Şimdi Ara

Ülkemizde farklı Doblo 1.3 mü satılıyor? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
3.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yanlış. o motorun 3 versiyonu var. aynı motoru 70,80 ve 90 beygir olarak satıyorlar (beygirleri yuvarladım küsuratlarını bilmiyorum). aynı motoru fiat dışında birçok marka da kullanıyor. biri opel mesela (corsa-astra-meriva).

quote:

Orjinalden alıntı: heytbecom

ama muhtemelen 90 Bglik motorun aynısıdır bizlere 90 hp deniyor.Çünkü bizlerde direkt HP dendiğinden Kw cinsinden ifade olmadığından sürekli yuvarlıyoruz ve güçlü hissi vermesi için bir bakımada...
    -90 hp diye lanse edilen motorla aynı özellikleri taşıyor. Gm zaten battı batacak birde farklı motor güçlerimi geliştirecek olmaz herhalde.Bir 75 hp lik bir de 90 Hp lik multijetler var 1.3 lt içinde...

Farklı fikri olan varmı....
  • EWET ARKADASLAR BIZ 3 DUNYA ULKESI OLARAK BIZE STANDARTLARI DUSUK VERSIYONLAR GONDERIYORLAR AYNI SEY RENO KANGOO İCİNDE GECERLI YANLIS ONUN KI DOBLODAN DAHA BETER BURDA TEK MOTOR SECENEGI VAR AVRUPADA 1.2 16V-1.6 16V 110BG 1.5DCI 85BG TURKIDE SADECE DUNE KADAR 1.5DCI 65 BG SATILIYORDU
  • Şirkete 2 tane Doblo Kargo 1.3 baz versiyon alındı. Bunlardan bir tanesinin aynalarının ayarlama kolu yok. Aynayı ayarlamak için arabadan inip dikiz aynalarını ayarlamanız gerekiyor. Ancak diğerinde bu kollar var.

Sonra ayna ayarlama kolları olan araçta çakmak yok. Dİğerinde var. 2 aracın benzin seviye göstergeleri tamamen farklı tellerden çalıyor. Biri ilk yarıyı hızlı geçiyor, diğeri ikinci yarıyı. Biri diğerinden çok bariz fazla yakıyor. Son hızları bile farklı. Daha hatırlamadığım bir sürü farklılık var.

Srvise sorarsanız herşey normal, olaya toplamda bakarsanız STANDART üretim. Bi yerde bi terslik var ama nerde
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.