Şimdi Ara

TURK TELEKOM KAMPANYA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
2.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2gb sadece 1 ay için.olsa olsa yeni yıl hediyesi olur.bi aylık ise hiçbi manası yok bu arttırımın.
  • Ya, şu 1 ay işinin aslını öğrenen birisi yok mu? Telekom'dan filan...
  • KOTA ARTTIRIMI 1 AYLIK OLMAYACAK. KOTALAR BU 1 AYDA ARTACAK AMA KAMPANYA BİTTİKTEN SONRA ADSL E KAYIT OLANLAR 4 GB DEN BAŞLAYACAK. BİZ İSE 6 GB OLACAĞIZ. BEN BÖYLE ANLADIM . YOKSA 1 AYLIK KAMPANYA OLUR MU
  • quote:

Orjinalden alıntı: greenmann

limitsizlerede indirim isteriz

Daha yeni hızınız 4 katına çıktı.Birazda limitlileri düşünün.
  • ne düşünüecez sizi bizi mi var var olan kötü enerjinizi ttye yansıtın birbirnşze değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: Haythuyt

ne düşünüecez sizi

• 1 aylıksa saçma tabii. zaten alıştı tt bizlen dalga geçmeye. out of topic olcak ama kota aşımı ne kadar ücretleniyo bilgisi olan var mı? faturadan bişi anladıysam arap olayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: BrooklynZU

En düşük limitli tarifesi hiç yoktan 15 veya 20gb olmalı düşüncesindeyim.Yani bunlar bile yetersiz kalacaktır.Yeter diyenler oacaktır ama kullanıcıların çoğu öğrenci ve ucuz olduğu için limitli tarifelere yönelmek zorunda oluyorlar.Öğrenci kişiler de youtube olsun veya buna benzer değişik şeyler olsun internet üzerinden çeşitli şeylere yönelmekteler.Bu ihtiyaçlar 6-8gb ile karşılacanacak şeyler değil.
    Sınırsızlara bırakin indirimi mevcut hız artırımı bile yaramadı.Zaten telekomun böyle birşey yapmasını kimse beklemesin.Yılbaşından sonra en kötü ihtimal ile 39 a düşürme ihtimalleri var.Bundan fazlasını kimse ömür boyu beklemesin.Bu fiyata düşerse mevcut altyapı hali hazırda kaldırmaz iken o fiyat ile daha çok abone topladığında iyice batacak.Ayrıca son zamanlarda p2p üzerindeki baskılar da cabası.Böyle bir işe kalkışırsalar bizim de halimiz pek iç açıcı görünmüyor.Bizimkilerin kafası okadar basıyor mu orasını bilemem.Onlar interneti de örtülü yapma peşindeler.İran olma yolunda çok güzel ilerliyoruz öyle değil mi?

2 mbs ile youtube seyredemiyorum. Öğrenci ise baksın dersine. Youtube da ne işi var. Öğrenciye kolaylığa evet ama yüksek ücret ödeyen aboneler mağdur edilmeden. Versinler 10 lira aylık ücretle 1 GB limit. Dersine bakmaya yeter. Limit aşım ücreti de almasınlar, limiti aşan 128 ya da 256kb/s hıza düşsün...

256kb/s ile youtube videosu ne kadar sürede açılıyorsa yine aynı sürede açılıyor 2048'de... 256'da rapid download hızı ile 2048 aynı. Ayıptır bu. Ya yurtdışı çıkışları arttırılsın ya da limitler kısılıp ücretleri de insin. Bir ayrı konu olarak 29 YTL'ye limitli internet vermek de ayıptır. 29 YTL'ye 1 mbs limitsiz olmalı, en azından 512 limitsiz kesinlikle olmalı.

• yarın 6gb mı kota şimdi ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: ya6mur

1 aylıksa saçma tabii. zaten alıştı tt bizlen dalga geçmeye. out of topic olcak ama kota aşımı ne kadar ücretleniyo bilgisi olan var mı? faturadan bişi anladıysam arap olayım

1 gb lık kota aşımı 10 ytl olarak ücretlendirilir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: aress3382823

yarın 6gb mı kota şimdi ??

öyleymiş ama 1 aylık diyorlar arayıp teyit etmekte fayda var bende yeni sınırsıza geçtim :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: nemecek

sadece 1 aylığına kota artırımı oluyor doğru anladınız umarım...

Nemecek 1 ay diyorsa bir aydır.
  • quote:

TURK TELEKOM'UN YENI KAMPANYASI 1 ARALIK 2007 TARIHINDE BASLIYOR VE 31 ARALIK
    2007 TARIHINDE SONA ERIYOR
    . KAMPANYADA BIR INDIRIM, BIR DE LIMIT ARTIMI BULUNUYOR.
    quote:

Şimdi bu 2 satır yazıyı öyle bir yazmışlarki, nereye çekersen oraya gidiyor.
    Nasıl anlamak istiyorsan öyle anlıyorsun.

İlk okuyunca bende 1 aylığına kotaları arttıracaklar diye anladım ve herhalde kampanya adı altında deneme yapacaklar dedim.
    Sonra düşündükçe mantıksız geldi.

Kampanya 1 ay sonra bitecek ama bitecek olan kısım sadece etkinleştirme ücreti (29 YTL) olacaktır.
    Yoksa Türk Telekom'un bir deneme yapmasına ihtiyaç olduğunu zannetmiyorum. Zaten kotayı 2GB arttırdıklarına herkesin kotasının tamamını kullandığını hesap ederek alt yapılarını ona göre ayarlamaları gerekir, 1 ay deneme yapıp sonuca göre alt yapı düzenlemesi yapılması çok saçma oluyor.

• kafam karıştı
  • devamlı 6 gb olucak...kaynak musterı hızmetlerı
  • quote:

Orjinalden alıntı: seliner

quote:

Orjinalden alıntı: nemecek

sadece 1 aylığına kota artırımı oluyor doğru anladınız umarım...

Nemecek 1 ay diyorsa bir aydır.

Evet nemecek diyorsa doğrudur, çelişkeye düşmeye gerek yok malesef

Yine de ttnet i arayıp net cevap alan olursa yazsın lütfen (Allahım inşallah kampanya 1 ay sınırlı değildir)

quote:

Orjinalden alıntı: reko

devamlı 6 gb olucak...kaynak musterı hızmetlerı

Amin inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtgkce -- 30 Kasım 2007; 20:19:36 >

• quote:

Orjinalden alıntı: reko

devamlı 6 gb olucak...kaynak musterı hızmetlerı

eyvallah...

kampanya bekliyordum ama böyle bişey değil. bunada şükür...
  • ya bende haberi başka sitede okudum şimdi öyle hiçde 1 aylık bir süreden bahsetmiyor artık kotanın 6 gb çıkmasının zamanı geldide geçiyor aslında bu az bile verilmesi gereken 4 mbit bağlantı ve 8 gb kota en azından
  • Kota artırımı kalıcı mı geçici mi ? Ve bu artış 1 Aralık'tan itibaren kesin olarak başlıyor değil mi ?
  • Arkadaşlar birbirimizi ateşleyip, ardından hayal kırıklığı yaşamayalım. TT den bahsediyoruz, ne yapacakları belli olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.