Şimdi Ara

Turkcell'de tarife denklemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu forumdaki tecrubeli arkadaslarin yardimina ihtiyacim var.
    Aylik 1500-2000 dk civari tcell, 500 dk civari her yone gorusmem oluyor. 300 civari her yone sms atiyorum (cogu tcell) ve 100 mb internet kullaniyorum. turkcellde bu denklemi en iyi sekilde cozecek tarife hangisidir? gold plus 109 tl, gold 89 tl, super paket 55.. su anda haydi gel her yone 300, 29 tlye kullaniyorum, ustune de mesaj paketi ve 100 mb internet paketi aldim ama 100 tlnin altinda fatura gelmiyor. ne onerirsiniz? cihazli kampanyalardan bana hitap eden var mi ki?
    birisi bu problemi cozmeme yardimci olabilirse minnettar kalacagim.
    tesekkur ediyorum

• Konuşma sürenize ve kullanımınıza bakarsak en iyi seçenek gold plus görünüyor

Konuşma paketleri var ama hem yetersiz kalır hem de SMS ve internet paketi alacağınızdan yüksek mebla olur alınan hizmete göre.

Yine de tercih sizin.
  • Ya da Vodafone cep avantaj paketlerinden birine geçebilirsiniz, SMS ve internet zaten ucuz Vodafone da, ilk mesajımı Turkcell için yazdım ama böyle bir seçenek de var.
  • aradiklarim turkcell ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: aband0ned
    aradiklarim turkcell ama

Vodafone cep avantaj tarifelerinin büyük bir kısmı heryone zaten ama Turkcell'den memnunum dıyorsanız bu kullanim oranlarına gold plus ideal görünüyor.

Edit;

1500 dk heryone + sabit ve Vodafone yönüne sınırsız + ilk 1500 SMS ücretsiz (heryone) + 1 GB internet = 95 TL

Tarife adı CEPAVANTAJ HERYONE EKSTRA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dsgnera -- 1 Ağustos 2010; 11:04:03 >
  • Hocam ayda 55 e gir hem sms hem internet birazda kotayı aştığını düşünürsek ayda yüz lira bi fatura gelir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.