda siparişi verdimhttp://avmmall.com/kucuk-ev-aletleri-by-avmmall/urunler/arcelik-k-3190p-telve-turk-kahve-makinesi/1/126/30421/1725 fiyatı 268 tl yeni üye olunca 5 tl indirim yapıyorlar 263 tl geliyor piyasadaki en ucuzu şuan bu çok aradım başka bulamadım.
  • Bu aletin ( arçelik olanları) içinde ne var da bu kadar pahalı onu merak ediyorum... yoksa tekel olmanın vermiş olduğu tokat mı ?
  • Beko çiftli kahve makinesi almanı tavsiyederim. Süper bir cihaz. piyasada 280 TL ye falan buluyosun. Su tanklı olmasından dolayı at kahveyi , şekeri gerisini makine yapsın.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilalcelik

Beko çiftli kahve makinesi almanı tavsiyederim. Süper bir cihaz. piyasada 280 TL ye falan buluyosun. Su tanklı olmasından dolayı at kahveyi , şekeri gerisini makine yapsın.

Kolay gelsin.

arçelik ile beko aynı zaten arçelikte hangi ürün varsa aynısı beko da var. Beko markasını arçelik üretiyor ve yurt dışına satışlarda arçelik adını kullanmıyo beko adını kullanarak yurt dışına satıyor. Ben 263 tl ye aldım kargolanmasını bekliyorum.
  • Bir alüminyum birde plastik cezve var dikkat edin genelde ucuzlar plastik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arcelik 130 150 arasi bişey bizde var ve super

Cezve gibi olanlari alma başında beklemek zorunda kalirsin bunda beklene yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün elime geçti gerçekten hakkını veren bir makine 1,5 dk da kahve hazır ve içebileceğim en iyi kahveyi yapıyor. Tavsiye ederim.
  • İkili arçelik telve

Tum otellerde ve restaurantlarda kullanılır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • blueice32 kullanıcısına yanıt
    Tekli Arçelik Telve fiyatları sürekli değişiyor heralde şuan 125 TL' ye buldum.

http://www.ucuzalayim.com/670-w-kahve-makinesi-tr.html
  • LooPuS_t L kullanıcısına yanıt
    valla güzel fiyat.. kaçırmayın bence.. birde normal arçelik bayisine gidip sorun nakit fiyatını

ben alırken 150 tl idi.. bizim bayi tanıdık idi bana 130 a vermişti gerçi ama en iyisi bu piyasada şu an.. bence tabi.
  • blueice32 kullanıcısına yanıt
    Bu üründe piyasada fiyat sürekli değişiyor anlam veremedim ben geçen gün 155 TL idi Şimdi 125 dediğin gibi fiyat makul
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkayt

arçelik 3190 p ve 3190 aynı üründür tek farkı cezveleridir ikisininde tabanı çeliktir . 3190 p nin yan kısımları plastik ,3190 yan kısımları alüminyumdur.
    ürünün su haznesi mevcut kendi suyunu alıyor dünyada ödül almış bir üründür piyasada daha iyisi yoktur ben kendi evime ve ailemin evine aldım.

3190 p ve 3190 arasında tat bakımından fark yoktur. 3190 p nin cezveleri 3190 da kullanılması önerilmiyor.

kesinlikle tavsiye ediyorum aldıgınızda anlayacaksınız.

:))) baska merak ettiğiniz bişi varsa sorabilirsiniz

Hocam peki 3190'nın cezvesini 3190 P makinede kullanabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bolkepçe

Bu aletin ( arçelik olanları) içinde ne var da bu kadar pahalı onu merak ediyorum... yoksa tekel olmanın vermiş olduğu tokat mı ?

Ürün Patent korumalı olduğundan ve doğal olarak Piyasada tek olduğundan fiyat hep üst limitlerde ederi maksimum 50 tl den fazla değildir ama dediğim gibi tek olmanın avantajı ile fiyatları hiiiç indirmiyorlar maalesef
  • Geçen hafta tekli Arçelik Telve Gold bilgisayarda 119 liraydı. Almayı düşündüm ama 2li olanı tercih etmek daha iyi olur diye düşündüm, onda otomatik su alma durumu kullanım açısında pratiklik sağlıyor bakalım yakın indirime girecek mi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.