Şimdi Ara

~TÜRKÇE Siri ~ BEDAVA Yapımı VİDEOLU anlatım 25 ARALIK 2012 GÜNCELLENDİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
492
Cevap
27
Favori
57.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tiCCky

evet İndirdiğim Dosya buydu .. spite 3.0.1 untethered

ayrıca ifunbox ile dosyayı bulup sildim ama yinede açlmıyor cihaz bende restoreye seçeneğğine dönüyorum.

Forumda yayinlanan bir cozum

ŞAHSEN BENİM BAŞIMA GELDİ.BİRDAHA TELEFONUMU AÇAMAYACAĞIM DİYE BAYAĞ Bİ ÜZÜLMÜŞTÜM.TELEFONUM İPHONE4
    İŞTE YAPMANIZ GEREKENLER ;

1-home ve power tuşuna basılı tutun iphone kapıyana kadar.
    2-power tuşuna basılı tutun ekran açılır açılmaz powerla beraber home tuşuna basılı tutun yaklaşk 10 sn bekledikten sonra tekrar ekran kapancak elinizi power tuşundan kaldırın ama diğer elinz hala home tuşunda olsun 15 sn civarı bekledikten sonra pc ye bişe takınca ses çıkar ya o sesten çıkcak itunesu açın ekran kapalı olduğu halde iphone itunesa bağlı görüncek özellikler kısmında n/a yazması gerkeiyo shifte basılı tutark restoreye basın ve iphone firmware seçin bukdr basit

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: adanaoyun

quote:

Orijinalden alıntı: tiCCky

evet İndirdiğim Dosya buydu .. spite 3.0.1 untethered

ayrıca ifunbox ile dosyayı bulup sildim ama yinede açlmıyor cihaz bende restoreye seçeneğğine dönüyorum.

Forumda yayinlanan bir cozum

ŞAHSEN BENİM BAŞIMA GELDİ.BİRDAHA TELEFONUMU AÇAMAYACAĞIM DİYE BAYAĞ Bİ ÜZÜLMÜŞTÜM.TELEFONUM İPHONE4
    İŞTE YAPMANIZ GEREKENLER ;

1-home ve power tuşuna basılı tutun iphone kapıyana kadar.
    2-power tuşuna basılı tutun ekran açılır açılmaz powerla beraber home tuşuna basılı tutun yaklaşk 10 sn bekledikten sonra tekrar ekran kapancak elinizi power tuşundan kaldırın ama diğer elinz hala home tuşunda olsun 15 sn civarı bekledikten sonra pc ye bişe takınca ses çıkar ya o sesten çıkcak itunesu açın ekran kapalı olduğu halde iphone itunesa bağlı görüncek özellikler kısmında n/a yazması gerkeiyo shifte basılı tutark restoreye basın ve iphone firmware seçin bukdr basit

Bunu denemeye başladım zaten .. yazılımı indiriyorum bakalım olumlu veya olumsuz sonucu yazarım..

ilgin için teşekkürler @adanaoyun

• ilk uygun anımda ipad2 de deneyeceğim, sonucu buradan bildiririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dion

quote:

Orijinalden alıntı: ercuezel

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

quote:

Anlamadigim 4s te siri zaten var onu kullanmak yerine 4 tane kiytirik komutu olan bunu neden kuruyorsunuz?

Siri'ye Seleamun Aleyküm diyebilmek için

Yukardakinden daha mantikli bir cevap olarak geldi.

Arkadaşım neden sorun çıkartıyorsun?

İngilizce bilmeyen, bilip de aksanı tutturamayan yada sadece zevk olsun diye ana dilinde kullanmak isteyenler için mükemmel. Daha önce bu ve benzerilerini + ingilizcesini kullandm. Türkçesi daha iyi elbette.

Bence konudaki tek Kıytırık mesaj senin yazdıkların... senin işine yaramıyorsa kullanma. Zorla mı kullandırıyorlar..

Senin gibiler yüzünden hiç bir kârı olmadan bu işlerle uğraşanların hevesi kaçıyor!!!

Galiba sadece size sorun cikardim, tek celallenen siz oldugunuza gore. Ben sadece neden oldugunu merak edip sordum bana mantiksiz geldigi icin cevap vermek zorunda degildiniz, herhalde kendinizi forumun yada uygulamayi yapanlarin avukati ilan ettiniz. Yukardaki mesajimda da soyledim kullananin bilecegi is diye ama siz ortami germek icin gelip bana catarsaniz bende doner size catarim hos olmaz dh e yakismaz. Burda benil 2 satir elestirdim diye kimsenin hevesi kacmaz rahat olun siz. Kraldan cok kralci olmayi birakin artik.

Gayet rahatım güzel kardeşim ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• deneyelim
  • Acaba bu komutları hangi bilgisayar işliyor. Birsürü kişisel bilgilerimiz var siriye söylediklerimizi başkası görecekse bence gerek yok. Güvenlik önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tym -- 4 Haziran 2012; 9:01:46 >
  • 4s için ayrı bi anlataım var mı ? yoksa aynı mı işlemler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tym

Acaba bu komutları hangi bilgisayar işliyor. Birsürü kişisel bilgilerimiz var siriye söylediklerimizi başkası görecekse bence gerek yok. Güvenlik önemli.

baskası gormucek merak etme

• quote:

Orijinalden alıntı: eediz

4s için ayrı bi anlataım var mı ? yoksa aynı mı işlemler ?

Arkadaşım kocaman yazdım iphone 4-4s te denendi calisiyor allta o kadar anlattım gözünü sevim yapma

• quote:

quote:

Arkadaşım kocaman yazdım iphone 4-4s te denendi calisiyor allta o kadar anlattım gözünü sevim yapma

hayır onu biliyorumda sorum şu. iphone 4s de zaten siri var. 4 de siri yok. Ayrıca bi kaç şey yapılması gerkemez mi iphone 4 için. Yani 4s in süreci daha kısa olması lazım diye düşünmüştüm
  • quote:

quote:

quote:

hayır onu biliyorumda sorum şu. iphone 4s de zaten siri var. 4 de siri yok. Ayrıca bi kaç şey yapılması gerkemez mi iphone 4 için. Yani 4s in süreci daha kısa olması lazım diye düşünmüştüm

Yok kardesim aynı

• 4s de çok ram yermi bu program ?4 e sırı yukleyenler kastigindan ve asırı ram yediğinden silmislerdi bir çok arkadasımız

• quote:

Orijinalden alıntı: omer_1997_25_1907_fb

4s de çok ram yermi bu program ?4 e sırı yukleyenler kastigindan ve asırı ram yediğinden silmislerdi bir çok arkadasımız

kardes ben suan bizzat kullanıyorum ve senin sorun uzerine rame baktım bir fark goremedim 3 uygulama ve bir cok yan uygulama acik olmasina rağmen 220 mb da geziniyor bu normal bence

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: omer_1997_25_1907_fb

4s de çok ram yermi bu program ?4 e sırı yukleyenler kastigindan ve asırı ram yediğinden silmislerdi bir çok arkadasımız

kardes ben suan bizzat kullanıyorum ve senin sorun uzerine rame baktım bir fark goremedim 3 uygulama ve bir cok yan uygulama acik olmasina rağmen 220 mb da geziniyor bu normal bence

Bencede normal bende 192 gösteriyor su an pc ye geçtiğimde yükleyeceğim

• Mesajim bulunsun.
    Umarim sunucu falan kapanmaz.

• Tesekkurler aksama dogru ipad2de deniyecegim.

• Mesajım bulunsun,denicem..
  • bende elmada kaldı dün gece restore attım kendi bilgisayarımda yoktu buluttaki yedegi kopyaladım oluşturdugum tüm dosyalar falan bozulmuş hepsi anasayfaya gelmişti baya uğraştırdı yeniden dosyalamak falan denemden önce bi kez daha düşünün derim
  • bende 5.0 iphone 4 var bu sürüme jb yapıp denesem olurmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burockrap

bende 5.0 iphone 4 var bu sürüme jb yapıp denesem olurmu ?

OLR KARDES

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.