Şimdi Ara

tv8 yeni yayın dönemi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
6.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: org

Şifreyi pm ile gönderebilirmisiniz

yasak.ama kanal1'in dünya kupasında kullandığı şifrenin aynısı.
  • ulen düştügümüz hallere bak . hala unutamıyorum dünya kupasının şifrelendigi ve izleyemedigimi . bu günleri de gördük
  • neden izleyemediniz ki dünya kupasını.adamlar şifreleri kendi internet sitesinden dağıttılar.forumda ilk paylaşılan keyde kanal 1'in şifreleridir.yasal olduğu için.
  • kanal1 le aynı şifremiymiş iyi bari :) bu olayı anlamayanlar boyna uyducuya gidip şifre giriyordu cihazına en azından kanal1 için şifre girenler tv8 de rahata ermiş olacaklar :) benim gibi yani
  • En basit şifreleme yöntemlerinden biri olan BISS'i kullanıyorlar. Üst konumda bu sistemle ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Şifresi her zaman ve yayıncı kuruluşlar tarafından veriliyor. 12 haneli basit bir şifre bu. Daha fazla bilgi vermek yanlış olur burada. Biraz araştırırsanız bulursunuz şifreyi .NET üzerinden. Aynı zamanda Kanal 1 de aynı sistemle şifrelenmişti.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ademakar

tv8 key isteyen varmı?????

bana gönderebilirsen sevinirim. cihaz sc600 sansui. yazılım yüklettim biss leri elle girebiliyorum.
  • Key-emu isteyenler-verenler banlanacaktır!

Lütfen üst konuyu okuyun. Adamlar böyle yazmış. Sağlığınız açısından bu iyi olmaz. Özel ileti yolu ile de olsa..
  • iyi günler herkese dostlar power dvb de tv 8 i izleme imkanı var mı varsa cevaplarsanız sevinirim şifresi nasıl çözülecek maç izlemek gerek
  • Arkadaşlar tv8 özel bir tv kanalıdır. Ticari bir kuruluş olmasından dolayı gayet doğal olarak para kazanmalıdır. Tüm tvlerde olduğu gibi bu para da reklam gelirleriyle olmaktadır. tv8 kendi eliyle izleyicilerini kaçıracak kadar da akılsız bir tv kanalı değildir. tv8 türkiyede normal anten ile izlenmektedir ve maçları buradan şifresiz yayınlamaktadır. Fakat digital uydu söz konusu olunca premier ligin yayın haklarını alan yayıncı kuruluşuşun (ingilteredeki yayıncı) bir şartı vardır. O da digital platformdan maçlara şifre girme zorunluluğudur. Yani siz turkcell süper liginin yayın haklarının alman bir tv kanalına satıdığını düşünün. Herkes digital uydudan bu kanalı bulur ve maçları izleyebilir. Sizce lig tv ve digiturk buna müsade eder mi? Bu da ingiliz yayın kuruluşu tarafından tv8 e uygulanan bir yaptırım dır. Futbol federasyonununda başka yaptırımları vardır ki şöyledir: türkcell super ligde maç oynanırken başka ülkelerin maçlarının canlı yayınlanması yasaktır. Kendi ligimiz baltalamamak için bu ve bunun gibi bir sürü yaptırımla karşılaşmaktadır tv8.

• @CŞAHİN1, kullandığın cihazı yazmamışsın. Eğer DVB-S kartı ise .NET'ten BISS key diye aratarak bulabilirsin keyi. Tabi ki BISS yazılımı da olması lazım. Bu arada ProgDVB'yi öneririm. Bahsetttiğin program çok ta iyi bir program değil..
  • şifreyi niye veremiyoruzki burda.sonuçta tv8 i aradığınızda onlarda şifreyi veriyor gönüllü olarak.yasadışı bir iş değilki bu.
  • Valla orası öyle de, bu konu beni aşar. Ben sadece kuralları söyledim. Kuralların neden öyle olduğunu bilemem, üstüne düşen gelir cevaplarsa cevaplar.

Bölüm modu arkadaşımızın "Şifreyi verirsek daha sonra cihazların BISS menüsüne giriş ve diğer şifreler hakkında bilgiler istenecek." gibilerinden bir açıklaması vardı. Belki yardımcı olur..
  • ya arkadaşlar benim geçen sene aldığım dandik dediğim next 2005 d sorunsuz açıyor tv8 i. .kanal1 de dünya kupası maçlarınıda izlemiştim.üstelik ne yazılım attırdım ne de key giriyorum. demek ki o kadar da dandik değilmiş.yaşasın next nexstar.uğraşmayın sansui ile falan hemen dandiği de olsa iş görür next sahibi olmaya bakın rahat rahat shevcenko rooney ballack ı izleyin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: defrecmantasyon

ya arkadaşlar benim geçen sene aldığım dandik dediğim next 2005 d sorunsuz açıyor tv8 i. .kanal1 de dünya kupası maçlarınıda izlemiştim.üstelik ne yazılım attırdım ne de key giriyorum. demek ki o kadar da dandik değilmiş.yaşasın next nexstar.uğraşmayın sansui ile falan hemen dandiği de olsa iş görür next sahibi olmaya bakın rahat rahat shevcenko rooney ballack ı izleyin.

vay be bizdemi next alsak
  • aldığın modelde keyler zaten önceden girilmiştir.sende izlemişin.eğer daha önceden girilmeseydi de sorun olmazdı.kendin şifreyi yazabilirdin.yani markayla alakalı bişey değil.bende ki dandik goldmasterda açıyodu.dedemlerdeki vestel de açıyodu.
  • Bana da pm ile şifresyi ve nasıl girebileceğimi gönderir misiniz ??
    Cihazım : Goldmaster onwa x-13 cim..

Teşekkürler...

• key ve yazılım istemek vermek yasaktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yavkar@fb

key ve yazılım istemek vermek yasaktır.

evet bu tür şeyler yasak
  • tv8 biss keyini değiştirdi mi bana keyleri pm ile yollarmısınız
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.