Şimdi Ara

Unlock soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok soru soruyorum fakat öğrenme asamasindayim
    Unlock cihazı nasıl anlaşılır cydia yuklu deilse Unlock mudur
    Benim telefon Malezya'dan geldi geldiginde cydia yuklu edildi birde simi taktığımda direk açıldı acaba onceden sim kilidi olup orda satanlar açtırmış olabilir mi son olarak genpa dan alınan iPhone lar fu mudur teşekkürler

• yeni öğreniyor olabilirsiniz ama google da veya forumda araştırma yapmanız lazım.siminizi takınca açıldıysa unlock tur cydia varsa jailbreaklidir.genpadan alınanlarda simkilitsiz.
  • Haklısınız fakat pedalı bilgiler sağlam olmuyor buraya giveniyorum düşüş yüklü deildi geldiginde cydia yüklü deilse kesin jb siz deriz değil mı son sorumdu:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafagonul -- 15 Eylül 2011; 19:25:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafagonul

Haklısınız fakat pedalı bilgiler sağlam olmuyor buraya giveniyorum düşüş yüklü deildi geldiginde cydia yüklü deilse kesin jb siz deriz değil mı son sorumdu:)

evet cydia yoksa jb sizdir.
  • Yeni olabilirsiniz ancak her soru icin yeni konu acarsaniz forum copluge doner ve sizin de bu konuda katkiniz olur. Simle acildiysa simfreedir iste, kafanizi farkli bilgilerle bulandirmayin.

http://forum.donanimhaber.com/m_52748478/tm.htm

İlk actiginiz konudan devam ediniz sorulariniz icin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.