Şimdi Ara

Turk TV leri icin Next2000 karakoye baktim. sizde su yazdiklarima bakin :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

antenle net kanal izlenemdiginden dolayi, sadece daha net kanllari izleyebilmek icin uyduya gecmek istiyorum

Kaliteli bir yayin seyretmek icin nasil bir sistem lazım? Herkes Next dior

ahanin karakoye gittim ve bazi sorularim asagida yazior

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ninjafaydar -- 24 Ekim 2005, 16:22:21 >

• arkadaş piyasada o kadar çok uydu alıcısı varki hangisini tavsiye etsem bilmemki sen yinede servisi çok ve uygun fiyatlı olanı al dirim mesala Goldmaster-Next Star gibi çanak anten ise kalveniz yani paslanmaz çanak al derim sana kolay gelsin
  • Bence de goldmaster ve Next modellerinden birini seç.Bende goldmaster9500 var ve çok memnunum
  • abilerim,

Karakoye gittim. Bu isin ehli next anladigim kadari ile....

sadece turk kanalalrı icin

CANAK 90 next nextstar => 25 YTL

LNB => sharp 15 YTL
    => next 10 YTL

RECEIVER => next 2000 kartlı 180 YTL
    next 2000 kartsız 130 YTL

15m kablo fiyatı => 5 YTL

takma parası => 30 YTL
    ----------------------------------
    bu durum da katlı 250 YTL
    kartsız 200 YTL

--------------------------------
    Sorular

1-) Bu fiyatlara ne diyorsunuz?

2-) ben hep next 2000 kartlı ne kadar, kartsız ne kadar die sordum.... abilerim bu next in uyduruk 2000 modeli felan varmidir? tokatlanmayalım.. hani dogan SL veya dogan SLX gibi yani bu sordugumuz next2000 denilen NEXT & NEXTSTAR markali maldir degil mi

3-)alan arkadaslar. alirken ve taktirirken neye dikkat etmemizi onerirler ?

4-) cevap veren altin bulsun

• İleride şifreli kanallarıda çözmek istersen veya dijitürk gibi abonelik gerektiren kanallara geçmek istediğinde cihazında modul takılabilir özelliği olması sebebiyle Next 2000 CIX Plus almanı tavsiye ederim.
    Yok ben sadece tv izleyecem yukarda saydıklarınla işim olmaz dersen o zaman sade modeli olan Next 2000 X Plus al. Fiyat olarak fena sayılmaz. Artık gerisi sana kalmış.....
  • next2000 kac modeli var boyle ?

yarin gidi alıcam cunku
  • 2 modeli var biri düz 2000X plus öteki 2000 CIX Plus aralarındaki fark "CI" yani modul girişi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.