Şimdi Ara

TURKCELL TOPLU MESAJ GÖNDERME HK. YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
6.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben Turkcell' den büyük paket 24 ay kontratlı olarak iPhone-4 aldım. Her ay toplam 3000 sms hakkım bulunmaktadır. Sigorta acentem var ve bilgisayarımdaki excel dosyasında kayıt altında tuttuğum müşteri listeme kampanya mesajları, bayram, yılbaşı tebrik vb. mesajları göndermek istiyorum. Telefon ile göndermek çok zor. Mesela aynı anda 1000 kişiye veya belli zaman aralıklarında da olabilir; 3000 sms hakkımı kullanarak bilgisayarımdan veya telefonumdan mesaj gönderebilir miyim? Bazı bilgisayar programları satılıyor, excel listesinden mesaj gönderebildiklerini iddia ediyorlar, bu programlar ne derece sağlıklı? Veya turkcell' in kendi programı falan var mı? Acil yardımlarınızı bekliyorum.

Saygılarımla,
    Fatih Başaran

• arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler...
  • Şu anda böyle bir program kullanıyorum, turkcell genç tarife + super sms paketi ile 16.000 sms 53 tl ye mal oluyor, yani 0,33 kuruş (tl değil kuruş dikkat!). Bir günde 16.000 msjı da atabiliyoruz. Excelden de telefon alabiliyorsun kendi içerisine de yükleyebiliyorsun. Bilgin olsun...
  • Toplu SMS İhtiyaçlarınız için
    Hizmetinizdeyiz
    www.toplusmsmerkezi.com
    0 850 780 05 55

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toplusms -- 27 Ocak 2014; 16:15:50 >
  • Kullandığınız programın ismi nedir acaba nasıl edinebiliriz programı. Bilgi vermenizi rica ederim.Teşekkürler@
  • Yanlız beyler operatör hattı kısıtlayabilir sms push sanıp
    link yazmayın mesajın içerisine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.