Şimdi Ara

TURK TELEKOM KAMPANYA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
2.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

TURK TELEKOM INTERNET SERVIS SAGLAYICILARINA (ISS) YONELIK YENI BIR KAMPANYA
    BASLATIYOR. BU KAMPANYA KAPSAMINDA 1 ARALIK SONRASINDA YENI ABONE OLAN
    MUSTERILERDEN 29 YTL'LIK BAGLANTI UCRETI ALINMAYACAK AYRICA LIMITLI BAGLANTI
    SAHIBI TUM MUSTERILERE DE UCRETSIZ OLARAK 2 GB EK LIMIT IMKÂNI SAGLANACAK.

TURK TELEKOM TARAFINDAN YAPILAN ACIKLAMAYA GORE, YENI ADSL KAMPANYASI ILE
    TOPTAN SATIS TARIFELERINDE INTERNET SERVIS SAGLAYICILARA(ISS) SUNACAGI YENI
    AVANTAJLARLA, BU INDIRIMLERIN ISS'LER TARAFINDAN SON KULLANICILARA YANSITILMASININ
    YOLUNU ACACAK.

TURK TELEKOM'UN YENI KAMPANYASI 1 ARALIK 2007 TARIHINDE BASLIYOR VE 31 ARALIK
    2007 TARIHINDE SONA ERIYOR. KAMPANYADA BIR INDIRIM, BIR DE LIMIT ARTIMI BULUNUYOR.

BUNA GORE TURK TELEKOM, ISS'LERDEN 1 ARALIK 2007 TARIHI ITIBARI ILE KAMPANYA
    BITIMINE KADAR OLAN SUREDE ABONE BASINA 29 YTL'LIK BAGLANTI UCRETINI ALMAYACAK.

TURK TELEKOM AYRICA KAMPANYADA, MEVCUT DURUMDA LIMITLI BAGLANTIYA SAHIP TUM ABONELER
    ICIN DE 2 GB EKSTRA LIMIT IMKÂNI SAGLIYOR. BU DURUMDA HICBIR UCRET TALEP EDILMEDEN,
    4 GB INTERNET KULLANANLARIN LIMITI 6GB'YE, 6 GB LIMITI OLANLARIN LIMITI ISE 8
    GB'YE YUKSELECEK. BU UYGULAMA ILE INTERNETTE KULLANIMI ARTAN SES VE VIDEO
    ICERIGININ LIMIT SIKINTISI YASAMADAN RAHAT BIR SEKILDE KULLANIMINA DESTEK SAGLANMIS
    OLACAK.

TURK TELEKOM BU VE BENZERI KAMPANYALARLA TURKIYE'DE 2007 YILINDA 4,3 MILYONU
    ASAN GENISBANT INTERNET KULLANICI SAYISINI ARTIRMAYI VE TUM INTERNET SERVIS
    SAGLAYICILARI'NIN YENI ADSL MUSTERISI KAZANMASINI VE BOYLECE TOPLAM PAZARIN
    BUYUMESINI TESVIK ETMEYI HEDEFLIYOR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taran1tula -- 30 Kasım 2007; 14:58:45 >

• yani sadece yeni abonelerin değil, mevcut limitli paketlerde de limit 2 GB artıyor? öyle mi oluyo anlamadım nasıl bi kampanya bu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: DinDjarin

yani sadece yeni abonelerin değil, mevcut limitli paketlerde de limit 2 GB artıyor? öyle mi oluyo anlamadım nasıl bi kampanya bu :D
    Kota arttırımı süper olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssbrc

Kota arttırımı süper olacak

Alıntıları Göster
    limitsizlerede indirim isteriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenmann

Alıntıları Göster
    KAYNAK
  • quote:

Alıntıları Göster
    En düşük limitli tarifesi hiç yoktan 15 veya 20gb olmalı düşüncesindeyim.Yani bunlar bile yetersiz kalacaktır.Yeter diyenler oacaktır ama kullanıcıların çoğu öğrenci ve ucuz olduğu için limitli tarifelere yönelmek zorunda oluyorlar.Öğrenci kişiler de youtube olsun veya buna benzer değişik şeyler olsun internet üzerinden çeşitli şeylere yönelmekteler.Bu ihtiyaçlar 6-8gb ile karşılacanacak şeyler değil.
    Sınırsızlara bırakin indirimi mevcut hız artırımı bile yaramadı.Zaten telekomun böyle birşey yapmasını kimse beklemesin.Yılbaşından sonra en kötü ihtimal ile 39 a düşürme ihtimalleri var.Bundan fazlasını kimse ömür boyu beklemesin.Bu fiyata düşerse mevcut altyapı hali hazırda kaldırmaz iken o fiyat ile daha çok abone topladığında iyice batacak.Ayrıca son zamanlarda p2p üzerindeki baskılar da cabası.Böyle bir işe kalkışırsalar bizim de halimiz pek iç açıcı görünmüyor.Bizimkilerin kafası okadar basıyor mu orasını bilemem.Onlar interneti de örtülü yapma peşindeler.İran olma yolunda çok güzel ilerliyoruz öyle değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

En düşük limitli tarifesi hiç yoktan 15 veya 20gb olmalı düşüncesindeyim.Yani bunlar bile yetersiz kalacaktır.Yeter diyenler oacaktır ama kullanıcıların çoğu öğrenci ve ucuz olduğu için limitli tarifelere yönelmek zorunda oluyorlar.Öğrenci kişiler de youtube olsun veya buna benzer değişik şeyler olsun internet üzerinden çeşitli şeylere yönelmekteler.Bu ihtiyaçlar 6-8gb ile karşılacanacak şeyler değil.
    Sınırsızlara bırakin indirimi mevcut hız artırımı bile yaramadı.Zaten telekomun böyle birşey yapmasını kimse beklemesin.Yılbaşından sonra en kötü ihtimal ile 39 a düşürme ihtimalleri var.Bundan fazlasını kimse ömür boyu beklemesin.Bu fiyata düşerse mevcut altyapı hali hazırda kaldırmaz iken o fiyat ile daha çok abone topladığında iyice batacak.Ayrıca son zamanlarda p2p üzerindeki baskılar da cabası.Böyle bir işe kalkışırsalar bizim de halimiz pek iç açıcı görünmüyor.Bizimkilerin kafası okadar basıyor mu orasını bilemem.Onlar interneti de örtülü yapma peşindeler.İran olma yolunda çok güzel ilerliyoruz öyle değil mi?

Alıntıları Göster
    6gb holeyyyyyy

• quote:

Orijinalden alıntı: erdem_90

6gb holeyyyyyy

Alıntıları Göster
    Ben yeni abonelik alacagım yalnız yılbasını beklemeye gerek var mı??

sonucta degişiklik olunca eski-yeni farketmez herkese yansıtırlar

degil mi(;

• quote:

KAYNAK

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: greenmann

KAYNAK

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=46000&cat=210&dt=2007/11/30
    yanlız 6gb bile az

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exerion -- 30 Kasım 2007; 16:17:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: exerion

quote:

Orjinalden alıntı: greenmann

KAYNAK

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=46000&cat=210&dt=2007/11/30
    yanlız 6gb bile az

Alıntıları Göster
    Ahanda ne güzel bi haber bu

• quote:

Orijinalden alıntı: bodrumlu2

Ahanda ne güzel bi haber bu

Alıntıları Göster
    nası yani şimdi tüm 4 gb tarifesinde olanlar 6 gb mı olacaklar ??? eğer öyleyse yuh... bende yetmiyor diye yeni sınırsıza geçtim... !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: korner12

nası yani şimdi tüm 4 gb tarifesinde olanlar 6 gb mı olacaklar ??? eğer öyleyse yuh... bende yetmiyor diye yeni sınırsıza geçtim... !!!

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: korner12

6gb yetecekmi?

• quote:

Alıntıları Göster
    1-31 Aralık arasında yeni abone olan müşterilerden 29 YTL’lik bağlantı ücreti alınmayacak. Limitli bağlantı sahibi müşterilere de ücretsiz 2 GB ek limit imkanı sağlanacak.

Kota gene az ama sessiz sedasız gelen bir kampanya
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Gerçekten şansızlık

• quote:

Alıntıları Göster
    sadece 1 aylığına kota artırımı oluyor doğru anladınız umarım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemecek

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: nemecek

Çogu kişi 1 ay anlamadı büyük ihtimal ama 1ayda ne için yapılıyor test gibi bir durum varmı acaba ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodrumlu2

quote:

Gerçekten şansızlık

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: bodrumlu2

quote:

Gerçekten şansızlık

eğer 1 ay ise o zaman fazla üzülmeme gerek yok... kotalılar sevinebilir... ztn 6 gb da bana yetmezdi...hayırlısı olsun

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: bodrumlu2

quote:

Gerçekten şansızlık

eğer 1 ay ise o zaman fazla üzülmeme gerek yok... kotalılar sevinebilir... ztn 6 gb da bana yetmezdi...hayırlısı olsun

Alıntıları Göster
    1 Aralık’ta başlayan kampanya 31 Aralık tarihinde sona eriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: nemecek

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: nemecek

nasıl ya 1 aylık dalgamı geçiyor bunlar bizle

• quote:

Orijinalden alıntı: netell

1 Aralık’ta başlayan kampanya 31 Aralık tarihinde sona eriyor.

Alıntıları Göster
    1 AY DEĞİLDİR O KAMPANYA 1 AYLIK GALİBA. SADECE BU 1 AYDA KOTALILARI 6 GB YAPACAKLAR SONRA YAPMAYACAKLAR. BEN ÖYLE ANLADIM.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.