Şimdi Ara

TÜRKİYE'DE GOLF POLO VE PASSAT ALANLARI ANYALAMIYORUM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Golf 5 2005 yılında piyasaya çıktı. O yıllarda rakiplerinin içi nasılmış bakalım.

Civic
     TÜRKİYE'DE GOLF POLO VE PASSAT ALANLARI ANYALAMIYORUM

Focus

Astra

Corolla

Daha iyi diyebileceğimiz bir Astra var bir de Titanium Focus Sony ile falan güzel duruyor ama Trendline Polo eklediğiniz için Trend Focus ekledim. Yorum sizin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dörtçeker -- 18 Haziran 2016; 0:33:00 >

• bendu bu tarz konuları açanları anlayamıyorum
  • Passat ve golf ü alanı bilmem ama polo alanı anlarım. Dizel otomatik b sınıfı başka araç var mı ? Al 2 sene bin en kötü zarar etmeden sat. Bence çok mantıklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bosnali23h

Çok mantıksız bir kere. İç kalite linea'dan farksız, paket fiyatları arasındaki fark everestte yok. İç hacimleri sınıflarına göre inanılmaz az. Vitesi alfa'dan sonra en fazla sorunlu olan araç ama deli satıyor bu memlekette.

Gerçekten anlamak zor

bilgisiz ve cahil bir arkadaşımızın çırpınışlarını görüyoruz..
  • Vw fanlari yuzunden vw den sogudum. Antivw ciler yuzunden tekrar isinicam vwe ondan korkuyorum :)

• Önce bi al sonra neden alındığını anlarsın, ama önce olgunlaş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 200ugececekaga

Vw fanlari yuzunden vw den sogudum. Antivw ciler yuzunden tekrar isinicam vwe ondan korkuyorum :)

aynısını yazmak için sayfayı aşağı indirirken yazıldığını gördüm
  • Anyalamazsın zaten kardeş sıkıntı yapma

• Bu tip her konuda diyorum bunda da diyeyim. Vw'i sevmeyen birisi olarak söylüyorum, araçların iç malzeme kalitesine, tasarımına laf ediyorsanız, tiksiniyorum, anlam veremiyorum falan tarzı yorumlar yapıyorsanız ya aşağılık kompleksiniz var ya da bir şeyi çekemiyorsunuz demektir gerçekten. golf 7'nin 2013'te çıkan ilk versiyonuna da otursan 2016'da çıkan astra k'dan daha iyi iç mekan sunmuşlar hatta golf 6'da bu durum daha da iyi. Evet, tasarım görecelidir ama görece kavramı bile belli başlı dayanak gerektirir. Vw'in çizgileri klasik ve standarttır, eğri büğrü saçma çizgiler olmaz, araçlar her daim her devre gidecek sadelikte ve çarpıcılıkta üretiliyor. yeni kasa auris ilk çıktığında çok farklı bir tasarımmış gibi geliyordu, hoşuma gidiyordu ama şimdi sorsan gözüme kötü görünüyor. bugün bomboş olanının içini koyduğun golf v'yi bile getirsen gözüme hoş gelir. Sevin veya sevmeyin vw işini iyi yapıyor.

• passat ve golf için aynı şeyleri söyleyemem ama polo için söyleyebilir. sınıfında pek çok alternatifi var...
  • Lami cimi yok bu paralara bosline alinmaz arkadasim

• Hakkaten ya ! Yıllardır kandırılmışız. Şu an bildiğin aydınlandım. Hemen passat'ımı satıp linea alacağım.
  • Anlaman mümkün değil zaten. Önce araç kullanman lazım.
  • Bu Volkswagen muhabbeti Akp tartışmalarına benzedi. Birisi laf etmeye görsün, elli kişi birden savunmaya geçiyor. Bir de artistlikler ki sorma gitsin. Aldıkları alfa romeolardan g.te giren kazığı kabul etmeyenler alfisti kulübü kurmuş ya size de Volkfisti öneriyorum. Birbirinize arabalarınızı över durur tok kapı seslerinizi dinletirsiniz :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemena

Anlaman mümkün değil zaten. Önce araç kullanman lazım.

ahahahaha karşı fikir gelince hemen liseli yaftası atmalar falan. kuzum yaş kaç sizin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bosnali23h

quote:

Orijinalden alıntı: egemena

Anlaman mümkün değil zaten. Önce araç kullanman lazım.

ahahahaha karşı fikir gelince hemen liseli yaftası atmalar falan. kuzum yaş kaç sizin?

Tamam
  • golfe biniyorum seviyorum aracı boş model de olsa hoşuma gidiyor sürüş kalitesini vs beğeniyorum güvenlikte var içi dolu hyundaiye de bindim pişman oldum.
  • vw nin borusu Tükiye gibi ülkelerde ötüyor dünyada ipleyen yok vw ni
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.