Şimdi Ara

Ucuz, Sessiz, Kaliteli Power Supply

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dün aldığım ekran kartı benden en az 350 W güç ünitesi istiyor. Paranın çoğunu ekran kartına verdiğim için güç ünitesine para fazla kalmadı. Sorula geçeliiimm...
    1) Güç ünitesini kaçlık alayım ki beni bir 5 sene idare etsin? 400 mü 500 mü? Yoksa 350 mi?
    2) Hangi marka ve ne alayım?
    3) Alacağım alet beni ne kadar götürür?
    Önemli Kriterler: Fiyatı 70 ytl altında olmalı(çok ufak daha fazla olabilir) Sessiz, gürültüsüz olmalı, sağlam olmalı, sata çıkışları bulunmalı.
    Şimdiden teşekkürler :)

• Hocam Bulursan Fsp Blue Storm 2 Al 500w Crossfire ve sli destekli ama 70 ytl den fazla ve seni 5 sene idare edicek birşeyde 70 ytl 'ye zor yani 350 asus ve Aopen fln alırsında aldımı 500w Fsp,Asus,High Power vb şeyler al derim.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halo_combat

Hocam Bulursan Fsp Blue Storm 2 Al 500w Crossfire ve sli destekli ama 70 ytl den fazla ve seni 5 sene idare edicek birşeyde 70 ytl 'ye zor yani 350 asus ve Aopen fln alırsında aldımı 500w Fsp,Asus,High Power vb şeyler al derim.

Kolay gelsin.
    Teşekkür ederim fakat bastık paraları dandik bir ekran kartına psu için para kalmadı :) o yüzden 70 ytl max diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByInferno

Teşekkür ederim fakat bastık paraları dandik bir ekran kartına psu için para kalmadı :) o yüzden 70 ytl max diyorum

Alıntıları Göster
    70 ytlnin altında zor bulursun.Bence git fsp al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pokemondelisi

70 ytlnin altında zor bulursun.Bence git fsp al.

Alıntıları Göster
    Ucuz,sessiz,kaliteli: FSP II bence bu 3 seçeneğe göre fiyatıda ucuz sayılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Werner Heisenberg

Ucuz,sessiz,kaliteli: FSP II bence bu 3 seçeneğe göre fiyatıda ucuz sayılır.

Alıntıları Göster
    asus kasalardan çıkma 350 watt psu al
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

Alıntıları Göster
    Beyler sanırım beni 400W altı idare etmez. Eğer 400W ve üstü 70 ytlnin altında ve süper sessiz çalışacak beni götürecek bi psu biliyorsanız lütfen yazınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

Alıntıları Göster
    Glacial power 550 watt, 90 ytl incelemesi
    http://www.pclabs.gen.tr/2007/06/22/glacialpower-550w-guc-kaynagi-incelemesi/

• quote:

Orijinalden alıntı: phobia

Glacial power 550 watt, 90 ytl incelemesi
    http://www.pclabs.gen.tr/2007/06/22/glacialpower-550w-guc-kaynagi-incelemesi/

Alıntıları Göster
    90 Ytl çok yav. Yine de çok teşekkür.
    Edit: Sata güç çıkışı yetersiz gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByInferno -- 8 Temmuz 2008; 11:14:20 >

• quote:

90 Ytl çok yav. Yine de çok teşekkür.
    Edit: Sata güç çıkışı yetersiz gibi.

Alıntıları Göster
    RECOM Power Engine 550W PSU ................................63 usd + kdv
    nova bilgisayar
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

RECOM Power Engine 550W PSU ................................63 usd + kdv
    nova bilgisayar

Alıntıları Göster
    Bu fena değilmiş fakat sessiz midir?
  • quote:

Bu fena değilmiş fakat sessiz midir?

Alıntıları Göster
    hocam sessiz we kaliteli diosan ucuz bulamazsın, ucuz diosan sessiz we kaliteli olmaz!

hele 70ytl'ye alacağın psu isteklerini tam anlamıyla karşılayamayacağı için yani kaliteli olmayacağı için sisteminide tehlikeye atmış olursun..

psular sistem performansına göre seni uzun müddet götürür ama parayı 1 kere wereyim 5 - 6 sene gitsin, kaliteli ve sessiz olsun dersen şu anki koşullar altında en az 600W - 700W gerçek watt değerine ulaşıp güç sağlayabilecek bir psu tercih etmen gerekir..

benim tawsiyem TAGAN ya da ENERMAX'ın ürünleri.. pahalılardır ama taktınmı gak guk demeden senelerce çatır çatır çalışırlar.. hem elektrik dalgalanmalarına we ani elektrik kesintilerine karşı önlem alabiliyorlar.. psu şakaya gelmez çok iyi düşün derim..

Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: calkan34

hocam sessiz we kaliteli diosan ucuz bulamazsın, ucuz diosan sessiz we kaliteli olmaz!

hele 70ytl'ye alacağın psu isteklerini tam anlamıyla karşılayamayacağı için yani kaliteli olmayacağı için sisteminide tehlikeye atmış olursun..

psular sistem performansına göre seni uzun müddet götürür ama parayı 1 kere wereyim 5 - 6 sene gitsin, kaliteli ve sessiz olsun dersen şu anki koşullar altında en az 600W - 700W gerçek watt değerine ulaşıp güç sağlayabilecek bir psu tercih etmen gerekir..

benim tawsiyem TAGAN ya da ENERMAX'ın ürünleri.. pahalılardır ama taktınmı gak guk demeden senelerce çatır çatır çalışırlar.. hem elektrik dalgalanmalarına we ani elektrik kesintilerine karşı önlem alabiliyorlar.. psu şakaya gelmez çok iyi düşün derim..

Saygılar

Alıntıları Göster
    Hocam para yok, olsa dükkan Psu' nun xD çok doğru söylüyosun ama para kısıtlı, koparsam bir 10 ytl daha koparırım başka da çıkmaz çünkü diğer aletlere çok para gitti, biliyorsanı güzel bir tane vatan computerda da satılan söyleyin yine de çok teşekkürler

• quote:

Hocam para yok, olsa dükkan Psu' nun xD çok doğru söylüyosun ama para kısıtlı, koparsam bir 10 ytl daha koparırım başka da çıkmaz çünkü diğer aletlere çok para gitti, biliyorsanı güzel bir tane vatan computerda da satılan söyleyin yine de çok teşekkürler

Alıntıları Göster
    Bu arada şu iyi midir bakabilir misinizhttp://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=31298

• quote:

Bu arada şu iyi midir bakabilir misinizhttp://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=31298

Alıntıları Göster
    walla olabilir ama bari idareten al şimdilik bir şey.. sonra para biriktirince dediğim gibi kaliteli bir şey al.. yoksa başın ağrıyabilir.. HIGH POWER hakkında detaylı birbilgim yok ama dediğim gibi idareten alınabilinir..

• quote:

walla olabilir ama bari idareten al şimdilik bir şey.. sonra para biriktirince dediğim gibi kaliteli bir şey al.. yoksa başın ağrıyabilir.. HIGH POWER hakkında detaylı birbilgim yok ama dediğim gibi idareten alınabilinir..

Alıntıları Göster
    İdareten istemiyorum ki, en az 5 yıl gitsin, toplama pc yapınca da takayım istiyorum.
  • quote:

İdareten istemiyorum ki, en az 5 yıl gitsin, toplama pc yapınca da takayım istiyorum.

Alıntıları Göster
    mümkün değil 5 sene götürmez.. hem zaten sen onun 430W dediğine bakma.. 50$'lık bir ürün gerçek 430W'ı verecek kalitede bir ürün olamaz.. en fazla gerçek 250 - 300W veriyordur. benden söylemesi.. bence böyle biraz daha idare et.. para biriktirmeye devam et adam akıllı bir şey al en sonunda.. bu işler aceleye gelmez..
  • quote:

mümkün değil 5 sene götürmez.. hem zaten sen onun 430W dediğine bakma.. 50$'lık bir ürün gerçek 430W'ı verecek kalitede bir ürün olamaz.. en fazla gerçek 250 - 300W veriyordur. benden söylemesi.. bence böyle biraz daha idare et.. para biriktirmeye devam et adam akıllı bir şey al en sonunda.. bu işler aceleye gelmez..

Alıntıları Göster
    Usta doğru deyin de aldığım ekran kartı en az 350 istiyor. Ben bunu gidip vatandaki adamlara mı sorsam?
  • quote:

Usta doğru deyin de aldığım ekran kartı en az 350 istiyor. Ben bunu gidip vatandaki adamlara mı sorsam?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ByInferno

vatandakilere sorma 700W fln verirler.. mal satacak sonuçta adamlar

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ByInferno

Marka olrak high power fena değildir, ürünün linki
    http://www.highpowersupply.com/hpc430n12s.html

bu da önerdiğim psu'nun linki
    http://www.glacialpower.com/products/gp-ps550bp.htm

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.