Şimdi Ara

Türkiye'de bir gerçek global mu gelecek... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
0
Favori
1.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Ch@T_LaK

quote:

Orjinalden alıntı: OSIRIS

BEYLER KNIGT GIBI OLACAK KANAT MUABBETLERINI DE AYARLICAM.MRK ETMEIN SIZ.100 LEVEL ISINE GELINCE KNIGHT GIBI OLRSA COK SUPER SARAR.AYLIK 5 YTL COK PARA DEIL ASLINDA MILLET WOW OYNUOR 25 DOLAR AYLIK VERIP CUNKU.BENIM AMACIM ADSL I DESTEKLI BISE ALMAK 2048 GIBI.DUSUNSENIZE K2NETWORK GIBI TURKLERINDE MEA NETWORK SYSTEMS DIE BIR DUNYACA UNLU SERVERI OLSA KOTU MU OLURDU SIZCE?

yani kesin karar verdin mi knight gibi mi olcak
    ayrica aylik mi 5 ytl verilecek

dusuncem bole knight tarzi olmasi super mi suıper olcak bence blessin soulun paranin ex itemin degeri olcak.3 gunlk bebe 1 senedir kasan adama gelip artizlik yapamicak.kotu mu olur sence chatlak?

• osiris bence de iyi ama lvl pointi arttırman lazım mesela lvl başına 50 gelcek ama başlama pointi fazla olcak
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Ch@T_LaK

quote:

BEYLER KNIGT GIBI OLACAK KANAT MUABBETLERINI DE AYARLICAM.MRK ETMEIN SIZ.100 LEVEL ISINE GELINCE KNIGHT GIBI OLRSA COK SUPER SARAR.AYLIK 5 YTL COK PARA DEIL ASLINDA MILLET WOW OYNUOR 25 DOLAR AYLIK VERIP CUNKU.BENIM AMACIM ADSL I DESTEKLI BISE ALMAK 2048 GIBI.DUSUNSENIZE K2NETWORK GIBI TURKLERINDE MEA NETWORK SYSTEMS DIE BIR DUNYACA UNLU SERVERI OLSA KOTU MU OLURDU SIZCE?

yani kesin karar verdin mi knight gibi mi olcak
    ayrica aylik mi 5 ytl verilecek

dusuncem bole knight tarzi olmasi super mi suıper olcak bence blessin soulun paranin ex itemin degeri olcak.3 gunlk bebe 1 senedir kasan adama gelip artizlik yapamicak.kotu mu olur sence chatlak?

aslinda çok süper bisi ama ben sabrim yok dayanamiom kurarsan yine girerim sikilincaya kadar

• quote:

Orjinalden alıntı: -_SysTeM-_

Murat abi herzaman yanındayim(senol) server acilirsa bana mail at 5 ytl yatiririm bankaya kosa kosa knight gibi olursa cok zevkli olur ..

senolcum destegin icin saol.ozi sana gelince tabiki level aldigin da 5 point almican 40 50 arasi olabilir.reset muabbeti de olcak cnku oralari ben hesapliacam.chatlak sende sabret biraz bak super olcak super seyler gelio aklima
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: -_SysTeM-_

Murat abi herzaman yanındayim(senol) server acilirsa bana mail at 5 ytl yatiririm bankaya kosa kosa knight gibi olursa cok zevkli olur ..

senolcum destegin icin saol.ozi sana gelince tabiki level aldigin da 5 point almican 40 50 arasi olabilir.reset muabbeti de olcak cnku oralari ben hesapliacam.chatlak sende sabret biraz bak super olcak super seyler gelio aklima

tamam sen bi kurda gerisi kolay
    exp 10
    lvl point 50
    max lvl 300 aslinda boyle iyi bak
  • Level başına 50 point fLn geLirse çok saçma oLur. Çünkü iLk LeveLe atlyan direk buLL fighter ada LeveL 10 da takır takır Giant Kesecek. Çok dengesiz oLur bence.
  • yanlız exp 1 olcak ve 100 lvl olabilir server
  • Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz
  • hala tepkileri bekliorm bakjazz
  • Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz
  • fikir süper. yani anladığım kadarıyla; max lvl400 olan bir serverda lvl280 olmaktansa max lvl100 olan serverda lvl70 olup aynı güçte olunacak, hızlı hızlı lvl atlayıp pointleri taksit taksit almaktansa zor level atlayıp aynı oranda pointi topluca alacağız. exp'nin düşük olması bir sorun değil yani..

ancak para konusunda; test aşaması bile olmadan paralı bir servera eş dost dışında kimse gelip kasmaz. insanlara lagsız, kaliteli bir server olduğunu kanıtlamak ve ortamı göstermek için önce bir ay serverı ücretsiz tanıtmalısınız. yok eğer dahaca bir aylık serverın giderini karşılayamayacaksanız zaten bu server ilerde en ufak bir pürüzde gidicidir, boşuna insanları ümitlendirmeyelim.

kolay gelsin..
  • quote:

Orjinalden alıntı: cruelstroke

fikir süper. yani anladığım kadarıyla; max lvl400 olan bir serverda lvl280 olmaktansa max lvl100 olan serverda lvl70 olup aynı güçte olunacak, hızlı hızlı lvl atlayıp pointleri taksit taksit almaktansa zor level atlayıp aynı oranda pointi topluca alacağız. exp'nin düşük olması bir sorun değil yani..

ancak para konusunda; test aşaması bile olmadan paralı bir servera eş dost dışında kimse gelip kasmaz. insanlara lagsız, kaliteli bir server olduğunu kanıtlamak ve ortamı göstermek için önce bir ay serverı ücretsiz tanıtmalısınız. yok eğer dahaca bir aylık serverın giderini karşılayamayacaksanız zaten bu server ilerde en ufak bir pürüzde gidicidir, boşuna insanları ümitlendirmeyelim.

kolay gelsin..

evet mantikli boyle de olabilir.ama forumda beni herkes tanir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OSIRIS -- 3 Mayıs 2006; 3:38:13 >

• exp biraz yuksek yapin bea
  • bence exp 10x lvl point 30 olsun max lvl100 ne dersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ch@T_LaK -- 3 Mayıs 2006; 10:17:22 >
  • Osiris Kardesim bak bu ınsanlar ole banka hesabı fılan anlamazlar.En ıyısı ne yap bılıomusun benm de bu daha kolayıma gelır ben bankadan sana 5 mılyon cıkartıcam ama 10 mılyon masraf parası alıcaklar PTT den posta çeki hesabı actır 1 tane Acc almak ısteyen ptt ye gıdıp sana parayı yatırsın Yabancı playerlar Senın banka hesabına atsın.Bence en mantıklısı we akıllısı Posta cekı hesabına 250 bın gıbı az para ıle para gondermek.Ben warim bu işte...
    + exp 20 ile 50 arasında olursa tam oynanır sevıyede olur.Ole exp 500 fılan ucmayın sakın Basladıgımza degmez yanı 2 gunde res attıktan sonra 1 ayda anca res atılsın Res atan ınsan ın bı farkı olsun deılmı ama?Poıntler dursa bıle x20 exp te kolaymı statsları fullemek? 2 sene ugrasırsın statsları fulluyene kadar :d bence en mantıklısı Cok dusuk exp 20 Poıntler Kalsın en guzelı bu + Kundum u 10 reslı adamlar anca kessın!..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sananeTr -- 3 Mayıs 2006; 13:08:21 >
  • ya tabikide... pointler kalacak..yoksa zevki kalmaz yafff
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.