Şimdi Ara

Üniversite-AÖF

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şu an 4 yıllık bir fakültenin hazırlık bölümünü bu yıl bitirdim ve önümde 4 yıl daha var.Bu yıl yani hazırlık okurken Üniversite sınavına girmedim. Açıköğretimde Adalet vb bölümleri okumak için Bu yıl sınava girmem gerekir miydi yada malum yerleştirme sonuçları açıklandı daha önce başvurup bu yerleştirme sonuçlarında mı belli olacaktı.Hala şansım war mı bu konuda hakkında bilgisi olanlar bilgilendirebilr mi teşekkürler

• Ygs'ye girmen gerekiyor.Ayrıca adalet kontenjanlı bi bölüm.Şu anda ne okuyorsun ?
  • Sosyal Hizmet(4 yıllık) .Yani bu yıl olmaz öyle mi önümüzdeki yıl Ygs ye girip öyle başvurucam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: usher78

Sosyal Hizmet(4 yıllık) .Yani bu yıl olmaz öyle mi önümüzdeki yıl Ygs ye girip öyle başvurucam?

Evet, yanlışım yoksa öyle oluyor.Ama bari hazır gireceksin Lys sınavınada gir belki 4 senelik adam gibi bi yer gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chucky_31

quote:

Orijinalden alıntı: usher78

Sosyal Hizmet(4 yıllık) .Yani bu yıl olmaz öyle mi önümüzdeki yıl Ygs ye girip öyle başvurucam?

Evet, yanlışım yoksa öyle oluyor.Ama bari hazır gireceksin Lys sınavınada gir belki 4 senelik adam gibi bi yer gelir.

Sosyal hizmet gayet iyi bir bölüm diye düşünüyorum, teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.