Şimdi Ara

Türkiye'de bir gerçek global mu gelecek... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
0
Favori
1.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Ch@T_LaK

sebastian oncielikle sana tesekkürler black_dragon bak dünyada diyorum bak türkiye deil adamlar wow oynuo nie çünkü adamlar kazaniyo aylik 25$ dolar alio her bir kisiden aldiği parayla pc yi süper yapio ilgileniyo oyunla ama muonline beles anasin satim gelen geçen girio eee bayle olunca hani para adam pc yi topluyo muonline kurcak kuruyo pc ye virüs girdi ya anakart yanio ya hard disk yanio bi tarafi yanio ee bundan sonra nolcak adamda para yok mecbur kapatmak zorunda kalio senin verceğin 5 ytl sadece 1 kere acc almak için baska para hiç yok anlamissindir insallah

sonuna kadar katılıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: csimsek

takipteyim,güzel bi server olacağa benzior kesenin ağzını açabilirim

oyle olcak ama değecek bunu bilin
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeI3aSTiaN

quote:

sebastian oncielikle sana tesekkürler black_dragon bak dünyada diyorum bak türkiye deil adamlar wow oynuo nie çünkü adamlar kazaniyo aylik 25$ dolar alio her bir kisiden aldiği parayla pc yi süper yapio ilgileniyo oyunla ama muonline beles anasin satim gelen geçen girio eee bayle olunca hani para adam pc yi topluyo muonline kurcak kuruyo pc ye virüs girdi ya anakart yanio ya hard disk yanio bi tarafi yanio ee bundan sonra nolcak adamda para yok mecbur kapatmak zorunda kalio senin verceğin 5 ytl sadece 1 kere acc almak için baska para hiç yok anlamissindir insallah

sonuna kadar katılıyorum

saol

• OSİRİS in değerini bilmek zorundasın,bilmessen gitmek zorundasın !
  • evet
  • bişiey dememe gerek yok simgler belirtiyor ne demek istediğimi
  • kardes bu server kapanmaz demi eminsiniz cunku kapanan serverler yuzunden bu oyunu birakacam vallaha :)
  • kapancağını zannetmiyorum nasıl olsa OSİRİS kuruyo.:) bence bu serveri sonuna kadar götürelim pazara kadar değil harddisk yanana kadar.
  • peki parayi nereye verecez uye olmak icin???
  • quote:

kapancağını zannetmiyorum nasıl olsa OSİRİS kuruyo.:) bence bu serveri sonuna kadar götürelim pazara kadar değil harddisk yanana kadar.

OSİRİS i bi hard disk mi durduracak bu servera taleb çok olursa kurulacak kurulduktan sonra kesinlekle kapanmayacak eminim çünkü OSİRİS kuruyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Black_Dragon

peki parayi nereye verecez uye olmak icin???

OSİRİS hesap no suna bankadan yatiracan ben bu hesap no ya 5 ytl yatircam dicen yatacak sana kagit vercekler o kağitta bi no var ismini unuttum dün osiris demisti onu osirise soliceksin hemen acacak bu kadar basit
  • quote:

quote:

kapancağını zannetmiyorum nasıl olsa OSİRİS kuruyo.:) bence bu serveri sonuna kadar götürelim pazara kadar değil harddisk yanana kadar.

OSİRİS i bi hard disk mi durduracak bu servera taleb çok olursa kurulacak kurulduktan sonra kesinlekle kapanmayacak eminim çünkü OSİRİS kuruyo

katılırım sana

• quote:

Orjinalden alıntı: OSIRIS

quote:

Orjinalden alıntı: restart1907

quote:

Orjinalden alıntı: Ravenant

quote:

ve exp en az 500 olmalı

global server 500xp WOooooooooow

ben fikrimi sölüyorum kim üstüne para verip ve 500x den aşağı oynar bilmem

orasi ole ama dedim ya max level 100 filan dusunuorm knight gibi yapmai planliorm 70 level olan baba olcak serverda

eci tmm da adamlar kanadi nasil takcak:P

• quote:

Orjinalden alıntı: [MaLaTYa]

quote:

Orjinalden alıntı: OSIRIS

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Ravenant

quote:

ve exp en az 500 olmalı

global server 500xp WOooooooooow

ben fikrimi sölüyorum kim üstüne para verip ve 500x den aşağı oynar bilmem

orasi ole ama dedim ya max level 100 filan dusunuorm knight gibi yapmai planliorm 70 level olan baba olcak serverda

eci tmm da adamlar kanadi nasil takcak:P

kanadında lvlini düşürürler diğelim 100 lvl kanat 65 lvlde takılır olur biter sen canını sıkma yeterki

• hıhıh zaten ayni mahalldeyiz osirisle. hemde öle kanat lvl düşürmek dünyanin programi
    ve bende kasicam bu serverda
  • bence bu max 100 lvl isi biraz cins is normal mu kasak be exp 250 max lvl 400 res point 300

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ch@T_LaK -- 2 Mayıs 2006; 10:55:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: [MaLaTYa]

hıhıh zaten ayni mahalldeyiz osirisle. hemde öle kanat lvl düşürmek dünyanin programi
    ve bende kasicam bu serverda

• quote:

bence bu max lvl isi biraz cins is normal mu kasak be exp 250 max lvl 400 res point 300

osirisin dedigi gibi olursa enteresan olur ve zevkli olur bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [MaLaTYa] -- 2 Mayıs 2006; 10:57:32 >
  • amaan sizde kanat takmayiverin canim nolcek :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackF!Re -- 2 Mayıs 2006; 11:05:55 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.