Şimdi Ara

turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

3 telefon arasında kararsız kaldım.
    Öncelikle bir telefondan ne bekliyorum
    1-Şarj
    2- Foto video çekim ve dahi izleme İşimle ilgili videolar çekiyorum.
    3- Uzun vadede sorunsuz çalışması, hatasız üretim.
    4- Sesinin güçlü olması. Dışarıya verip bazen kullanıyorum çünkü.
    *- Şunuda beklemelisin dediğiniz benim aklıma gelmeyenler :)

Fiyat beklentisi: 700 tl optimum

Bazı telefonların üretim ya da yazılım sorunları oluyor ve takılmalar yaşanıyor.
    Foto çekebiliyor ancak birinn çektiği foto video ile diğer arasında fark var. Mesela iki 8 mp kameranın kaliteleri farklı.
    Bunlar hakkında bilgim zayıf.

Samsung S4 mini: Şarjı günü çıkartıyor, küçük olduğundan taşıması kolay. Foto video orta karar 950 tl

Turkcell T50: İşlemci ve internet açısından başarılı. 8 gb ve hafıza kartı takılamıyor :( Foto video su iyi. 700 tl

General Mobile: Çok bilgim yok bir arkadaş sadece şirkette kullanıyorlar çok memnunlar dedi. 8mp ama 700 tl

Öneriniz nedir

Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dancerman -- 12 Ağustos 2014; 12:47:41 >

• Hocam aralarında en iyi cihaz T50 dır Samsung alma kasiyor bir süte sonra.Bence LG L90,Zenfone 5-6 ve Moto G.Moto G kullaniyorum mnunum ama kamerası tatmin ederim bilmem ama Disc. İyi kamerası testleri var
    Disc alma coptur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam. Değerlendiricem önerileri. Bu hafıza kartından huylanmasam t50 'ye direk girişicem ama ilerde kasma yaparmı diye emin olamadım.
    Yüklü videolarım olacak çünkü :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dancerman

Teşekkürler hocam. Değerlendiricem önerileri. Bu hafıza kartından huylanmasam t50 'ye direk girişicem ama ilerde kasma yaparmı diye emin olamadım.
    Yüklü videolarım olacak çünkü :/

Bence sana en uygunu L90 SD kart tak kullan 4.4.2 ve sağlam donanımı var.Xperia M2 de düşünebilirsiniz alintilayarak yaz görmüyorum.

• o butcede L90 yada xperıa M2 alırdım,kamera sd kart gıbı avantajlar var..dıscoverye falan para kaptırma derım,çöp...

turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb

• quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

Hocam aralarında en iyi cihaz T50 dır Samsung alma kasiyor bir süte sonra.Bence LG L90,Zenfone 5-6 ve Moto G.Moto G kullaniyorum mnunum ama kamerası tatmin ederim bilmem ama Disc. İyi kamerası testleri var
    Disc alma coptur.

12 gb boş alan kalıyor size yeterli olmaz mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: falımım

quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

Hocam aralarında en iyi cihaz T50 dır Samsung alma kasiyor bir süte sonra.Bence LG L90,Zenfone 5-6 ve Moto G.Moto G kullaniyorum mnunum ama kamerası tatmin ederim bilmem ama Disc. İyi kamerası testleri var
    Disc alma coptur.

12 gb boş alan kalıyor size yeterli olmaz mı ?

Moto G de bana havada karada yetiyor 9 GB bos resim video az var geneli oyun uygulama

• stevejones kullanıcısına yanıt
    Bir insan bir markadan bu kadar mı başarılı soğutulur :)

s4 mini turkcell t50 için ne dersiniz?
  • quote:

Samsung'daki Touchwiz arayüzü her ne kadar güzel gözüksede ağır ve sistemin kasmasını sağlıyor bu açıdan almanızı tavsiye etmiyorum.İnternette araştırırsan bir çok kişi S4 Mini'nin kastığını söylüyorki günümüzde S4 bile çok kasıyor.O bütçede ihtiyaçlarınıza göre şunları almanız daha mantıklı:

Kamera çok önemliyse Moto G alman mantıklı olmaz,ama seni en uzun süre sıkıntısız götürecek cihaz Moto G'dir.
    Turkcell T50 dediklerin arasında en iyi cihaz,kamerası gayet iyi,donanımı interneti vs'de gayet iyi ama güncelleme alırmı mesele.Almasa bile 2 sene civarı seni rahat götürür.
    Xperia M2,tasarım olarak çok iyi kamerası T50 kadar iyi,şu an Jelly Bean var,kitkat alıcağını duyurdu ama diğer güncellemelerin gelmesi zor,açıkcası 900 Tl bu telefona vermek çok saçma bana göre.
    Lg L90,kamerası hızı tasarımı vs herşeyiyle çok iyi bir cihaz,750 Tl civarına bulunuyor tavsiye ederim.
    Zenfone serisi kağıt üstünde iyi olsada yeni çıktı,kronik sorunları vs olabilir onun için bekleyip görün derim bu cihazlar için,ama zaten telefondan çok performans beklemediğiniz için yukarıdaki cihazlar sizin için gayet yeterlli olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

o butcede L90 yada xperıa M2 alırdım,kamera sd kart gıbı avantajlar var..dıscoverye falan para kaptırma derım,çöp...

turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb turkcell t50 s4 mini general mobile 16gb

+1 discovery alma

• quote:

Inanki bunlar sadece az ornek cok daha fazlasi mevcut

• Dancerman kullanıcısına yanıt
    zenfone 5http://www.teknosa.com/urunler/125071315/asus-zenfone-5-siyah-akilli-telefon teknosa güvencesi ile ve asus kalitesi ile
  • falımım kullanıcısına yanıt
    Hangi cihaz için sordunuz?
  • falımım kullanıcısına yanıt
    T50 için söylediniz sanırım. Şöyle söyleyeyim. İş için bir toplantıya katıldığımda 1 -2 saat yüksek kalite çekim yapmam lazım arası çekim yapma durumum var. Tabii ki bunları 2 gün sonra hemen aktaracağım bilgisayara. Birde yaklaşık Orta ya da iyi kalite 1 saatlik video çekimini telefonda tutmam gerekiyor. Bu nedenle yeterli olur mu bende bilemedim?
  • Discovery düşmanlıgı yapmayın bende kullandım kız arkadaşım hala kullanıyor bir sorun yok şans işi biraz haldır huldurda kullanmıcaksın cihazı neyse t50 almayı düşündm bende ama beni caydıran sar degeri oldu 1.23 sar degeri var foto video cekerken yeşile dönmek istemiyorsan almazsın s4 mini asıl çöp olan o zaten başka telefonlara yönelmeni tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.