Şimdi Ara

Türkçe Yama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Burda birçok deneyimli işini bilen arkadaşların bulunduğunun farkındayım ve çok fazla arama yaptım fakat bulamadım bulduklarımsa eksikti...

Herhangi bir programı Türkçeye çevirebiliyorum fakat oyunları çeviremiyorum. Oyunlar için farklı birşeymi yapmak gerekiyor bilmiyorum. Onun için sizden istediğim bi yardım etmeniz.

Elimde Resource Tuner, Reshack türü programlar var ve onlarla yapamıyorum bu Türkçeleştirmeyi(oyunlarda..)

Çevirmek istediğim oyun Fifa Manager 2009

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

• Tam bir bilgim yok bu konuda ama her oyun çevrilemez.Dil dosyaları text şeklinde ise çevirebilirsin.

• bilemiyorum fakat bu oyun çevriliyor text şeklinde değil programlarla çevriliyor benimde sorum nasıl olacak işte
  • Arkadaşım nasıl türkçe yama yapıyorsun anlatırmısın bende türkçe yama yapmak istiyorum. Nereden başlamam gerekiyor , öğrenmem ne kadar zamanımı alır , ne tür programların türkçe yamasını yapmak zor veya kolaydır.Teşekkürler
  • Resource Tuner programını biyerden buluyosun yüklüosun bilgisayarına. programı açtıktan sonra open var yukarda solda. orda çevirmek istediğin programı seçiyosun sonra Dialog seçeneğini genişletiyosun ordaki ingilizce yazıları türkçeye çeviriyorsun...

Böyle anladın mı bilmiyorum fakat büssürü resimli anlatım var bu konuda biraz arama yapsan bulabilirsin

Ben kendi sorunuma döneyim işte anlattığım gibi yapıyorum fakat oyunda Dialog seçeneği çıkmıyor...
  • football manager değil arkadaşım fifa manager ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.