Şimdi Ara

Udonis Haslem Tutuklandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Miami Heat'in başarılı forveti pazar günü öğleden sonra, polis tarafından marijuana bulundurmaktan ötürü tutuklandı.

Tutuklamanın hız ihlali yaptığı için durdurulan 30 yaşındaki oyuncunun ve arkadaşı Antwain Fleming'in, kokuyu alan polis tarafından arama yapılması sonrası, üzerlerinde marijuana bulunması sonucu gerçekleştiği bildirildi.

Haslem 5,000 $'a kadar para ve 5 yıla kadar hapis cezasıyla karşı karşıya.

Bakalım Miami Heat ve NBA yönetimi bu olay sonrası neler yapacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arphenion -- 18 Ağustos 2010; 0:37:04 >
  • bu zenciler ne zaman efendi olcak yaw.. koltuk altı kıllarını da kesmemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: drexler22

koltuk altı kıllarını da kesmemiş

koltuk altı kılları diyorsan hiç kimse İspanyollar gibi olamaz bu konuda. İspanya Milli Takımında bir oyuncunun bile koltuk altı temiz değil. pis herifler

Haslem'ın hapis cezası alacağını sanmam. Arenas içinde çok yazıldı çizildi ama sadece para ve kamu hizmeti cezalarına çarptırıldı. hem ilk oyuncu mu sanki marijuna bulunduran...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanctus Diavolos -- 18 Ağustos 2010; 16:00:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanctus Diavolos

quote:

koltuk altı kılları diyorsan hiç kimse İspanyollar gibi olamaz bu konuda. İspanya Milli Takımında bir oyuncunun bile koltuk altı temiz değil. pis herifler

Haslem'ın hapis cezası alacağını sanmam. Arenas içinde çok yazıldı çizildi ama sadece para ve kamu hizmeti cezalarına çarptırıldı. hem ilk oyuncu mu sanki marijuna bulunduran...

İspanya'yı bilmiyorum ama Amerika'da kesince gay muamelesi görüyosun baya, yani direk ilişki teklifi bile alabilirsin. Nereden biliyorsun deme cevap vermek istemiyorum bu soruya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SouL InvictuS -- 18 Ağustos 2010; 20:22:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lanore

quote:

quote:

İspanya'yı bilmiyorum ama Amerika'da kesince gay muamelesi görüyosun baya, yani direk ilişki teklifi bile alabilirsin. Nereden biliyorsun deme cevap vermek istemiyorum bu soruya.

uçmuş bu herifler ya.. koltuk altı kadar pis kokan bişey var mı.. gay damgası yememek için deodorant manyağı olmak lazım demek amerikada..

Ekin doğru demiş ama.. ispanyollar saç sakal yetmiyo koltuk altı da bırakıyor.. fransa'nın da kadınları ünlüdür bu konuda nereden biliyorsun deme
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lanore

quote:

quote:

uçmuş bu herifler ya.. koltuk altı kadar pis kokan bişey var mı.. gay damgası yememek için deodorant manyağı olmak lazım demek amerikada..

Ekin doğru demiş ama.. ispanyollar saç sakal yetmiyo koltuk altı da bırakıyor.. fransa'nın da kadınları ünlüdür bu konuda nereden biliyorsun deme

Vallaha mı? Ben bilmiyodum bak bunu. Neden soruyorsun deme.
  • aga hiç mi air france'la uçmadın fransız kadınlarının kıl olayı koltuk altıyla sınırlı değil neyse ramazan'dayız daha ileri gitmeyelim :)
  • quote:

aga hiç mi air france'la uçmadın fransız kadınlarının kıl olayı koltuk altıyla sınırlı değil neyse ramazan'dayız daha ileri gitmeyelim :)

Hacı thy de çalışıp airfrance la ucsam nice olurdu benim halim

Ama bunu öğrendiğim iyi oldu, malum zevkler ve kıllar pardon renkler tartışılmaz.
  • quote:

Ben de umarım ki hapis cezası almasın. Miami Heat taraftarı olarak duygusal düşünüyorum ..
  • polis köpek galiba
  • parasını verir çıkarırlar.
  • Haslem'a düzgün oyuncu dedik bağrımıza bastık böyle oldu.

Koltuk altı kılları deyince BDL'deki Luther Head görüntüsü geldi aklıma

http://a323.yahoofs.com/ymg/ept_sports_nba_experts__42/ept_sports_nba_experts-366891108-1262735272.jpg?ymoOWeCDqypba_9h

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shaq Diesel -- 19 Ağustos 2010; 23:49:35 >
  • Fisher King beyler dağılın. Koltuk altıyla mı dalga geçersin yüz ifadesiyle mi

Udonis Haslem Tutuklandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: J-Smoove

polis köpek galiba

Arabanın içinde içmişlerse, polisin kokuyu almaması imkansız
  • maden koltuk altı dedik, oruçlu olan bakmasın:

Udonis Haslem Tutuklandı
  • quote:

maden koltuk altı dedik, oruçlu olan bakmasın:

Udonis Haslem Tutuklandı

• öhhhhh bee fisher nereden çıkarıyon o şut be kanka:D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.