Şimdi Ara

Tv'den kayıt yapabilen ,stabil çalışan recevier tavsiyesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim üzere özellikle kayıt yapabilen (harici hdd ya da disk takılabilen) istediğinde kayıt ettiğimiz programı izlememizi sağlayan bir cihaz olması gerekiyor .

Mesela linkini verdiğim model işimi görür mü?
    Sunny AT-10057 PVR

Tavsiyelerinizi bekliyorum...

• Dreambox 600 pvr .

Öyle dandik sorunlu markaları almayınız.
  • sunny 14020 aldım guzel kayıt yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sado77

sunny 14020 aldım guzel kayıt yapıyor

Kayıtı sanırım harici diske alıyorsunuz.Kaydettiğiniz programı ,recevier üzerinden izleyebiliyor musunuz?
    Kanal geçişleri hızlı mı?
    diye sorsam sakıncası yoksa?

@donanımcı123
    Bende 500s var.Kendim kullanmayacağım alacağım cihazı.O yüzden o kadar komplike bir cihaza ihtiyacım yok.Maliyetide cabası..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rohirim

quote:

Kayıtı sanırım harici diske alıyorsunuz.Kaydettiğiniz programı ,recevier üzerinden izleyebiliyor musunuz?

@donanımcı123
    Bende 500s var.Kendim kullanmayacağım alacağım cihazı.O yüzden o kadar komplike bir cihaza ihtiyacım yok.Maliyetide cabası..

Nokta atışı söylemek isterdim ama hangi katalogda gördüğümü unuttum. Teknosa veya Metro katalogu diye hatırlıyorum Sansui Receiver kayıtlı ve 120 gb harddiskli fiyatı da KDV dahil 129 lira gibi bir şeydi. Hani neredeyse harddiskini alamazsınız o paraya desem yeridir. Dreambox'ım olmasa veya dreambox diye bir receiver hiç üretilmemiş olsa o zaman bu fşyata bu cihazı kaçırmazdım. Ben de farklı bir model sansui de var kanal geçişleri çok parlak değil. Ancak bu size önerdiğim Sansui 600 liralardan 300 liraya geçen sene düşmüştü şimdi de bu fiyatlara düşmüş ki bu da sanırım HD yayına geçiş hazırlıkları ile ve emu desteği olmamasından olabilir. (Emu desteği var mı bilmiyorum belki vardır.) Yanılmıyorsam bu cihaz çift tunerlı olmalı. Bence bir bakın...Muhtemelen de metroydu sanki...

• quote:

Orijinalden alıntı: engunaydin

quote:

Orijinalden alıntı: Rohirim

quote:

@donanımcı123

Nokta atışı söylemek isterdim ama hangi katalogda gördüğümü unuttum. Teknosa veya Metro katalogu diye hatırlıyorum Sansui Receiver kayıtlı ve 120 gb harddiskli fiyatı da KDV dahil 129 lira gibi bir şeydi. Hani neredeyse harddiskini alamazsınız o paraya desem yeridir. Dreambox'ım olmasa veya dreambox diye bir receiver hiç üretilmemiş olsa o zaman bu fşyata bu cihazı kaçırmazdım. Ben de farklı bir model sansui de var kanal geçişleri çok parlak değil. Ancak bu size önerdiğim Sansui 600 liralardan 300 liraya geçen sene düşmüştü şimdi de bu fiyatlara düşmüş ki bu da sanırım HD yayına geçiş hazırlıkları ile ve emu desteği olmamasından olabilir. (Emu desteği var mı bilmiyorum belki vardır.) Yanılmıyorsam bu cihaz çift tunerlı olmalı. Bence bir bakın...Muhtemelen de metroydu sanki...

Çok teşekkürler.Hemen metro kataloglarını bakıyorum netten.Dediğiniz gibi Hddli bir cihaz için gerçekten iyi fiyat.

• Ben az önce baktım yeni kataloguna. 8 Ekimde geçerli olmuş yeni katalog ve yenisinde değil. Zannediyorum 1 önceki geçerliliği bitmiş katalogta, fiyat çok değişmemiştir diye umalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engunaydin

Ben az önce baktım yeni kataloguna. 8 Ekimde geçerli olmuş yeni katalog ve yenisinde değil. Zannediyorum 1 önceki geçerliliği bitmiş katalogta, fiyat çok değişmemiştir diye umalım.

Evet.Bende baktım.Yeni katalogda botech marka receiver var.Telefon açarım olmazsa.İlginize teşekkürler tekrar.
  • Az önce metro ile görüştüm.Ellerinde varmış.Fiyatı artmış .149 TL. olmuş fiyatı.Ama genede uygun.Sanırım bir çıkarma yapacağım metroya doğru..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.