Şimdi Ara

Üni için bilgisayar önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ders odaklı bir bilgisayar lazım hocalarım.Oyun olarak Fm açsa yeter

• Macbook Air M1
  • Hocam Windows tarafında para vermekte sorun yoksa 2 in 1 gibi bir şey çok kullanışlı olabilir. Hem tablet hem bilgisayar mantığında kullanırsınız eger dijitalden not alıyorsanız bence mükemmel bir şey de ben kağıt kalem hastasıyım bana pek gitmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-798C79D8E -- 20 Temmuz 2023; 12:17:6 >
  • huawei leptopları hafif oluyor ve mac kadar pahalı değiller, hafif leptop tavsiyemdir sürekli bir yerden bir yere taşıman gerekebilir, rahatlık açısından

• Hafif laptop ben de tavsiye ederim.
    Ekran kartlı "oyun" laptopları iş, ders açısından güzel olmuyor. Lenovo gibi bir markadan f/p bir laptop iş görecektir.
    (Fm sistem gereksinimlerini bilmiyorum. Onu da hesaba katmalı.)
  • Victuslara bak
  • YaralıPanda kullanıcısına yanıt
    Hocam siz ne kullanıyorsunuz
  • oyun moyun heveslenip monster almayın. batarya büyük dezavantaj
  • Adam_Smith kullanıcısına yanıt

Ben aile evinde okuduğumdan çoğunlukla masaüstü. Monitörü seviyorum.

Laptop kullanırsam lenovo ideapad 3. Ödevleri yapmak için kullanıyorum, rahat oluyor.

• Onlarda 8 gb ramli alırsa bazıları lehimli oluyo veya ek slot olmuyor dikkat edin.

• Oyuncu laptopları sanıldığı gibi artık kalas cihazlar değil 2 kilogram ağırlıkları var ortalama, sırtınızda taşısanız hissetmezsiniz. Hem işini halledersin hem de oyununu oynarsın sorunsuz.
  • Adam_Smith kullanıcısına yanıt
    Based FM enjoyer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver _adayı -- 20 Temmuz 2023; 14:26:3 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.