Şimdi Ara

Turkıyeden ılgınc anonslar(komık)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu anons sanli urfa'nin bir ilcesinde ilce merkezine dikilen fidanlarin ertesi gün kirilmasindan dolayi belediye hoparlöründen yapilmisitir.
    rdikkat dikkat! belediyemizin diktigi agac fidanlarini kiran heyvansa zaten heyvandir. cocuksa heyvan cocugidir. eger büyükse hevyan ogli heyvandir."

kabata$-yalova iskelesi
    - sayin yolcular, lütfen tek sira halinde ilerleyelim..... alooo....kime diyorum!!
    - .....

eminonu - beyazıt istikametindeki tramvay anonsu :
    - sayın yolcular lutfen kapılara yaslanmayınız!!!bir kac dakika sonra:
    - arkadasım ysalanmayın diyoruz kapilara ne var o kapilarda anlamadim ki?
    -??

eminonu zeytinburnu arasi tramwayda;
    -makinist kabininin arkasindakiler rahat durun
    -ehuheuhehueh

thy den kalma süper bir anons ise hac seferinde devamlı uçak içinde gezinip duran hacılara deliren bir amirin yaptı ğ ı anonstur.
    "sayın yolcular lütfen yerlerinize oturunuz uça ğ ın dengesi bozulabilir"
    gerçektende etkileyici olan bu anons bütün yolcuların yerlerine oturmasına sebeb olmu ştur.

kilyos'ta bir plaj.
    -lütfen dikkat.sayın müş terilerimiz,lütfen du ş larda sabun kullanmayınız.
    15 saniye sonra:
    -ulan adama bak hala ş ampuanlanıyor yaa..hi şş ..kese veriyim mi kese?

bir okulda ö ğ retmenin çocu ğunu okulda kaybetmesi üzerine hizmetlinin yapmı ş oldu ğu anos:
    -peliin! ecele buraya gel. anan beklii.

istanbul ataturk havalimani girisi (1999-2000 hangisi emin degilim)
    polis otosu: lan yavuuuuzz!!... ulan yavuuuuzzz!!(****fonun acik oldugunu farkeder)................ee yavuz bey....

-kamyon söförü saga cek..!
    -kamyon söförü saga cek..!
    -saga cek laaaaaan..!

sanliurfa'nin siverek ilcesinde hemen hergun duyabileceginiz bir kayip anonsu :
    -belediye ilan burosundan duyrulur.. tahminen 3-5 yaslarinda bir kiz cocugu kaybolmustur. bulan ya da gorenlerin zabita amirligine basvurmalari rica olunur

bodrum akturdaki ana plaj, sene 97 ya da 98 yazi:
    saat 12: kasarli donerimiz cikmistir, afiyet olsun!
    saat 13: alihan lokantasindan getirilen lahmacunlar cikmistir, afiyet olsun!
    saat 16: kasarli citir cay simitlerimiz servise hazirdir, afiyet olsun!
    buraya kadar hersey normal....
    saat 17: turksat uydusu yorungesine oturmustur, hayirli olsun!
    turksat uydusunun firlatildigi gune denk gelen bu anons sonucunda tum plaj toplu olarak mavi ekran verir...

van'a askere giderken bir arkada ş ımın anlattı ğ ı...
    - " bilmemne turizimin aziz ve muhterem yolcuları, birazdan "bilmemne" dinlenme tesislerinde yarım saatlik mola verilecektir. ohaaaa !!!! geçtik.....

bir ulusoy anonsu:
    sayın yolcularımız, bilmemne tesislerine ulaş mı ş bulunmaktayız. tuvaletler restoranın hemen yanındadır. afiyet olsun

2004 yazi, istanbul poyrazkoy plaji,
    - dikkat, dikkat! 5 yasinda bir erkek cocugu bulunmustur. ailesinin danismaya gelmesi rica olunur.
    - dikkat..dikkat! 5 yasinda bir erkek cocugu bulunmustur, ailesinin danismaya gelmesi rica olunur. aglama yavrum, aglama"

yer odtu 7. yurt kan aranmaktadir fakat anaonsu yapan teyze dunyadan bihaberdir
    -a era ş * pozitif??? yok negatif??? rh miydi? kan araniyor...

cılgınca karlı bi istanbul, yerler buz tutmus.
    74 model hayli eski bir vosvosun içinde nerdeyse camlar bile acık yolu görmeye çalı ş ıyoruz.
    polis otosu anonsla durumu götürmeye calısıyoo
    ve birdenn: "vos vos .. vos vos.. sen neyine güvendin de çıktın?"

köyun muhtarı camiden anons yapmaktadır.
    bugün köyün merası biçilip camiye odun alınacaktır.
    herkes meraya gelsin
    mıymırı çalmayın heydii
    ( yer: erzurum-ispir)

bagdat caddesinde bir polis arabasi;
    - fege sifiryirmidokuz... fege sifiryirmidokuz... parkedilir mi oraya beyfendi...
    ordan gecen bir baska polis arabasi;
    - beyfendi diyisini yerim senin nuri!

seyyar sebze satıcısının kamyonetinden gelen ses:
    - domates var, soğ an var, patlican var... (2 saniyelik duraksama) ...biber de var.

• bir ulusoy anonsu:
    sayın yolcularımız, bilmemne tesislerine ulaş mı ş bulunmaktayız. tuvaletler restoranın hemen yanındadır. afiyet olsun

- fege sifiryirmidokuz... fege sifiryirmidokuz... parkedilir mi oraya beyfendi...

• muhteşem gülmekten yerlerdeyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: jöle adam

yer odtu 7. yurt kan aranmaktadir fakat anaonsu yapan teyze dunyadan bihaberdir
    -a era ş * pozitif??? yok negatif??? rh miydi? kan araniyor...

74 model hayli eski bir vosvosun içinde nerdeyse camlar bile acık yolu görmeye çalı ş ıyoruz.

köyun muhtarı camiden anons yapmaktadır.
    bugün köyün merası biçilip camiye odun alınacaktır.
    herkes meraya gelsin
    mıymırı çalmayın heydii
    ( yer: erzurum-ispir)

karnıma ağrılar girdi ya v2 yok mu?

• quote:

Orjinalden alıntı: jöle adam

• çok güzel
  • Şener şen domat domatis de çok güzeldi.
  • Göstermelik
    Birkaç gün önce trafiğin çok işlek olmadığı bir yerde normal olarak kırmızı ışıkta durdum. O an arkama yanaşan trafik polisinin anonsunu aynen aktarıyorum: '34 XXX... devam et, devam et. Sanki biz olmasak duracaksın.'

Türk polisi ve UFO
    Eveeet, şimdi de o kocaman alkışları Antalya'da UFO gördüğü için polisi arayan vatandaşa 'havadayken yapabileceğimiz bir şey yok, inerse tutuklarız' diyen yurdum polisi için alabilir miyiz?

Ukala Şoför
    Kendisini durduran trafik polisi 'kırmızı ışıkta geçtiniz' deyince 'uyuyordum görmemişim' diyen yurdum şoförü, evet bildiniz babam...

Dürüst polis
    Trafik polisi tarafından çevrilinir. Ehliyet evde unutulmuştur. İki taraf da 'çorba parası' konusunda hemfikirdir ama ben miktarı konusunda karar verememekteyimdir. Cepten 2 adet 20'lik çıkarılıp ruhsatın arasına konur. Polis ruhsatı açar ve 'bu fazla' diyerek 20'liklerden birini geri verir. Benim de bu yurdum polisini alnından öpesim gelir. Dürüst adammış.

İnançlı polis
    Yıllar önce sabahın erken bir saatinde nasılsa kimse görmez diye kırmızı ışıkta geçip sola döndüm ve 50 metre ilerdeki kırmızı ışıkta beklerken trafik polisine yakalandım. Kırmızı ışıkta geçtiğimi söyleyip ehliyet ve ruhsatı istediğinde 'Ama ışık sarıydı' itirazıma sert bir komutla 'Yemin et!' dedi. Resmen kalakaldım, insan yalan yere yemin edemiyormuş. Yemin edemediğimi gören sevgili polis kahkayı basarak 'Hadi yırttın, yalan yere yemin etseydin cezayı yazacaktım, bir daha dikkatli ol' dedi ve gitti. Bu olayın nerde olduğunu söylememe gerek yok değil mi? Memleketimin polisini bile özledim ben!

Kaç!
    Öğlen saatleri. Trafikteyim. Kırmızı ışıkta dururken yandaki kalabalığı fark ediyorum. Bir polis otosu ve kalabalığın ortasında bir genç elini kolunu sallayarak konuşuyor. Kulak kesilip durumu kavramaya çalışıyorum. Çocuk yayalara kırmızı yanarken karşıdan karşıya geçmiş, tabii bunu gören polis ceza yazıyor. Çocuk, 'Herkes geçiyordu ben de geçtim' gibilerinden kendini savunuyor. Polis umursamaz bir tavırla ekip arabasına giderken yaşlı bir teyze çocuğa bağırıyor 'Kaç oğlum kaç! G.tünde plakan mı var?!'

Polis megafonu
    Bir teyzemiz yayalara kırmızı yanmasına rağmen karşıdan karşıya geçmeye çalışırken, 10 metre öteden megafon sesi gelir polisten, ''Abla, zaten şişmansın bir de pişman olma!''

Hayırlı Cezalar
    Yer İstanbul, Yenibosna. Yenibosna'daki otobüs durağından çıktık Avcılar istikametine doğru gideceğiz. Otobüs kısa yoldan yola girebilmek için yasaklı yerden U dönüşü yapıyor. Yurdum polisi görev başında megafon açık ve o anlamlı anons geçiyor. 'Otobüsçü! Cezan hayırlara vesile olsun, devam et sen; ben plakana gönderirim nasıl olsa.'

Kendin dinle
    Kocamın arabasını aldığım ve içine sigara kokusu sinmesin diye bütün camlarını açtığım anda en sevdiğim şarkının radyoda çalmaya başlaması üzerine radyonun sesini de sonuna kadar açıp dolaşırken yurdum polisinden gelen anons:' 34 XX, müziği kendin dinle! Kendin dinle ya da parçayı değiştir!'

• Seviyorum yurdum insanını
  • Kaç!
    Öğlen saatleri. Trafikteyim. Kırmızı ışıkta dururken yandaki kalabalığı fark ediyorum. Bir polis otosu ve kalabalığın ortasında bir genç elini kolunu sallayarak konuşuyor. Kulak kesilip durumu kavramaya çalışıyorum. Çocuk yayalara kırmızı yanarken karşıdan karşıya geçmiş, tabii bunu gören polis ceza yazıyor. Çocuk, 'Herkes geçiyordu ben de geçtim' gibilerinden kendini savunuyor. Polis umursamaz bir tavırla ekip arabasına giderken yaşlı bir teyze çocuğa bağırıyor 'Kaç oğlum kaç! G.tünde plakan mı var?!'

Polis megafonu
    Bir teyzemiz yayalara kırmızı yanmasına rağmen karşıdan karşıya geçmeye çalışırken, 10 metre öteden megafon sesi gelir polisten, ''Abla, zaten şişmansın bir de pişman olma!''

koptum bunlara

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.