Şimdi Ara

Türkiye'de bir gerçek global mu gelecek... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
0
Favori
1.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: restart1907

bilmem valla açılırsa en az 500exp olsunda yeter :)

500 x server 2 ayda biter
  • valla beni daha aşağısı sıkıyo
  • quote:

ve exp en az 500 olmalı

global server 500xp WOooooooooow
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ravenant

quote:

ve exp en az 500 olmalı

ben fikrimi sölüyorum kim üstüne para verip ve 500x den aşağı oynar bilmem
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Ravenant

quote:

ve exp en az 500 olmalı

ben fikrimi sölüyorum kim üstüne para verip ve 500x den aşağı oynar bilmem

orasi ole ama dedim ya max level 100 filan dusunuorm knight gibi yapmai planliorm 70 level olan baba olcak serverda

• merak ediyorum o zaman nasıl bişi olcak benim oynadığım da şuan mg ler elf kanadı bile giyiyo bk lar kundun staf takıyo bu kadar saçmalık olur
  • Bir suru guzel beles serverler war bide buna parami verecez.Bide serverin 1 ay sonra kapanmicagini ne bilim
  • murat abi o ne max lvl 100 bunun exp o zaman olcak 1x ben bizmu da fln kasamiom 150x de 1x de nasi kascam bence exp 300 max lvl 400 olsun eskisi gibi bi exp biraz düsük
  • quote:

Orjinalden alıntı: Black_Dragon

Bir suru guzel beles serverler war bide buna parami verecez.Bide serverin 1 ay sonra kapanmicagini ne bilim

la kuzum yürü git beleş serverlarini oyna adam senin verdiğin 5ytl ile zenginmi olcak bende vercem ben nie dert etmiom sanki çok para siz 5ytl yi verirseniz kesin kurulacak ve kapanmayacak

• tamam siz kendi aranizda oynarsiniz artik millet enayimi 5 ytl verecek
  • olsun ama en azından reset lvli 150 olsun hemde çok düşük olmasın Kniaght da 50 lvl e geliolar onlar için en ii canavarı kesiolar %00.0003 gelio eğer böyle oluyosa 3 yılda res atarız ama olsun OSİRİS le her yere gelirim ben şuan 5 kağıt veremiycem dün haşlığımı bitirdim(daha 14 yaşındayım) pazartesiye kadar beklemem gerekiyo maalesef
  • olsun hasliğini alinca verirsin
    destekleyenlere çok tsk ler istemeyenlere kendileri bilirler global bir mu kascaklar 5 ytl ye sadecebir kere vercekler adam beles server var dio bi psychic in kapanmadiğini gordüm çoğu kapanio
  • tmm o zaman haşlığımı alınca veririm saolun
  • birader bu server parali die kimse gelmez herkez sizin gibi dusunmuyor!!!!
  • takipteyim,güzel bi server olacağa benzior kesenin ağzını açabilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Black_Dragon

birader bu server parali die kimse gelmez herkez sizin gibi dusunmuyor!!!!

sadece acc alımı paralı anladığıma göre bi düşünsene ne kadar sürcek bu server duymadın mı wow un serverine ayda 25$ veriolar mış.Zaten genelde ii serverler boş gibi başlar sonra adamlar gircek yer bulamaz yaa ne demek istediğimi anlamışsındı İnşallah!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: csimsek

takipteyim,güzel bi server olacağa benzior kesenin ağzını açabilirim

İnşallah açarsın bence OSİRİS herkezi(küfür etmeyen ve ahlaksızca davranışlarda bulunmayan)bekler.
  • yoo ben bir suru iyi server gordum millet rahat rahat giriyor hemde ucretsiz.
  • tmm da bi söle ne kadar sonra o server res oldu ne demek istedimi anlamışsındır
  • sebastian oncielikle sana tesekkürler black_dragon bak dünyada diyorum bak türkiye deil adamlar wow oynuo nie çünkü adamlar kazaniyo aylik 25$ dolar alio her bir kisiden aldiği parayla pc yi süper yapio ilgileniyo oyunla ama muonline beles anasin satim gelen geçen girio eee bayle olunca hani para adam pc yi topluyo muonline kurcak kuruyo pc ye virüs girdi ya anakart yanio ya hard disk yanio bi tarafi yanio ee bundan sonra nolcak adamda para yok mecbur kapatmak zorunda kalio senin verceğin 5 ytl sadece 1 kere acc almak için baska para hiç yok anlamissindir insallah
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.