Şimdi Ara

Türkiye'de bir gerçek global mu gelecek... (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
0
Favori
1.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Ch@T_LaK

12 mart aksami online server

12 MART şu an MAYISDAYIZ 1 YIL BEKLİCEZMİ
  • quote:

Orjinalden alıntı: nU_MeTaL

quote:

12 mart aksami online server

12 MART şu an MAYISDAYIZ 1 YIL BEKLİCEZMİ

yanlişlk oldugunu yukartta belirttiler
  • 12 mayıs eet chatlak arkadasimiz yanls anlamis
  • quote:

Orjinalden alıntı: OSIRIS

12 mayıs eet chatlak arkadasimiz yanls anlamis

yok ya yanlis anlama deil mart ile mayizi karistirdim ne alaka varsa bu arada foruma rezil olduk be
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: OSIRIS

12 mayıs eet chatlak arkadasimiz yanls anlamis

yok ya yanlis anlama deil mart ile mayizi karistirdim ne alaka varsa bu arada foruma rezil olduk be

• 12 mayısa 6 gün kaldı hangi hesap numarasına yatırcaz bellimi?bide nekadar yatırcağımızı verin lütfen .
  • Ben Oynuyorum arkadaslar Benı tanıyan bılen Herkezınde bu serverda benle bırlıkte oynamasını ıstıyorum ...
  • saoyle bişey yapsanız daha guzel olmazmı hesap açıldığında ik bir ay ucretsiz olsun sonraadam zaten serveri beğenirse doğal olarak parayı yatırır we oynar
  • csimsek burda hesap numarası yaziyor

Account Alimlari ICIN : KESINLIKLE BASKA MAIL ADRESI DEGIL! meanetworksystems@hotmail.com adresine :
    AD:
    SOYAD:
    YAS:
    KATILDIGI IL:
    BANKA DEKONTU (SIKIŞTIRILMIŞ FORMAT OLMASI COK ONEMLI)
    ve:
    Yapı Kredi Bankası A.Ş 0578-5 Soğanlık İstanbul Şubesi ; 0027185-8 Nolu Hesap Numarasına PREMIUM ACCOUNT ICIN AYLIK SADECE 5 YTL yatırmaniz yeterli.simdiden accountlari almaya baslayabilirsiniz.Hemde ÜYE OLAN İLK 10 KİŞİYE EXTRA 1000+1000 POINT HEDIYE!
  • internetten eft yapcam dekont filan nası yapcaz? 3 aylık yatırıyım her ay uğraşmıyalım şunla.BİDE EFT İÇİN AD SOYAD,BABA ADI TELEFON NO İSTİYOR Bİ ZAHMET ONLARIDA YAZ.EXTRA POİNTİMİ İSTERİM KARIŞMAM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi csimsek -- 6 Mayıs 2006; 16:17:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: csimsek

internetten eft yapcam dekont filan nası yapcaz? 3 aylık yatırıyım her ay uğraşmıyalım şunla.BİDE EFT İÇİN AD SOYAD,BABA ADI TELEFON NO İSTİYOR Bİ ZAHMET ONLARIDA YAZ.EXTRA POİNTİMİ İSTERİM KARIŞMAM

kardes dur hic bise atma.posta ceki muabbeti war bakalm onu halledelm haber wercem ben o daha kolay olcak gibi.ayıpsn pnts lerin kopein olsn ilk 10 dedik.

• osiris bence fikir gusel. yalniz insanlari daha fazla aydinlatman gerek. 100 olmasi gusel birde nasil item giycez diye merak etmeyin cunku mesala 50 str isteyen bir silahi osiris 10 str isteyebilir hale getirebilir. exp ise 10x ile 15x arasi gusel olur bence. 500x hic gerek yok. 1 haftada millet cosar bee.......
    bu arada ilk on kisiye neden 1000 point bence bu cok sacma ben kesin gelirim osiris bence cok zevkli olacak. sana simdiden kolay gelsin.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Artemis_

osiris bence fikir gusel. yalniz insanlari daha fazla aydinlatman gerek. 100 olmasi gusel birde nasil item giycez diye merak etmeyin cunku mesala 50 str isteyen bir silahi osiris 10 str isteyebilir hale getirebilir. exp ise 10x ile 15x arasi gusel olur bence. 500x hic gerek yok. 1 haftada millet cosar bee.......
    bu arada ilk on kisiye neden 1000 point bence bu cok sacma ben kesin gelirim osiris bence cok zevkli olacak. sana simdiden kolay gelsin.....

saol arkadasim.beklerim servera

• gelioruuuuuuuuuuuz...az kaldi.........
  • quote:

orjinalden alıntı:OSIRIS

gelioruuuuuuuuuuuz...az kaldi.........

acılın lenn osiris gelior
  • quote:

Orjinalden alıntı: Black_Dragon

quote:

orjinalden alıntı:OSIRIS

gelioruuuuuuuuuuuz...az kaldi.........

acılın lenn osiris gelior

• durdurulamaz osiris dagilun ulemmmmmmm
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.