Şimdi Ara

uçuk kaçık pc...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar yeni bir pc alcam ve alacagım pc cok iyi bişey olsun istiyorum son sistem ucuk kacık bişey olsun işte şuan kullandıgım Amd 2000+Athlon Xp,1.25 GB Ram,40 GB Hdd,128 Mb Asus Ekran Kartı,Asus Anakart A7V8X-X vs. vs. neyse arkadaşlar bi yardımcı olur musunuz sadece kasa almayı düşünüyorum ve bir de ortalama fiyatta verebilir misin acaba....

• Sen fiyatını önce söyle ki uçuk kaçık bir sistem verelim sana. Bu işler paraya bakar.
  • 1 milyardan fazla olmasında işte zaten sadece kasa alcam
  • sana tavsiyem çift işlemci alman tabi ne iş için kullanıcan onuda söylesen..
  • o fiyata pek uçup kaçacağını sanmıyorum

ortalama bir sistem toplarsın yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: cybermad

sana tavsiyem çift işlemci alman tabi ne iş için kullanıcan onuda söylesen..

öyle kullanmak için alıyorum işte diğerinden sıkıldım ama almışken de iyi bişey olsun istiyorum tamam verdiğim fiyat belki gözünüze az gelmiş olabilir o zaman bende ucup kacmam
  • quote:

Orjinalden alıntı: BoGo

o fiyata pek uçup kaçacağını sanmıyorum

ortalama bir sistem toplarsın yani

• bir milyara oyun canavarı yaparsın ama uçuk kaçık olmaz

3.8 işlemci - 2gb ram - 120gb hd - 256 mb ekran bide bol bol soğutucu ,, bu sistem seni bayağı götürür kanımca, fakat fiyat veremicem sanki fiyat verilmemesine dair bi kural vardı forumda ¿?? ,, yoksa bile uzun zamandır parça piyasasından ayrıyım zati fiyat veremem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.