Şimdi Ara

Türkçe After Effects Dersleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar Arkadaşlar youtube kanalım , facebook ve websitem üzerinden paylasımlı olarak after effects dersleri anlatmaya basladım amacım ingilizcesi yetersiz olup youtubedaki tutorialleri karışrıtanlar için onlara turkce olarak elimden geldigi kadar yardımcı olmaya calısmak ayrıca istege gore de bilgim dogrultusunda dersler anlatabilirim takip etmek isterseniz;

web sitesiwww.hudayikarapinar.com
    youtube kanalı :https://www.youtube.com/channel/UCDE56QtkgrWStbg-v8z-b1Q
    facebook:https://www.facebook.com/kucukseylersocial?ref=aymt_homepage_panel

bu linklerden ulaşabilirsiniz...

• Baraqyal B kullanıcısına yanıt
    Güneş'i beğendim, yeterince detay var, sanırım ilk kez yapacaklara da referans olacaktır.
    Belki biraz alt seviyeden başlamak veya videoları sanki ilk kez programla tanışacaklara uygun
    hazırlamak gerekebilir. Bu seviye aslında ortalarda bir yerde diyebilirim. Kullanılacak herhangi
    bir plugin vs de yine tanıtılabilir.

Ama kanal tanıtım videonuz ve kanal resminiz olmamış, intro'nun yarısı Türkçe karakter içeriyor,
    diğer yarısında bunlar yok. Bilgisayar yerine BILGISAYAR yazmak bence kötü olmuş, aynı şekilde
    güneş'in girişindeki Küçük Şeyler yerine KUCUK SEYLER yazmak yine iyi bir seçim değil.

Basit bir lower thirds içinde Türkçe rahatlıkla kullanılabilir. Belki de bir standart getirilebilir.

Videoları ekledikçe buradan haber verirseniz, izleyebiliriz, takip edebiliriz.
    CNN Türk, NTV gibi kanalların haber giriş introlarının yapımını da anlatabilirsiniz.
    Gerçi hepsi de bolca ayrıntı içeriyor ama konuya meraklı üyelerimizin ilgisini çekecektir.

Kolay gelsin...

• Harris32 kullanıcısına yanıt
    harris32 abi öncelikle şu forumda sevdigim 2 3 kişiden birisisin her yerde goruyorum herkese her sekılde yardımın dokunuyor allah razı olsun yardımların ıcın ve eleştirin-yorumun icin ...
    dediklerini dikkate alıcam yapabilicegim değişiklikleri yapıcam ayrıca baslangıc sevıyesı ıcın de aklımda var zaten onlara özel dersleri de çekicem en kısa zamanda ...
    teşekkür ederim. After Effects'i severim, kanalın başarısı ve ilgi çekmesi senin emeğin ile gerçekleşecek,
    bu sebeple bir standart olması -bence- daha olumlu olur. Her video'nun girişinde aynı kalitenin olması
    ilgi çeker.

Belki video'ların gruplar halinde yayınlanması düşünülebilir. Başlangıç grubu, orta seviye vs gibi.
    Arasıra plugin'ler de tanıtılabilir. Örneğin Mt. Mograph, Elements 3D gibi, aslında konu uzun, vakit alıcı,
    umarım istediğin gibi bir kanalın olur.

Kolay gelsin...
    cok tesekkur ederim pluginler de scriptler de anlatıcaklarım arasında vardı zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baraqyal

cok tesekkur ederim pluginler de scriptler de anlatıcaklarım arasında vardı zaten
    Yaklaşık 2 sene önce kendi imkan ve çabalarımla öğrenmek istedim. (Hatta deftere not bile tuttum evet )
    Bir sürü video ve siteden sonra pes ettim.
    Umarım kendi adıma tekrar güzel bi başlangıç olur.
    Emeğinize tesekkürler, başarılar dilerim.
  • .rem kullanıcısına yanıt
    rica ederim , ben de kurslara gitmedim kendi kendime öğrenme taraftarıydım videolar benim icin yeterli gelmişti ve baslangıcta cektıgım sıkıntıları ıyı bılırım o yuzden sızı gayet ıyı anlıyorum ...
    bu arada bir kaç gün icinde yeni baslayanlar icin videolar hazırlamayı dusunuyorum haberınız olsun... siz de her turlu elestırılerınızle beni bilgilendirirseniz cok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baraqyal -- 2 Ağustos 2015; 22:38:19 >
  • quote:

rica ederim , ben de kurslara gitmedim kendi kendime öğrenme taraftarıydım videolar benim icin yeterli gelmişti ve baslangıcta cektıgım sıkıntıları ıyı bılırım o yuzden sızı gayet ıyı anlıyorum ...
    bu arada bir kaç gün icinde yeni baslayanlar icin videolar hazırlamayı dusunuyorum haberınız olsun... siz de her turlu elestırılerınızle beni bilgilendirirseniz cok sevinirim
    Yeni Dersler Eklenmiştir ...
    abi sence nasıl gidiyor anlatımlarda bi sıkıntı veya gozune carpan olumsuz bır sey var mı
    Herhangi bir sorun yok ancak ilk kez seyredenler Spin'in nasıl oluşturulduğunu merak edebilir.
    Ama bunun haricinde detaylar yeterince vermişsin, anlaşılır olmuş.
    Kolay gelsin...
    spinin proje dosyasını da eklemıstım aslında ordan dırek compozisyona ekleyıp kullanabılırler
  • quote:

spinin proje dosyasını da eklemıstım aslında ordan dırek compozisyona ekleyıp kullanabılırler
    yeni dersler eklenmiştir iyi seyirler umarım faydali olur ...
  • yeni ders eklenmiştir...
  • quote:

yeni ders eklenmiştir...
    Akışkan Yazı'yı izledim, ilk izleyici ben olmuşum
    beğendim; ben de NTV'nin ara geçişindeki reklam yazısını çözmeye çalışıyorum...
    bahsettiginiz geçişi link atabilir misiniz hocam tv izleyen birisi degilimdir de
    5nci saniye civarından başlayan reklam yazısı var,
    bir expression mu var, yoksa normal yolla yapılabilir mi, bulamadım.
    benzer bir şeyler aradım ona da rastlamadım. Ancak çok hızlı geçiyor.
    Bir incele istersen, bilmediğim bir ayrıntı olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Harris32

5nci saniye civarından başlayan reklam yazısı var,
    bir expression mu var, yoksa normal yolla yapılabilir mi, bulamadım.
    benzer bir şeyler aradım ona da rastlamadım. Ancak çok hızlı geçiyor.
    Bir incele istersen, bilmediğim bir ayrıntı olabilir

dostum bana Pm atarmısın bişi danışmam lazım sana?

• Sebigmen S kullanıcısına yanıt
    PM sistemini kapattım, zira çok bunaltmaya başlamıştı, uzun süre önce devre dışı bıraktım.
    anlamsız sorular, bitmek bilmeyen istekler vs derken bilgisayarın karşısından kalkamayacak duruma düştüm.

Soracağınız soru varsa; açacağınız bölüme, bilgim dahilinde cevap vermeye çalışırım.
    abi bana herhangi bi expression var gibi gelmedi normal maskeleme ve rotation yöntemleri kullanılmıs diye düsünüyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.