Şimdi Ara

TurkNet Evde Kurulum Hizmeti Görevini Yapmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternet hattımı yeni bağlattım. Apartmandaki ankastre kutusundaki kablo bağlantısı da yapılacağı için internet sitelerinde "Elektrikçi derdi bitti, evde kurulum dönemi başladı" başlığıyla belirttikleri 30 TL karşılığında TurkNet evde kurulum hizmetini de satın aldım. Teknisyen arkadaş dün geldi hiçbir işlem yapmadan modem kurulumu dahi yapmadan Türk Telekom'a arıza kaydı oluşturacağım, Türk Telekom'dan hattınızı bağlamaya gelecekler arıza kaydınızı oluşturuyorum dedi ve gitti. Bugün kontrol ettiğimde ankastre kutusuna kablo getirilmiş ancak baglanmamış. TurkNet'i aradığımda bir elektrikçi getirerek kablo bağlantısı yapmam söylendi. Israrla gelen teknisyenin bir işlem yapmadığını kablo bağlantısını kendimiz yapacaksak neden internet sitelerine bütün bağlantı ve kablolama işlemlerini yaptıklarını yazdıklarını sorduğumda sadece işlem böyle sonuçlandırılmış şeklinde cevap verdiler. TurkNet ve Turk Telekom arasındaki anlaşmazlık yüzünden tüketici mağdur oluyor. Madem bağlantı işlemini kendimiz yapacağız özellikle resimde belirttiğim evde kurulum hizmeti ile ilgili olarak internet sitesine yazdıkları yanıltıcı ibareleri kaldırmalarını istiyorum. Ben şuanda hala internet bağlantımı kullanmıyorum. Bir süre daha destek hattından konu ile ilgili aynı cevabı alırsam hattımı iptal ettireceğim.
    TurkNet Evde Kurulum Hizmeti Görevini Yapmıyor

• Kardeşim biz geçtik,yandık bari sen yanma, hemen iptal et türknet aboneliğini çünkü bu daha başlangıç, emin ol başka servis sağlayıcıda 2 kat ücret ver ama türknete geçme. Müşteri hizmetleri yok, işleri güçleri yalan ve eğer çok fazla destek kaydı açıp, BTK'ya şikayet edersen, interneti komple kesiyorlar ve müşteri temsilcisine ulaşamadığın için en az 2 gün internetsiz kalacaksın.
  • Ayni olay benim basima da geldi bana TurkNetDestek burada hesabi elektrikci cagirmami ucreti odememi soyledi yani burada cevap bulamazsin kaziklandik 2 ay sonra iptal ettirecegim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lefrer -- 22 Haziran 2018; 11:52:3 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.