Şimdi Ara

Üniversite Harcı İçin 1 Ay içinde Nasıl 800 TL Bulabilirim??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2. öğretim kazandım arkadaşlar ama ailemin iö olduğundan haberi yok.765 lira filan galiba 1. dönem harcı.Ailemden isteyemem bir işe girsem eylül 2-3 gibi elime bu kadar para geçer mi?7-11 eylül müş harç yatırma süresi acil yardım

• upupupupupup
  • 0.5 ml lik sulardan sat bimden 25 kurusa al çarsıda pazarda 50 -75 kurusa sat hatta deniz sahil kenarında 1 tlcye bile satarsın 30 tl lik sermaye yeter bu ise satamassan fişiyle bime geri iade edersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamlamoz

0.5 ml lik sulardan sat bimden 25 kurusa al çarsıda pazarda 50 -75 kurusa sat hatta deniz sahil kenarında 1 tlcye bile satarsın 30 tl lik sermaye yeter bu ise satamassan fişiyle bime geri iade edersin

Sence bu alay edilecek bir konu mu?
  • Alay etmedim hiç bir mesleklede alay etmem çevremde böyle yapan bi çok insan var bende bardak mısır satıyordum bi aralar sen yoru fikir istedin bende yorum yaptım yorumumda alaycı bir ifade var mı?
  • hafta sonu iddaa kuponu yap. 4 maç oyna...800 tl yi ganyan çarpımlarına böl. yatırman gereken parayı bul. şansın iyi giderse tutturursun. haa sen eğer dersen ki iddaa bile oynayacak param yok. o zaman şansın bile olmaz...
  • E5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: casaryus96

quote:

Orijinalden alıntı: mamlamoz

0.5 ml lik sulardan sat bimden 25 kurusa al çarsıda pazarda 50 -75 kurusa sat hatta deniz sahil kenarında 1 tlcye bile satarsın 30 tl lik sermaye yeter bu ise satamassan fişiyle bime geri iade edersin

Sence bu alay edilecek bir konu mu?

arkadaş gayet mantıklı bir fikir sunmuş. seni bu hareketinden dolayı kınıyorum bence özür dilemelisin.
  • quote:

2. öğretim kazandım arkadaşlar ama ailemin iö olduğundan haberi yok.765 lira filan galiba 1. dönem harcı.Ailemden isteyemem bir işe girsem eylül 2-3 gibi elime bu kadar para geçer mi?7-11 eylül müş harç yatırma süresi acil yardım

Hemen hemen aynı durumdayız.
  • biz okulda 3kişi 11. sınıfken alt sınıflardan dilene dilene 120 tl para bulup arkadaşa doğum günü yaptık üstüne polo tshirt almıştık arkadaşa az dilen bişi olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lykke.. -- 25 Temmuz 2015; 1:30:56 >
  • çevrendeki cafelere bi bak istersen kardeşim genelde işe alıyorlar.durumunu belirtirsin daha rahat olur. 1 ay içinde kazanırsın inşallah bu parayı.
    ben de sene içinde rahat etmek için böyle bir şey yapmayı düşünüyorum :)
  • Lc waikiki part time calis.1 k cepte

• quote:

2. öğretim kazandım arkadaşlar ama ailemin iö olduğundan haberi yok.765 lira filan galiba 1. dönem harcı.Ailemden isteyemem bir işe girsem eylül 2-3 gibi elime bu kadar para geçer mi?7-11 eylül müş harç yatırma süresi acil yardım

bnm kuzenim bu yaz bir mmobilyacida calisiyor aylik 1200 tl maas aliyor. 15 yasinda

• olmadı telefonu satacam nabıyım
  • hocam gunlugu 40-50lira olan isler var. brosur dagitmak ya da garsonluk gibi. 15-20gun calissan cikar paran

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.