Şimdi Ara

Ucuz Etin Yahnisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadasimin gazina gelip Turknet e gecis yaptim , gecene kadar telefondan iletisim sagliyorduk Turktelekom um otomatik kapanip 15 dk surecte normal internetim kesilip Turknet e gecis yapilacagi soylendi.Sms geldi turknet e hosgeldiniz diye bi baktim Turktelekom adsl im hala acik kendim kullanici adlarini degistirerek gecis yapabiliyorum ve arasinda cok ciddi sekilde Ping farki var velasil kelam internetim de sorunlar olmaya basladi TurkNet le telefon gorusmek imkansiz form dolduruyorsun devamli bir gun sonra donuyorlar muhtemelen iki gunluk Turknet macerami sonlandiricam ttnet le arasindada cok ciddi ping farki var.Nakil veya yeni abonelik teki hizmet gectikten sonra yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hattınız fast path mi interleaved mi ? FastPath değilse fastpath için oim den talep açın ping fark edecektir.
  • kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    Onu nasıl anlayacağız acaba. Linksys x6200 modem kullanıyorum.
  • Modeminizin xdsl istatistikleri kısmınin ekran görüntüsünü atar mısınız genelde orada yazar

Akşam eve gidince göndereyim. Linksys modem de nasıl bakacaz bilmiyorum, hiç bir şeyi göstermediği için arkadaş.
    Bende de aynı cihaz var yazmıyor galiba
    Ucuz Etin Yahnisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 8 Kasım 2017; 11:27:49 >
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    O zaman direk oim den talep açın hattımı fastpatch e geçerin diye. Galiba siz Yapa dasiniz

Yok ben telekom kullanıyorum aynı modem olduğu için direk attım linksys in bir şey gostermedigini

Ben ikinize birden diye yazmıştım da mobil diye diğer arkadaşi etiketleyemedim. Ama 100000 kbps i görünce yapa diye düşündüm

Teşekkürler dostum. Yönetim kısmında DSL bağlantısı olması lazım. Bİr orayı da atabilir misin, belki bişiler vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kütahyalı_ramazan

Ben ikinize birden diye yazmıştım da mobil diye diğer arkadaşi etiketleyemedim. Ama 100000 kbps i görünce yapa diye düşündüm

Bende YAPA'dayım seni vDSL'e geçirelim diye kandırdılar hala bekliyorum :D 250 TL verdiğim modem parasını hiç saymıyorum.
    Ucuz Etin YahnisiUcuz Etin Yahnisi

Bilgi olarak şu ikisi var hocam. SNR değeri vs bu modem de göstermiyor. Aslında hiç bir modelinde direk göstermiyor amahttp://192.168.1.1/SysInfo.htm yazınca bişiler çıkıyor, orada da işine yarayacak herhangi bir değer yok gibi. Hat değerlerini gösteren 3. parti yazılım var ise kurarım.

• https://community.linksys.com/t5/Wireless-Routers/X6200-Firmware-Upgrade-Dsl-Statistics-Telnet/td-p/1140447

yok göstermiyormuş modeminize 50 mbps sabit geilyor ama snr marjin değerleri malesef 3.parti bir yazılım ile okunmuyor yapacak bir şey yok ödünç modem alıp bakmadıktan sonra
    Ne salak iş ya. O kadar para verip alıyorsun hiç bişi yok içerisinde. Modem den DNS yazma bile yok. O derece çöp yani
  • ohaa vatan da 400 tl yazıyor la. TTnet çıkması tp link w9970 ondan iyidir ( TürkNet meşhur olmadan önce 40 tl ye almıştım )
    Cihaz sağlam, bağlantıda vs hiç sıkıntı çıkarmıyor. Ölümsüz çalışıyor ama içinde hiç bir şey yok. DNS bile yazamıyorsun, o derece.Gerisini sen düşün artık
  • Çok kapalı kutu bir cihaz olmuş ama aslında Linksys in cihazları iyidir. Kurumsallar çok kullanır. Özellikle Cisco Systems Linksys leri. Bireyseli becerememişler diyelim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.