Şimdi Ara

türkle en cok hangi serverdalar suan?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • serverimi degistirmek istiyorum ban söle lagsiz 35x civari sorunsuz bi server tawsiye ederseniz sevinirim

• loyal e gel derim baya turk var ama suan interludeye geciste biraz sorun yasiyo tamamen calismaya baslayinca super bi server olcagini garanti ederimwww.l2loyal.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigBad

loyal e gel derim baya turk var ama suan interludeye geciste biraz sorun yasiyo tamamen calismaya baslayinca super bi server olcagini garanti ederimwww.l2loyal.com
    Bana +1 Demek Düşerwww.L2LoYaL.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

Bana +1 Demek Düşerwww.L2LoYaL.com

Alıntıları Göster
    tamam arkadaslar ama interturue oyununu nerden indircem saglam linki olan war mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyl3r

tamam arkadaslar ama interturue oyununu nerden indircem saglam linki olan war mi?

Alıntıları Göster
    loyal in sitesinde vardı bende patch i indirom şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Damir153

loyal in sitesinde vardı bende patch i indirom şuan

Alıntıları Göster
    ya peki bu royal kac x ?
  • quote:

ya peki bu royal kac x ?

Alıntıları Göster
    60
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: tyl3r

Bu siteyi Tek Gecerim
    http://computergames.ro/ro/downloads/viewitem/id/8341/name/lineage-ii-the-chaotic-throne-interlude-client.html

• quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

quote:

Orjinalden alıntı: tyl3r

Bu siteyi Tek Gecerim
    http://computergames.ro/ro/downloads/viewitem/id/8341/name/lineage-ii-the-chaotic-throne-interlude-client.html

Alıntıları Göster
    arkadaslar l2 royali kurdum oyuna tam gircem id yaziyorum sonra sifre yaziyorum istabul serveri görüyorum onu tiklayip ok diyorum tam charlarin oldugu yere gircek ama masa üstüne atiyo yardim bekliyorum

• quote:

arkadaslar l2 royali kurdum oyuna tam gircem id yaziyorum sonra sifre yaziyorum istabul serveri görüyorum onu tiklayip ok diyorum tam charlarin oldugu yere gircek ama masa üstüne atiyo yardim bekliyorum

Alıntıları Göster
    www.es-l2.com çok sağlam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Neo145

www.es-l2.com çok sağlam.

Alıntıları Göster
    c6 mi c kac bu sever?
  • quote:

c6 mi c kac bu sever?

Alıntıları Göster
    c4 ama suan c5 update etti gm dull skilleri calisiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: crayemin

c4 ama suan c5 update etti gm dull skilleri calisiyo

Alıntıları Göster
    havada karada eternal-sin!!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virtue34

havada karada eternal-sin!!!!!!

Alıntıları Göster
    lagsz dedi .....
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrAwesome

lagsz dedi .....

Alıntıları Göster
    arkadaslar sadece bi kac türkle oynicagim eglenceli bi server ariyorum ya hafam iyice karistin royalmi l2 es mi eternalsin mi offf offf extreme güzeldi neden kapandi
  • quote:

arkadaslar sadece bi kac türkle oynicagim eglenceli bi server ariyorum ya hafam iyice karistin royalmi l2 es mi eternalsin mi offf offf extreme güzeldi neden kapandi

Alıntıları Göster
    vla ben su an l2 reloaded die bir serverda oynuorm su an 10-15 turkle karislastim duyduguma gore adm1ral die birisinin turk klanida varmis istersen oraya bi bak derimwww.l2reloaded.com olmasi lazim sitesi...

• quote:

Orijinalden alıntı: TaGaMeReNu

vla ben su an l2 reloaded die bir serverda oynuorm su an 10-15 turkle karislastim duyduguma gore adm1ral die birisinin turk klanida varmis istersen oraya bi bak derimwww.l2reloaded.com olmasi lazim sitesi...

Alıntıları Göster
    L2max serverına önericem ama c6 ya geçti geçeli serverda şuan pek hayat klmadı ama yinede bak derim

• Evet L2MAX serverı iyi.sana yardımcı olucak arkadaşlarda rahatça bulabilirsin en başta.15 x ve 30 x seçenekleri var.c6 interlude server oldu 2 hafta önce.tam anlamıyla oyuncular geçmedi c6 ya.yavaşça geçiolar.tavsiye ederim.www.l2max.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyHumbs

Evet L2MAX serverı iyi.sana yardımcı olucak arkadaşlarda rahatça bulabilirsin en başta.15 x ve 30 x seçenekleri var.c6 interlude server oldu 2 hafta önce.tam anlamıyla oyuncular geçmedi c6 ya.yavaşça geçiolar.tavsiye ederim.www.l2max.com
    pvp serveri loyal güzeldir. orayi tavsiye ederim. item elde etmek kolay. türk de var. fakat küfür de var. Küfürü sevmiyosan low rate veya türklerin olmadigi bi server bul derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anthon

pvp serveri loyal güzeldir. orayi tavsiye ederim. item elde etmek kolay. türk de var. fakat küfür de var. Küfürü sevmiyosan low rate veya türklerin olmadigi bi server bul derim.

Alıntıları Göster
    l2memories en çok türkün oynadığı değil ama en çok yunanlının oynadığı server bu ve resmen krallık oluşturmuşlar
    ben bir arkadaşımla bu serverdayız 1 türkle daha karşılaştık yeni servera geçmek isteyenlere öneririm eğer türkler olarak kalabalıklaşırsak güzel bir server olabilir
    - 35x EXP
    - 40x SP
    - 200x Adena
    - 3x Drop
    - 7x Spoil
    - 30x Quest Reward
    - x2 Party EXP (getting more EXP when in party)
    - Support subclass
    - Support 3rd Class
    - Custom GMShop vsvs

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.