Şimdi Ara

TurkNet 16 Mbit'e Kadar Limitsiz XL Yalın ADSL (100 GB AKK) 49,99 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
2
Favori
5.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yalın internet de sonuçta telefon hattı üzerinden veriliyor. tasinacaginiz binada sabit telefon hattı kutusu olması gerekli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mon kullanıcısına yanıt
    Telefonla rahatlıkla ulaşabilirsin. Ya da ilk mesajdaki kampanya linkine tıkla ve ordaki sizi arayalım seçeneğinde numaranı bırak onlar seni arasın.
    http://turk.net/sizi_arayalim_16mb_sadece_internet.asp?src=yalintn.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techturch -- 20 Ekim 2014; 13:39:49 >
  • 1 yıllık yada taahhütsüz yokmu acaba? bide max 3 mbit verilcek hız denmiş akk yi aşarsan 256kbit verirse?

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    1 yıllık ya da taahhütsüz bu fiyata olsa zaten hiç uğraşmam TurkNet ile. Ama yok maalesef.
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    hmm siz altyapı olarak demişsiniz ben yanlış anladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: techturch

Telefonla rahatlıkla ulaşabilirsin. Ya da ilk mesajdaki kampanya linkine tıkla ve ordaki sizi arayalım seçeneğinde numaranı bırak onlar seni arasın.
    http://turk.net/sizi_arayalim_16mb_sadece_internet.asp?src=yalintn.asp

Benden uzak allaha yakın olsun bu firma. Aradım ilk başta her şey güzel gidiyor. Ttnet abonesi sahibi ev arkadaşım olduğu için o an geçişi yapamadık. 15dk sonra ev arkadaşım geldi tekrar aradık "yalın internet servisimiz yok bu yüzden kayıt yapamıyoruz dediler

Müşteri hizmetleri bu konularda çok bilgili değil maalesef. Kampanya yeni olduğu için büyük ihtimal müşteri temsilcisinin haberi yoktur.
  • quote:

Müşteri hizmetleri bu konularda çok bilgili değil maalesef. Kampanya yeni olduğu için büyük ihtimal müşteri temsilcisinin haberi yoktur.

Zaten firmanin en cok begenilmeyen ve elestirilen yonu musteri hizmetleri.

• Bende gecen hafta 50 tl lik kampanyaya basvurdum bugun telwgon baglandi bakalim hat ne zaman acilacak insallah cok bekletmezler. Umudum az olsada umit ediyorum

• Şimdi aradım müşteri hizmetlerini arkadaşım için, bu kampanyaya henüz abone alımına başlanmamış, cep telefonumu not aldılar, başlayınca kendileri arayacaklar..
  • Peki bir tarih verdiler mi? Kendi sayfasında bu ayın 18'i itibariyle diyor.
  • techturch T kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir tarih vermediler, biz sizi arayacağız dediler..
    Biraz önce Yalın ADSL başvurusunda bulundum ve sözleşmemin kargoya verileceği söylendi. Telefonu açan müşteri hizmetleri görevlisinin tahmin ettiğiniz gibi bu kampanyadan haberi yoktu. Ben kampanyayı söyleyince yöneticisine sordu ve buldu kampanyayı. Bilginiz olsun. Başvuru yapılabiliyor yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techturch -- 23 Ekim 2014; 10:57:11 >
  • techturch T kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlış anlamayın da bu telefon-internet-tv taahhüt fiyatlandırmaları - gelen faturalar o kadar sinir bozucu oldu ki maalesef herşeyi tek tek hesaplamak zorunda kalıyoruz.

Yalın internet için bu kampanya aylık 50 TL diye düşünsek, 50 TL x 24 ay = 1200 TL lik bir sözleşmemiz olacak bununda binde 9,48 yani yaklaşık %1 i damga vergisi olarak faturalandırılacak bu da 1 defalık 12 TL nin faturaya yansıtılması olacak başka herhangi bir ekstra ücret yok değil mi ?
  • Birinci mesajdaki kampanya sayfasında damga vergisinden bahsetmemiş. Ancak bir defaya mahsus 7 TL hat hazırlama ücreti alınıyormuş. Müşteri hizmetlerine sordum ekstra herhangi bir ücret yok dedi. Ama 7 TL'yi unutmayın. Damga vergisi de çıkarsa öderiz artık. Ayrıca damga vergisi 24 aylık fiyat üzerinden mi hesaplanıyor?
  • quote:

Birinci mesajdaki kampanya sayfasında damga vergisinden bahsetmemiş. Ancak bir defaya mahsus 7 TL hat hazırlama ücreti alınıyormuş. Müşteri hizmetlerine sordum ekstra herhangi bir ücret yok dedi. Ama 7 TL'yi unutmayın. Damga vergisi de çıkarsa öderiz artık. Ayrıca damga vergisi 24 aylık fiyat üzerinden mi hesaplanıyor?

Evet sözleşme değeri yani 1200 TL nin binde 9,48 i alınacak. 7 TL hat hazırlama ücreti ile + 12 TL damga vergisi = 19 TL bir de ek masraf gelecek demek ki :)
  • Biraz araştırdım ve damga vergisini zaten hangi firmadan alırsan al mecburen ödüyorsun. Hat hazırlama ücretini aynı şekilde ttnet'te alıyor ve 8 TL. Ayrıca ttnet bir de aktivasyon ücreti veya adı her neyse ondan alıyor ve 24 ay boyunca ayda 2 TL olarak faturaya yansıyor. En mantıklısı yine bu kampanya bence.
  • Arkadaşlar, Turknet konusunu şikayet siteleri ve o hizmeti almak isteyip alamayan yakınlarınız varsa ilk önce onları dinleyin. Sonuçta Turknet, Donanım Haber dahil bir çok yere reklam veren bir şirket. Turknet şu anda çok yeni bir şirket ve çok ciddi organizasyon sıkıntıları yaşıyor olabilirler. Şu anda kobay arıyor olabilirler.
  • kocaadam K kullanıcısına yanıt
    TurkNet yeni bir şirket değil. Web sayfasından hakkında bilgiler edinebilirsin. Ha çok iyi hizmet mi sunuyorlar? Müşteri hizmetleri çok mu bilgili? Hayır. Ama fiyat/performans açısından alınabilecek bir hizmet. Tabi ki bu benim kişisel tercihim. TTNET ile daha düşük özellikteki hizmete aylık 7-8 lira fazla ücret ödemek istemiyorum.
  • Merhaba arkadaşlar ttnet altyapi olarak oturdugum yerde fiber ve adsl altyapisi var ben bu kampanyadan yararlanmak istiyorum hiz olarak bir sorun yasamayacagimi düşünüyorum bu arada ttnet in verdigi airties 5341 modenin var sorunsuz kullanabilirim sanırım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.