Şimdi Ara

Under Armour Ua Charged Pursuit 2 N11 199.90 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
5
Favori
20.756
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teklifim 100 lira, sonuçta pis ayaklarınla denedin. 2. el ürününe daha fazla beklemiyorsundur herhalde he ?

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JamMasterJay -- 6 Haziran 2021; 15:5:40 >
  • Javier Pena kullanıcısına yanıt
    Aynen aynen ver adresini yollıyayım bedavaya 2.el ayakkabıya laf edecek kadar sıkıntın yoksa burada işin ne kardeş hadi işine

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 41 numara giyiyorum 41 numara aldım eğer olmasa aldığım fiyatta satarım arkadaşlar siyah renk

• 43 giyiyorum ancak nike,puma ve under armour da 1 numara civarı büyük aldığımızda tam oturuyor . haberiniz olsun etkilemek gibi olmasın Under Armour Ua Charged Pursuit 2 N11 199.90 TL 

• quote:

Orijinalden alıntı: Japonya

Eşe dosta sağa sola kaç tane mavi aldım fakat kendime bir türlü siyah denk getiremedim. Nasip değilmiş :)

siyah cok tozlanıyor lacivert daha iyi bence

• byturkuaz kullanıcısına yanıt

olmazsa yapacak bir şey yok hocam ya isteyen arkadaş olursa veririz ya da iade ederim çok ayakkabı almıyorum internetten tecrübe edinmiş olacağım

• ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    Siyah iyi ya, renk uyumu sorunu yok her şeyin altina giyiliyor. Fakat denk getiremedik

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Pulsefire Soraka kullanıcısına yanıt

Aldığın fiyatın 10 lira üstünü versem kutusunu açmadan satacak adamsın bir de bedava diyosun :) Yazık senin gibi "milletten ne koparabilirsem kârdır" diye düşünenlere..

• Javier Pena kullanıcısına yanıt
    Haklısın dostum 🤝

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tashunkee

Uyarı: Şahsi değil genel yorumdur, isteyen üzerine alınabilir.Eleştiridir ve kendimce haklıdır.

Ayak numaranızı bi öğrenin artık, çok mu zor santim olarak öğrenmek.Kendi bedenini tanımayanlar yüzünden insanlar promosyonları kaçırmak zorunda mı?Birden fazla numara alarak insanların hakkına giriyorsunuz.

isteyen istediği şekilde alır ya şöyle duygusallaşmayı bırakın artık

ihtiyacı olan gider bulur bir şekilde alır, o zaman sen de alma belki çok fakir biri vardı tam ondan önce tıkladın, o alsaydı çok mutlu olcaktı

ayrıca ben almasam belki katilin, tecavüzcünün biri benden önce alcak, tanımadığım ne idüğü belirsiz insanlar için niye kendi keyfimi bozayım, internetin işleyici böyle, iade etme hakkı bu durumlar için var

• Siyah 41 ayağına olmayan p.m atsın konuşalım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bazı bedenleri tekrar stokta

Under Armour Ua Charged Pursuit 2 N11 199.90 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ayakkabının kalıbı çok dar ben 45 giyiyorum nikede bunda 46 olmamıştı. Ayakları geniş olanlara önermem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8156ACF80 -- 7 Haziran 2021; 6:24:50 >
  • öğlen son eklenen stoktan lacivert alabildim , aklım siyahtaydı ama olsun bu fiyata iyi fırsattı.

• Tükenmiş. Çok üzüldüm kaçırdığıma..

• Alt tarafı da siyah olan model indirime girse olur aslında.

• Siyahta ve lacivertte birer tane 44 numara stoklanmış. Fakat fiyat 450 oldu

Under Armour Ua Charged Pursuit 2 N11 199.90 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi td1907 -- 6 Haziran 2021; 23:20:47 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.