Şimdi Ara

TÜRKİYE'DE GOLF POLO VE PASSAT ALANLARI ANYALAMIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok mantıksız bir kere. İç kalite linea'dan farksız, paket fiyatları arasındaki fark everestte yok. İç hacimleri sınıflarına göre inanılmaz az. Vitesi alfa'dan sonra en fazla sorunlu olan araç ama deli satıyor bu memlekette.

Gerçekten anlamak zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bosnali23h -- 17 Haziran 2016; 22:21:47 >

• Anlamak zorunda değilsiniz zaten zahmet etmeyiniz.
  • Serbest piyasa hocam alan alıyor.
    İşin ilginç kısmı bir kesimin tepkisi arttıkça diğer kesimin de Volkswagen'e olan ilgisi artıyor ve satışlar artarak devam ediyor.
    Ben tarafsızım, Doğuş Holding'i sevmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hdplus

Serbest piyasa hocam alan alıyor.
    İşin ilginç kısmı bir kesimin tepkisi arttıkça diğer kesimin de Volkswagen'e olan ilgisi artıyor ve satışlar artarak devam ediyor.

Suçu tamamen holdinge atmasam da bende sevmiyorum. Stokholm sendromu yaşıyoruz ülkecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bosnali23h

quote:

Orijinalden alıntı: Hdplus

Serbest piyasa hocam alan alıyor.

Suçu tamamen holdinge atmasam da bende sevmiyorum. Stokholm sendromu yaşıyoruz ülkecek.

Alıntıları Göster
    Admin konu dışına taşı bu ne boş konu ya

• niye ki;
    benim gibi çatlaklar olduğu sürece donanımı yarızı bozzaata iki kat para gömecekler de olacaktır.

Hem, pilav üstü kuru seven mi?
  • sürekli passat vw konuları görmekten bıktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...DeAtH...

sürekli passat vw konuları görmekten bıktım
    sen o güzel aklını yorma boşver
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamir84

sen o güzel aklını yorma boşver

Alıntıları Göster
    VW olmasa bu millet ne konuşacaktı çok merak ediyorum. Yahu alan alır size ne, parasını siz mi veriyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreoz25

Anlamak zorunda değilsiniz zaten zahmet etmeyiniz.

• Ok hemen satıyorum poloyu
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperdgal

Ok hemen satıyorum poloyu

• quote:

Orijinalden alıntı: bosnali23h

Çok mantıksız bir kere. İç kalite linea'dan farksız, paket fiyatları arasındaki fark everestte yok. İç hacimleri sınıflarına göre inanılmaz az. Vitesi alfa'dan sonra en fazla sorunlu olan araç ama deli satıyor bu memlekette.

Gerçekten anlamak zor

Bu ne ya! Sırf vw'ye sallamak için adam bilmem kaç model, kaç bin kmdeki polonun içini gösteriyor. Artık gerçekten sıktı. Elin parası milleti niye geriyorki. Siz almayın,isteyen alsın size ne!

Buyrun burdan okuyun. Polo almayıp aynı fiyata arka camları krikolu fiesta veya i20 almak çokmu mantıklı
    http://forum.donanimhaber.com/m_117780807/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhani -- 17 Haziran 2016; 23:10:42 >

• resimdeki araç şaka mı yahu o ne öyle tofaş misali. Ayrıca alan alıyor ve daha kafasını duvara vuran görmedim bu araçları aldığı için demek ki pişman da etmiyor bu durumda diğer markalardan ayırmamak lazım wosvosu, boş düşmanlık olur bu.
  • Onlar da sizi anyalamiyor efem..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drmelihx -- 17 Haziran 2016; 23:09:59 >
  • Parası olan golfle passata binsin güzel araçlar.
  • Sanane be arkadaş. Bu nedir ya gün aşırı vw konusu. Mide bulantısı artık, sanki parasını sen veriyorsun. Sen git ford al, niye aldın diye soran mı olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41D8E7635

resimdeki araç şaka mı yahu o ne öyle tofaş misali. Ayrıca alan alıyor ve daha kafasını duvara vuran görmedim bu araçları aldığı için demek ki pişman da etmiyor bu durumda diğer markalardan ayırmamak lazım wosvosu, boş düşmanlık olur bu.
    Almayın diyoruz anlatamıyoruz..dalıcaksın 6 aylık Bassat kuyruğuna.. basıcan sopayı yakaladığına ..bak bir daha alıyorlar mı
  • Ya bu ne kadar salakça bir konu.
  • bosnali23h B kullanıcısına yanıt
    Takdir alamayan bebeler Vw konusu açıyor burada
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.