Şimdi Ara

~TÜRKÇE Siri ~ BEDAVA Yapımı VİDEOLU anlatım 25 ARALIK 2012 GÜNCELLENDİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
492
Cevap
27
Favori
57.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gopgop

bende elmada kaldı dün gece restore attım kendi bilgisayarımda yoktu buluttaki yedegi kopyaladım oluşturdugum tüm dosyalar falan bozulmuş hepsi anasayfaya gelmişti baya uğraştırdı yeniden dosyalamak falan denemden önce bi kez daha düşünün derim

tüm dosyalar bozulmuş ney bu virüs programımı spite bazı iphonelarda elmada takılmasına neden oluyor bunun nedenı bir programla çakşması DFU Modla telefona girip düzeltebilirsin restore yapmana gerek yok
    olayı nedenini bilmeden ağır yorumlar yapma bi daha düşün

• quote:

Orijinalden alıntı: adanaoyun

quote:

bende elmada kaldı dün gece restore attım kendi bilgisayarımda yoktu buluttaki yedegi kopyaladım oluşturdugum tüm dosyalar falan bozulmuş hepsi anasayfaya gelmişti baya uğraştırdı yeniden dosyalamak falan denemden önce bi kez daha düşünün derim

tüm dosyalar bozulmuş ney bu virüs programımı spite bazı iphonelarda elmada takılmasına neden oluyor bunun nedenı bir programla çakşması DFU Modla telefona girip düzeltebilirsin restore yapmana gerek yok

tüm dosyalar bozuldu derken oluşturdugum klasörler bozuldu demek istedim bilgisayarımda serviste oldugu için bilgisayara yedek alamamıştım onu demek istedim hemen sallama 300 e yakın uygulama oldugunu düşünürsekte hepsini yeniden klasörlemek bi ölüm oldu benim için yaşadıgım sorunu söledim başkasıda yaşamasın diye insanları uyarmakta suç oldu artık forumda

• quote:

quote:

quote:

tüm dosyalar bozuldu derken oluşturdugum klasörler bozuldu demek istedim bilgisayarımda serviste oldugu için bilgisayara yedek alamamıştım onu demek istedim hemen sallama 300 e yakın uygulama oldugunu düşünürsekte hepsini yeniden klasörlemek bi ölüm oldu benim için yaşadıgım sorunu söledim başkasıda yaşamasın diye insanları uyarmakta suç oldu artık forumda

ii de restore etmeene gerek yok millet korkuyor sonra restore diyince herkes geri adım atıyor oysa büyütülecek bir şey yok

• Emeğine sağlık hocam başarılı bir çalışma olmuş.
  • Android olanı yohmu bunun dermisin siriye
  • son bir soru: bu yukarıdaki işlemler 4s içinmi yoksa iphone 4 ve 4s içinmi?(yani bu adımlar ip4 de bir farklılık gösteriyormu ?

çok güzel bir konu olmuş ayrıca
  • quote:

Orijinalden alıntı: burockrap

son bir soru: bu yukarıdaki işlemler 4s içinmi yoksa iphone 4 ve 4s içinmi?(yani bu adımlar ip4 de bir farklılık gösteriyormu ?

hiçbir şey fark etmiyor adımlar iphone 4 ve 4s için aynı
  • quote:

quote:

son bir soru: bu yukarıdaki işlemler 4s içinmi yoksa iphone 4 ve 4s içinmi?(yani bu adımlar ip4 de bir farklılık gösteriyormu ?

tamam hemen deniyorum birde sonucunun kapanma gibi bir durum olmaz deyilmi?
  • quote:

quote:

quote:

tamam hemen deniyorum birde sonucunun kapanma gibi bir durum olmaz deyilmi?

OLMAZ KARDESİM

• Iyi guzel de ne gerek var ki... :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben siriserverlanguages'i yüklemeye çalışınca cannot comply hatası veriyor.Altta da kırmızı depends gsc.asistant diyor.Büyük ihtimalle bu gsc denen şeye ihtiyaç duyuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crywolf34

ben siriserverlanguages'i yüklemeye çalışınca cannot comply hatası veriyor.Altta da kırmızı depends gsc.asistant diyor.Büyük ihtimalle bu gsc denen şeye ihtiyaç duyuyor.

Kardesim sil cydiayi kapa respiring yap tekrar yuklemeyi dene ayni hatayi alirsan mesaj at ozelden yardimci olurum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Iyi guzel de ne gerek var ki... :))

Canim sıkıldı bende yapim dedim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Iyi guzel de ne gerek var ki... :))

Canim sıkıldı bende yapim dedim

Kotu anlamda demedim, emeginize saglik :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3gs de denendi mi ? bir de bu server sureklı acık degıl mı ? burda bır arkadas daha boyle bır uygalama baslatmıstı ama sureklı pc sını acık tutması gerekıyor gıbı durumları vardı..
  • 4S/ 5.0 da denedim gayet güzel oldu, baştan olmamıştı ama reboot atınca düzeldi. Ciddi derecede güzel çalışıyor
    Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doancrula -- 4 Haziran 2012; 13:16:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

3gs de denendi mi ? bir de bu server sureklı acık degıl mı ? burda bır arkadas daha boyle bır uygalama baslatmıstı ama sureklı pc sını acık tutması gerekıyor gıbı durumları vardı..

3gs de ben denemedim kardesim server acık sürekli zaten sunucu ile ilgili bir sorun olursa ben sizlere bildiririm merak etmeyin
    Ama en kisa zaman denyen birini bulacam ss yi eklerim ama calismasi lazim 3gs te

• quote:

Orijinalden alıntı: Doancrula

4S/ 5.0 da denedim gayet güzel oldu, baştan olmamıştı ama reboot atınca düzeldi. Ciddi derecede güzel çalışıyor

Rica ederim kardesim bir kac yorum daha gelsin konun altina koyacam yorumlarinizi hala calismadigini idda edenler var cunku

• quote:

quote:

4S/ 5.0 da denedim gayet güzel oldu, baştan olmamıştı ama reboot atınca düzeldi. Ciddi derecede güzel çalışıyor

Rica ederim kardesim bir kac yorum daha gelsin konun altina koyacam yorumlarinizi hala calismadigini idda edenler var cunku

Çalıştıramayanlar sanırım jailbreak versiyonuyla sıkıntı yaşıyorlar. 5.0 olup spite kuran, yada 5.1 olup spire kuran olabilir.
    Kurulumları tek tek hatasız eksiksiz yaparsanız direk oluyor, resim bile gönderebilirim

• quote:

quote:

quote:

Çalıştıramayanlar sanırım jailbreak versiyonuyla sıkıntı yaşıyorlar. 5.0 olup spite kuran, yada 5.1 olup spire kuran olabilir.
    Kurulumları tek tek hatasız eksiksiz yaparsanız direk oluyor, resim bile gönderebilirim

haklısin bu konuda kardesim bir kac ss yuklersen sevinirim

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.