Şimdi Ara

Türkçe-Sosyal (TM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar arkadaşlar.ben sayısaldan tmye geçen mezun öğrenciyim.geçen sene tr,mat,fen çalıştığım için sosyal yok denecek kadar az çözüyorum bu sene.Hocaya diyorum hocam çok az sosyal çözüyorum ne yapacağım sınava 4 ay kaldı falan.hoca diyorki gördüğümüz yerlere kadar olan tüm soruları doğru cevaplamaya çalış.geresi önemli değil.bunu dedi ama benim yinede içim rahat etmiyor.son zaman denesinde tarihte gördüğümüz yerlerden 5 soru çıkmış.beşini yaptım biri yanlış.coğrafyadan 2 soru çıkmış.1 doğru,1 yanlış.felsefe zaten yapılıyor yorumla falan.sosyal kısmı 30üstü yapmak zorundayım sınava kadar.konular tam oturur mu o zamana kadar.hocanın anlatmasını mı bekleyeyim yoksa kendim mi çalışayaım sosyale arkadaşlar??
    Bir sorunum daha var.Türkçe.türkçem oldum olası 25-27 net arasıydı geçen sene.bir ara bayağı bir paragraf çözdüm.arttırabildiğim net sayısı 3-5 arası.son zaman denemesinde 30,25 netim var.bir tm ci olarak çok kötü bir sonuç biliyorum.ama ne yapmam gerektiği hakkında artık bir fikrim yok.40 dk 30,25 olsa anlarım ama 1 saat veriyorum resmen Türkçeye.(sosyalden az çözdüğüm için süreyi Türkçeye ekliyorum)gerçek sınavda sosyalde yapacağım o zaman nereden arttıracağım süreyi?kafam çok karışık arkadaşlar,yorum yapacak olan herkese teşekkür ederim .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.