Şimdi Ara

Türkiye'de bir gerçek global mu gelecek...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
0
Favori
1.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet beyler OSİRİS ten aldigim bilgiye gore;
    OSİRİS yeni, global ,hiç kapanmayacak , çok zevkli bir mu kurmayi amaçliyor. Ama bunun için maddi durumu yetersiz kaldigi için bu gerçeklesemiyor ama eğer biz ille OSİRİS in serverinde kasmak istiyoruz diyorsaniz tabi acabilir ama acc alimi 5 YTL bence bu OSİRİS in kuracagi server için çok az bir miktar. 5 ytl ye acc yi alip kastinizmi inaninki 5 degil 25 YTL veririm bu server için diceksiniz. Oyunda kesinlikle ayirim. haksizlik,küfür olmayacak olursa OSİRİS çaresine bakar saten.
    Şimdi sizden yorumlari alalim ne dersiniz alirmisiniz ?

• chatlak ben miroğlu güzel diyosun hoş diyosunda sorması ayıp parayı nasıl vercem ben banka hesabım flam yok ?
  • ve exp en az 500 olmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: restart1907

ve exp en az 500 olmalı
    hmm

Global + Yüksek exp + Paralı Hesap

Global lafı iyice ortalık malı oldu.. Ehh Allah Sonumuzu Hayır etsin.
  • hehehe bide herkes paraları veripde servar kapanırsa amma matrak olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: h4pp3

hmm

Global + Yüksek exp + Paralı Hesap

Global lafı iyice ortalık malı oldu.. Ehh Allah Sonumuzu Hayır etsin.

Alıntıları Göster
    ya siz veririz deyin ayarlanir onlar kolay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ch@T_LaK

Alıntıları Göster
    yok saol orda kalsın parayla olcaksa çok üzgünüm ama ben yokum he şimdi siz bana paran mı yok diceksiniz yoo var 5 milyon benim için sakız parası ama onu ta oraya flam göndermesi uzun iş
  • quote:

Alıntıları Göster
    emin olun oyle birsey olmaz saten ne matrak olcan verceğin 5 ytl
  • quote:

emin olun oyle birsey olmaz saten ne matrak olcan verceğin 5 ytl

Alıntıları Göster
    chatlak sen beni anlamıyon yada anlamak istemiyorsun galiba oraya nasıl yollucam parayı mektubla mı alla alla D: banka hesabım yok diyorum
  • quote:

chatlak sen beni anlamıyon yada anlamak istemiyorsun galiba oraya nasıl yollucam parayı mektubla mı alla alla D: banka hesabım yok diyorum

Alıntıları Göster
    banka hesabina ihtiyac yok cnku bankadan normal para yatirr gibi hesaba para yatirilabilio. bu bir.ikincisi yerim yurdum belli milletin parasina goz dikip 5 ytl ile zengin olcak insan deilim.ucuncusu wow un orjinal serverlarina 25 dolar veren insanlar war turkiyede.dorduncusu tek ben gm olcam.5 incisi ortada para muabbeti oldugu icin hersey daha ciddi olacak.(globalligin anlami bu)bless soul daha zevkli olacak.en son olarakta free server olmayacagi icin herkesin rutbesi belli olacak.50 levellik adam 2 saatte kasip 5 res atamayacak.en ve en son olarak benim banka hesabima yatirilacak ve dekont bana mail atilcak.bukadar basit.olmassa internetten acc alimi ben kart no ile yaparim.en en en en son olarak ta beni bilen bilir.o.ç olmadigimi da bilir.bukdar....ama sanrm bizim millet BELESE alistigi icn bu is yatacak gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OSIRIS -- 2 Mayıs 2006; 1:50:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OSIRIS

banka hesabina ihtiyac yok cnku bankadan normal para yatirr gibi hesaba para yatirilabilio. bu bir.ikincisi yerim yurdum belli milletin parasina goz dikip 5 ytl ile zengin olcak insan deilim.ucuncusu wow un orjinal serverlarina 25 dolar veren insanlar war turkiyede.dorduncusu tek ben gm olcam.5 incisi ortada para muabbeti oldugu icin hersey daha ciddi olacak.(globalligin anlami bu)bless soul daha zevkli olacak.en son olarakta free server olmayacagi icin herkesin rutbesi belli olacak.50 levellik adam 2 saatte kasip 5 res atamayacak.en ve en son olarak benim banka hesabima yatirilacak ve dekont bana mail atilcak.bukadar basit.olmassa internetten acc alimi ben kart no ile yaparim.en en en en son olarak ta beni bilen bilir.o.ç olmadigimi da bilir.bukdar....ama sanrm bizim millet BELESE alistigi icn bu is yatacak gibi

Alıntıları Göster
    5 milyon sorun değil ama şu göndermeye yine anlamadımmm

• quote:

5 milyon sorun değil ama şu göndermeye yine anlamadımmm

Alıntıları Göster
    saten osiris kurdumu baba servar kurar ondan kuşkum yok ama osiris galiba senin dediğin gibi millet nerde beleş oraya yerleş hesabı.İşin zor kolay gelsin
  • quote:

saten osiris kurdumu baba servar kurar ondan kuşkum yok ama osiris galiba senin dediğin gibi millet nerde beleş oraya yerleş hesabı.İşin zor kolay gelsin

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: restart1907

normal fatura yatirir gibi abi ben falan felan nolu hesaba 5 ytl yatircam diyip yatiriosn.olay bu.ben keyfimden istemiorm.burda soylenmeyecek bi nedeni oldugu icn boyle.adsl imi bile kapattirabilirm bunn yuznden.olmayacak gibi bence ugrasmayalim.bu yuzden turk denince iste insanlar evet TURK!dior.turk heryerde turk malesef.ve davranislari da TURK!kimse bi b.. anlamadi biliorm ama zamanla anlarsiniz

• quote:

quote:

normal fatura yatirir gibi abi ben falan felan nolu hesaba 5 ytl yatircam diyip yatiriosn.olay bu.ben keyfimden istemiorm.burda soylenmeyecek bi nedeni oldugu icn boyle.adsl imi bile kapattirabilirm bunn yuznden.olmayacak gibi bence ugrasmayalim.bu yuzden turk denince iste insanlar evet TURK!dior.turk heryerde turk malesef.ve davranislari da TURK!kimse bi b.. anlamadi biliorm ama zamanla anlarsiniz

Alıntıları Göster
    yani gitcem bankaya senin hesabını sölicem 5 kagıt vercem o ordan direk yatırcak ölemi?

• quote:

yani gitcem bankaya senin hesabını sölicem 5 kagıt vercem o ordan direk yatırcak ölemi?

Alıntıları Göster
    tamam anladım servarına yoğun taleb olursa ben ordayım
  • quote:

tamam anladım servarına yoğun taleb olursa ben ordayım

Alıntıları Göster
    türk insani anlarsa kaliteyi taleb olcak elbette çoğu free sarver bir müddet sonra kapaniyor nie iste free sorun bu saten bakin wow a aylik 25 $ filan verilio adamlar onu verio burda sizin yapcaniz sadece acc alirken 5 YTL bankaya OSİRİS in hesabina göndereceksiniz OSİRİS i kendi serverinde oynayan bilir
  • quote:

türk insani anlarsa kaliteyi taleb olcak elbette çoğu free sarver bir müddet sonra kapaniyor nie iste free sorun bu saten bakin wow a aylik 25 $ filan verilio adamlar onu verio burda sizin yapcaniz sadece acc alirken 5 YTL bankaya OSİRİS in hesabina göndereceksiniz OSİRİS i kendi serverinde oynayan bilir

Alıntıları Göster
    chatlak eee şimdi herkes tamam oynucam deyip osiris servarı kurdukdan sonra vazgeçip oynamazlarsa ??yada ilk önce paraları mı yatırcak herkes
  • Osiris servar'ı eğer kurcaksan şu sorularıma cvp verirmisin?
    Exp:?
    Drop:?
    Reset lvl:?
    BB:?
    Lvl başına point:Bk.Sm.Elf ? Mg?
    Versiyon:?
    eskisi gibi yarışmalar yapılırmı gene :)
  • quote:

Osiris servar'ı eğer kurcaksan şu sorularıma cvp verirmisin?
    quote:

accountlar bu sekilde alinacak boyle dusnuorm bilmiorm millet ne der senin sorularini da yanitlayayim.benim dusundugum sistem su knight giibi olsn yada wow gibi olsn diorm ben.oralari ben ayarlicam.70 levelde oyunda baba olacaksiniz yani ole bise dusunuorm.hoş olmazmiydi?

• quote:

quote:

accountlar bu sekilde alinacak boyle dusnuorm bilmiorm millet ne der senin sorularini da yanitlayayim.benim dusundugum sistem su knight giibi olsn yada wow gibi olsn diorm ben.oralari ben ayarlicam.70 levelde oyunda baba olacaksiniz yani ole bise dusunuorm.hoş olmazmiydi?

Alıntıları Göster
    bilmem valla açılırsa en az 500exp olsunda yeter :)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.