Şimdi Ara

Türk Telekom un 1 Temmuz dan itibaren geçerli fiyatları belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türk Telekom un 1 Temmuz dan itibaren geçerli fiyatları belli oldu Türk Telekom un 1 Temmuz dan itibaren geçerli fiyatları belli oldu

• Heyy masallahhh ...Bu fiyatlarla ile superonline ve turknet tekel olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxpp -- 4 Haziran 2024; 16:39:17 >
  • xxpp kullanıcısına yanıt
    Turknet daha tercih edilir durumda esit hiz olunca
  • Atlantisnet Gigapon altyapısı var binamızda geçmeyi ciddi ciddi düşünüyorum.
  • phasan P kullanıcısına yanıt

Aynen ama superonline ağı daha geniş o yüzden tercih edilir superonline fiyatları çok uygun eski aboneler 400 500 liraya 1000 mb alıyor yarısından bile fazla bu fiyatlar.turknette öyle zaten..Telekom devri benim için bitmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxpp -- 4 Haziran 2024; 20:37:16 >
  • xxpp kullanıcısına yanıt
    Ben 4 yada 5 yildir tt alt yapisinda turknet kullaniyorum zaten her yerde tt olunca hem uygun hem arkadas davet kodu var nekadar cok kendi alt yapisi olan firma olursa okadar uyguna kullaniriz
  • GENERALCELL kullanıcısına yanıt
    kendi alt yapisi olup uygun ise hic beklemeyin derim benim bulundugum binada sadexe tt fiber 1000 mbps var
  • @gıbır cık.

Burada paylaşıp faydan dokunsun. Herşey vatandaşın iyiliği için; anlayana ama önce anlatmayı bilmek lazım.Türk Telekom un 1 Temmuz dan itibaren geçerli fiyatları belli oldu 

945 nirde 240 nirde. 20 TL güzel para.Türk Telekom un 1 Temmuz dan itibaren geçerli fiyatları belli oldu 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.